Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moglo je i ubedljivije....



    ...ali nije lose ni ovako

    Comment


    • Mrzi me da trazim jer sam preko telefona, ali zamislite da sam okacio onaj Lolin klip

      Comment


      • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Sasvim je OK da slavite pobedu, međutim ove "lažna titula" izjave ne stoje, niti twiter objave debelog p****ila, ipak ako se setimo tamo pre korone, ista ta Zvezda sa Gavrićem vas je nabila na polovinu (koju ste prešlisamo nekoliko puta), iako je rezultatski bilo nerešeno to je fakt. Uživajte u pobedi ali nemojte da nas sa'ranjujete i umanjujete titulu.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Sasvim je OK da slavite pobedu, međutim ove "lažna titula" izjave ne stoje, niti twiter objave debelog p****ila, ipak ako se setimo tamo pre korone, ista ta Zvezda sa Gavrićem vas je nabila na polovinu (koju ste prešlisamo nekoliko puta), iako je rezultatski bilo nerešeno to je fakt. Uživajte u pobedi ali nemojte da nas sa'ranjujete i umanjujete titulu.
            Mislis na ovaj derbi, komso?
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Sasvim je OK da slavite pobedu, međutim ove "lažna titula" izjave ne stoje, niti twiter objave debelog p****ila, ipak ako se setimo tamo pre korone, ista ta Zvezda sa Gavrićem vas je nabila na polovinu (koju ste prešlisamo nekoliko puta), iako je rezultatski bilo nerešeno to je fakt. Uživajte u pobedi ali nemojte da nas sa'ranjujete i umanjujete titulu.
              Vi ste sami sebi umanjili titulu nema Partizan nista sa tim....osim ako niste ocekivali da vam se i Partizan sagne kao sto radi 80% klubova u nasoj ligi. Niko ne moze da garantuje da bi Partizan bio sampion da je prvenstvo bilo regularno...mozda bi se tri tima do poslednjeg kola borila za titulu ko zna jer evropska jesen bi malo usporila vecite i omogucila drugim timovima da se podignu visoko....ali to nikada necemo saznati....
              Last edited by tamonajugu; 11-06-20, 09:20.

              Comment


              • Kakve odvratne telece glave u klubu, krv ti jebem.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a13354...-junajted.html

                    Ode stopama Zokija Bambija Tošića.

                    Comment


                    • Opet se ove nase novine zajebavaju,15 miliona i jos Junajted,da pevaju ako ga prodaju za tri miliona nekim Belgijancima,Rusima.

                      Comment


                      • Sadik ce da ode minimum za 7 miliona....ako ode ovog leta...

                        Comment




                        • Na ovaj dan!
                          https://www.youtube.com/c/krkipfc

                          Comment


                          • Zvonko Živković je legenda Partizana!
                            Istinski šampion i gospodin i intelektualac u kopačkama!
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Asano poput Bolta preleteo i preorao stazu poput munje.
                              Sjajno snalaženje i istinski njuh za gol Bojana Mastića.

                              Comment


                              • Bojan Matić od dolaska iz Vojvodine 4 puta krenuo od starta i postigao isto toliko pogodaka.

                                Comment

                                Working...
                                X