Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko je taj Ivanović....ovaj što je dao pet gola petoligašu ?
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Originally posted by Constantin View Post
      Ko je taj Ivanović....ovaj što je dao pet gola petoligašu ?
      Onaj što je prešao iz Spartaka kod njih i pojedini zvezdaši plakali što nije završio kod nas. Zahvalan ling long liga igrač i ništa više.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Onaj što je prešao iz Spartaka kod njih i pojedini zvezdaši plakali što nije završio kod nas. Zahvalan ling long liga igrač i ništa više.
        Pa dobro....msm digli su to u Partizanu, ne znam na kakvom nivou, čak ga poredili s Bobekom a jaka stvar dati pet gola petoligašu....
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Na racunam ja njemu uopste tu utakmicu kad ga poredim sa Haskicem. I Ivanovic bi u Radnickom dao isto golova koliko i Haskic, ni manje ni vise od toga ali je mladji pa mu tu dajem prednost.... Haskic je imao srece da dodje u Radnicki u pravom momentu....mozda bi samo u Zvezdi uspeo da postigne toliko prvenstvenih golova od svih klubova u nasoj ligi i na celom svetu. Nego eto zasmetalo mi je malo poredjenje Haskica i Sadika zato sto nisu usporedivi iz mnogo razloga... Sadik je uprkos losoj realizaciji vec dao 6 golova u prvenstvu, a sta ce biti ako popravi realizaciju samo za 30-40% videcemo....
          Last edited by tamonajugu; 29-10-19, 15:49.

          Comment


          • Originally posted by Constantin View Post
            Pa dobro....msm digli su to u Partizanu, ne znam na kakvom nivou, čak ga poredili s Bobekom a jaka stvar dati pet gola petoligašu....
            Ko ga je poredio sa Bobekom?

            Dobar pokušaj ismevanja, samo bi bilo lepo da je istina. Jedini put kada je Djordje Ivanović stao u istu rečenicu sa njim je bio kada su novine iznosile podatak ko je sve dao 5 golova na jednom takmičarskom meču. Pa makar to bio i petoligaš.

            Kao moderator ne ni trebalo da pišeš neistine. Čuj digli su to u Partizanu. Hahahahahahahahhahahaha. Toliko su digli da čovek ne igra maltene uopšte.
            Last edited by mark !t zer0; 29-10-19, 16:06.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Ko ga je poredio sa Bobekom?

              Dobar pokušaj ismevanja, samo bi bilo lepo da je istina. Jedini put kada je Djordje Ivanović stao u istu rečenicu sa njim je bio kada su novine iznosile podatak ko je sve dao 5 golova na jednom takmičarskom meču. Pa makar to bio i petoligaš.

              Kao moderator ne ni trebalo da pišeš neistine. Čuj digli su to u Partizanu. Hahahahahahahahhahahaha. Toliko su digli da čovek ne igra maltene uopšte.
              Kad to Joksa napiše na Mozzartu, ajde još poneki vaši "burek-novinari", a jeste da zvanično niko iz Partizana to nije rekao, no nema veze, ni "Specijali" nisu stav FK Partizana, samo što se često citiraju od zvaničnika kluba. Nisi morao da prepravljaš ovo da pišem laži.....nego...šta sad ? Šta predlažeš ?

              P.S. naravno pod nezvanične izvore smatram i navijačke profile pa ih ne uzimam kao relevantne...
              Last edited by Constantin; 29-10-19, 19:40.
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Comment


                • Lep gol Ivanovica.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    Kad to Joksa napiše na Mozzartu, ajde još poneki vaši "burek-novinari", a jeste da zvanično niko iz Partizana to nije rekao, no nema veze, ni "Specijali" nisu stav FK Partizana, samo što se često citiraju od zvaničnika kluba. Nisi morao da prepravljaš ovo da pišem laži.....nego...šta sad ? Šta predlažeš ?

                    P.S. naravno pod nezvanične izvore smatram i navijačke profile pa ih ne uzimam kao relevantne...
                    Ništa, već sam predlozio da prestaneš sa pišeš takve neistine, ili da se bar drugačije izražavaš.

                    Napisao si da ga uzdižu iz Partizana i čak porede sa Bobekom. A istina je 'novinari koji po tvom mišljenju navijaju za Partizan su napisali tekst o igračima koji su dali 5 ili više golova na takmičarskom meču'.

