Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PARTIZAN FC

    Posto nisam iz Srbije,pa te termine i nadimke interne ne znam,pa moze li mi reci neko ko je taj Kimi?
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Odg: PARTIZAN FC

      [quote author=manda link=topic=1076.msg178807#msg178807 date=1287040585]
      Posto nisam iz Srbije,pa te termine i nadimke interne ne znam,pa moze li mi reci neko ko je taj Kimi?
      [/quote]

      Vodja navijaca Partizana,Milos Radisavljevic.
      Ne znam sta je on to imao tako pametno da kaze... Aj' sacekacu da se pojavi snimak pa cu onda prokomentarisati ^&*ST*^#

      Comment


      • Odg: PARTIZAN FC

        [quote author=milanche link=topic=1076.msg178808#msg178808 date=1287041005]
        Vodja navijaca Partizana,Milos Radisavljevic.
        Ne znam sta je on to imao tako pametno da kaze... Aj' sacekacu da se pojavi snimak pa cu onda prokomentarisati ^&*ST*^#
        [/quote]
        Ne verujem da je taj rekao bilo sta pametno,ali ajde da i ja sacekam snimak da se pojavi. h5g6k8
        sigpic

        Comment


        • Odg: PARTIZAN FC

          Imali ste jutros reprizu kimija...

          "Radije bih da mi sude u Ugandi da ih nista ne razumem samo na kraju da mi kazu toliko i toliko godina sam dobio, nego ovde da me lazu" &8@^J

          Comment


          • Odg: PARTIZAN FC

            Ma jeste.... Kad neko uzme da ceslja i iznese istinu u javnost (Brankica) treba ga smaknuti,sram ga bilo kako sme da prica stvari koje ne smeju da se pricaju... #%d*
            Pravda za Urosa ,pravda za Kimija jbt kao da su junaci...

            Comment


            • Odg: PARTIZAN FC

              aj necemo o politici a pogotovo ne o Brankici koja iznosi "istine" jer ce tu tek nastati polemika...

              Comment


              • Odg: PARTIZAN FC

                Al zajebao ga je dobro voditelj &+I}\ $#^%RT
                Pričali su nešto o tome što su Grobari zimus pevali pesme o novinarki Brankici...

                Kimi: Pa ja ne mogu da kontrolišem 7 000 ljudi, ko će šta da peva...!?
                Voditelj: Pa onda vi niste dobar vođa &*#GI(] h5g6k8

                A pitao ga je još da li je zakazana neka fair-play tuča pred derbi sa Delijama i tu je odrično odgovorio a rekao je i da što se tiče Grobara neće praviti nikakvih sranja na derbiju. Napomenuo je da postoje uvek neki pojedinci koji rade po svome ali da je za njih tu policija.
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Odg: PARTIZAN FC

                  Nije bas otpocetka al dobro,vecina emisije,pod ovim account-om imate jos dva dela

                  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EOwqoV0BfaU&playnext=1&videos=Wdzl dphmseY&feature=mfu_in_order[/youtube]

                  Comment


                  • Odg: PARTIZAN FC

                    Цигани су почели да се спремају баш лепо за дерби. Због њихове тоталне немоћи у прошлом дербију када смо их покидали, када су највљивали 20 000 цигана на ЈНА, када је само север био цигански морају сада да се освете. У том циљу, сколили су столице са југа на њиховој ливади, смањили су капацитет југа, ставили су озвучење изнад целог југа и пустиће максимално 3000 карата за југ. Али немојте се нервирати око тога опет навикли смо ипак су то цигани.
                    http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                    Comment


                    • Odg: PARTIZAN FC

                      5-3 $#^%RT
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Odg: PARTIZAN FC

                        http://www.sportske.net/vest/domaci-...ike-30347.html

                        Comment


                        • Odg: PARTIZAN FC

                          Mladi Marko se raspucao +*@WT*48*

                          A po svemu sudeci Boya je bolji nego prosli put kad je bio kod nas

                          Comment


                          • Odg: PARTIZAN FC

                            bar duplo.Boja je posle Klea nas najbolji napadac trenutno.Volim igrace koji ne zapinju za liniju i koje ne moze da izbaci iz balansa prolecni povetarac .Bez respektabilne fizicke snage u danasnjem fudbalu sve su manje sanse da nesto uradis.

                            Comment


                            • Odg: PARTIZAN FC

                              Prema najavama Sira Alexa Cleo i Scepovic u spici veceras...

                              Ali neznam koliko je to pametno (%fsd%&j

                              Comment


                              • Odg: PARTIZAN FC

                                [quote author=VIX link=topic=1076.msg181778#msg181778 date=1287480916]
                                Prema najavama Sira Alexa Cleo i Scepovic u spici veceras...

                                Ali neznam koliko je to pametno (%fsd%&j
                                [/quote]

                                ne'am pojma ali mozda i upali,cuo sam da se na treninzima odlicno slazu $%&5qw7

                                Comment

                                Working...
                                X