Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PARTIZAN FC

    Slazem se za Stanojevica.Odskace od svih nasih trenera po ambicioznosti i modernom razmisljanju.Moze da napravi veliku karijeru i ako ima jos mnogo toga da nauci.

    Comment


    • Odg: PARTIZAN FC

      [quote author=milanche link=topic=1076.msg175072#msg175072 date=1286305695]
      Slazem se za Stanojevica.Odskace od svih nasih trenera po ambicioznosti i modernom razmisljanju.Moze da napravi veliku karijeru i ako ima jos mnogo toga da nauci.
      [/quote]
      Igra moderan fudbal,napadacki a i zna da postavi dobru taktiku u odbrani(revans protiv Anderlehta i Sahtjor).Protiv Anderlehta da je Stojke branio ne bi ni doslo do penala.

      Pobeda ima vise
      kada nema Radise. &+I}\
      sigpic

      Comment


      • Odg: PARTIZAN FC

        [quote author=caniggia7 link=topic=1076.msg175078#msg175078 date=1286305854]
        [quote author=milanche link=topic=1076.msg175072#msg175072 date=1286305695]
        Slazem se za Stanojevica.Odskace od svih nasih trenera po ambicioznosti i modernom razmisljanju.Moze da napravi veliku karijeru i ako ima jos mnogo toga da nauci.
        [/quote]
        Igra moderan fudbal,napadacki a i zna da postavi dobru taktiku u odbrani(revans protiv Anderlehta i Sahtjor).Protiv Anderlehta da je Stojke branio ne bi ni doslo do penala.

        Pobeda ima vise
        kada nema Radise. &+I}\
        [/quote]


        Ma mora da im je prvi trening posle utakmice sa Vosom bio jedan od tezih u sezoni h5g6k8
        Stanojevic zna da podvikne,ne brinem ja. @R&}*
        A Radisa... Sad moze u penziju %QWT&W

        Comment


        • Odg: PARTIZAN FC

          Partizan u kupu unistio,Mladost iz Apatina sa 6-0.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Odg: PARTIZAN FC

            Младост(Апатин)-Партизан 0-6
            http://www.partizan.rs/vest.php?Jezi...p;prikaz1=2010
            http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

            Comment


            • Odg: PARTIZAN FC

              Jel gledao neko Kimija na foxu ?

              Comment


              • Odg: PARTIZAN FC

                Ја сам гледао нешто мало, пошто сам био на баскету, уватио сам можда 20 минута, пола сата.
                http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                Comment


                • Odg: PARTIZAN FC

                  Sto ne rekoste da ima,jel ima reprize?
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Odg: PARTIZAN FC

                    pa ni ja nisam znao.. javio mi ortak $8#a

                    znaci respekt za coveka iako nisam grobar &8@^J

                    Comment


                    • Odg: PARTIZAN FC

                      Covek je objasnio neke stvari.. zapusio im usta vise puta
                      UP THE VILLA!!!

                      Comment


                      • Odg: PARTIZAN FC

                        Steta,bio sam na basketu,nisam gledao,ako neko nadje link nek postavi.

                        Comment


                        • Odg: PARTIZAN FC

                          bice sigurno ovih dana okaceno na youtube...

                          stvarno nikada nisam cuo coveka samo sam znao o njemu ovako iz prica.. totalno je drugaciji nego sto sam mislio.. i ume da kaze neke stvari..

                          Comment


                          • Odg: PARTIZAN FC

                            Jaoj sad me samo kopka da znam sta je pricao #%d* #%d*

                            ajde pls ako neko nadje nek izbaci samo link ovih dana,bas me interesuje sta je rekao..
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Odg: PARTIZAN FC

                              Nadam se da ce neko uskoro postaviti na youtube %QWT&W bas me interesuje sta je rekao!
                              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: PARTIZAN FC

                                Ma boli me uvo za Kimija,treba dobiti naredne 3 utakmice,to je bitno.Smederevo moramo dobiti da se vratimo pobedama u ligi,Bragu za opstanak u Evropi na prolece,a za Zvezdu ne treba ni govoriti zasto.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X