                    Čisto istine radi, neko ko ne zna šta je u pitanju, mogao bi da pomisli ono što si ti napisao.

                    Svakako ne previse bitna stvar, pogresno si se izrazio, ja te ispravio, i to je to, idemo dalje.

                    Ne mogu da gledam meč, nadam se preokretu inače očekujem posle meča 'tamonajugu' da nam ponovi kakav je Savo majstor, kako je sve u redu ali jbg ne moze za tako krstko vreme da se uigramo da dobijemo Cuku u gostima, mnogo je rupa bilo.
                    Last edited by mark !t zer0; 30-10-19, 16:10.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Zabrinjavajuća serija poraza, 4 u 5, ako se ne varam [emoji848]

                      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Izgleda da se Savo sprema da podnese ostavku.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Njegova ostavka bi bila pogubna za klub u svakom momentu, a narocito u ovom. Nadam se da ce ohladiti glavu. Navijaci Partizana su nestrpljivi i to je razumljivo, ocekuju Man.City za par meseci medjutim to ne ide tako.....Savo je dobro poceo ali mu treba vreme i strpljenje. Mi ocekujemo preko noci nesto sto se gradi sezonama. Pravim ljudima treba dati vreme i strpljenje, a Savo je pravi.
                          Last edited by tamonajugu; 30-10-19, 17:51.

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Ništa, već sam predlozio da prestaneš sa pišeš takve neistine, ili da se bar drugačije izražavaš.

                            Napisao si da ga uzdižu iz Partizana i čak porede sa Bobekom. A istina je 'novinari koji po tvom mišljenju navijaju za Partizan su napisali tekst o igračima koji su dali 5 ili više golova na takmičarskom meču'.

                            Čisto istine radi, neko ko ne zna šta je u pitanju, mogao bi da pomisli ono što si ti napisao.

                            Svakako ne previse bitna stvar, pogresno si se izrazio, ja te ispravio, i to je to, idemo dalje.

                            Ne mogu da gledam meč, nadam se preokretu inače očekujem posle meča 'tamonajugu' da nam ponovi kakav je Savo majstor, kako je sve u redu ali jbg ne moze za tako krstko vreme da se uigramo da dobijemo Cuku u gostima, mnogo je rupa bilo.
                            Halejeva kometa iznad Topčiderskog brda: Bobek, Miloš, Valok i - Đorđe Ivanović! Tako nešto nije viđeno 63 godine

                            Halejeva kometa jednom u 75 godina može da se vidi sa lica Zemlje. A na crno-beloj strani Topčiderskog brda golgeterska eksplozija čekala se duže od 63 godine. Za svoje vreme supersoničan fudbal igrali su Stjepan Bobek, Miloš Milutinović i Marko Valok, svaki na svoj način, a njima uz rame stao je Đorđe Ivanović.

                            Razume se, vremena su neuporediva, teško je oceniti kvalitet nekadašnjeg i ovog sad sporta, ali aktuelni ofanzivac crno-belih bar po jednom podatku može u istu ravan sa legendama Partizana, pošto je mesto u istoriji apsolutno zaslužio. I na tome mu svaka čast, pet golova nije lako dati ni na treningu, kamoli na zvaničnoj utakmici. Još eliminacionoj. Baš to uspeo je krilni napadač crno-belih u Grošnici, na prvom koraku ka odbrani Kupa Srbije, eksplodirao je poput Halejeve komete, spakovao pet lopti u mrežu zonaša Vodijaže (6:0) i dočekao da bude prvi fudbaler Partizana koji je taj podvig izveo posle čak 63 godine!

                            https://www.mozzartsport.com/fudbal/...-godine/339432
                            Čisto istine radi, neko ko ne zna šta je u pitanju, mogao bi da pomisli ono što si ti napisao.
                            Sve zavisi iz kog ugla gledaš, jel ? ... a inače mislim da si pogrešno mesto, šta više, pogrešnu osobu izabrao za te tvoje "igrice"...to ti je kao kad igraš hendikep na kladionici
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Partizan se izvinio medijima, Savo nastavlja posao
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • E ovo je prava slika Partizana i Zvezde kada ne namestaju utakmice,Partizan je verovatno odustao od namestanja jer im je jasno da ne mogu toliko da nameste koliko Zvezda moze dok radi linija Vucic-Terzic,slicno bi i Zvezda prolazila da ne namesta utakmice u ling long ligi.

                                Comment

                                Working...
                                X