Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaista je glupo nalaziti nekakve imaginarne zamerke Strahinji Pavloviću.
    Više je nego očigledno da se radi o jednom od najboljih igrača ne samo Partizana.
    Izuzetno kvalitetan centarhalf čija je jedna od najjačih strana upravo sposobnost da svom silinom probije linije protivnika.

    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
      Zaista je glupo nalaziti nekakve imaginarne zamerke Strahinji Pavloviću.
      Više je nego očigledno da se radi o jednom od najboljih igrača ne samo Partizana.
      Izuzetno kvalitetan centarhalf čija je jedna od najjačih strana upravo sposobnost da svom silinom probije linije protivnika.

      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
      Izvini što pišem gluposti....ne znam što uopšte polemišem o fudbalu, taktici, talentima pa i o navijačima. Ne znam kako zalutah u celu priču. Valjda želja da učestvujem, a totalni sam analfabeta za fudbal...jbg.
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Polako ljudi sa tim novim Vidicem.

        Jebes mi sve, slicne stvari sam citao kada su stoperi bili Stefan Savic, Nastasic i nedavno Milenkovic. Fudbalska karijera je dovoljno dugacka da dosta losih stvari mogu da zadese fudbalere(u ovom slucaju stopere) i da zbog toga oni ne ostvare svoj puni potencijal. Sa kolikom sigurnoscu se prica, naravno da ce takve recenice kasnije da budu izlozene ruglu kad se vidi konacni ishod a neretko se desava da ljudi bace pogresnu procenu u vezi igraca.

        Bas pre neki dan se prisecam Nastasica, sta se o njemu pisalo do momenta dok se nije skrljao u Sitiju i kako je njegova karijera isla od tog trenutka pa do danas. Uzas...

        Comment


        • Obožavam kad Pavlović otrese ramenom protivničku volinu od 30 leta, uzme mu loptu i povuče napad. Šta će reprezentaciji takav, ne uklapa se. Neka ga u Partizanu.

          Comment


          • Jbg sad Chiwwi tu su Radovan Pankov i Milunović.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Obožavam kad Pavlović otrese ramenom protivničku volinu od 30 leta, uzme mu loptu i povuče napad. Šta će reprezentaciji takav, ne uklapa se. Neka ga u Partizanu.
              Strahinja Pavlović je reprezentativac. To je pod 1.....Pod 2.To što ti obožavaš je tipično, jasno mi je kako razmišljaš...polako, daće Bog, Partizan da prođe dalje u LE, pa kad mu dođe u duel igrač tipa Imobile, Lakazet, Abumajang....a videćemo već ubrzo i protiv Mančestera. Kad se tu izbrusi, može polaku u "A"....sada, ubaciti ga u "A" reprezentaciju, bila bi odluka direktno uperena protiv njega.
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • U pravu si,ko nam sad vodi savez i reprezentaciju bolje je da ne igra,ne bi on tu nista pomogao s obzirom na sve to i da nam je kapiten Kolarov,njega ni Maldini u najboljim danima ne bi mogao da pokrije nazad.

                Comment


                • Ovo pozivanje na Nastasića nije legitimno u smislu poređenja.
                  Nastasić je odigrao 0 utakmica za Partizan, u pitanju je čista menadžerska mahinacija i neslavan epilog je manje više očekivan.

                  Strahinja Pavlović je na najjasniji i najplastičniji mogući način, na fudbalskom terenu, u crno-belom dresu, sa grbom Partizana na grudima, pokazao svoju klasu.

                  Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • BRONZA U RIJU, 18 GOLOVA, DEVET KLUBOVA: Od Sadikove karijere bi već sad mogao da se snimi film
                    http://volimpartizan.rs/bronza-u-rij...mi-film-67264/

                    Partizan peti po broju upućenih udaraca u okvir gola protivnika u LE
                    http://volimpartizan.rs/partizan-pet...ka-u-le-67259/


                    Originally posted by Constantin View Post
                    Strahinja Pavlović je reprezentativac. To je pod 1.....Pod 2.To što ti obožavaš je tipično, jasno mi je kako razmišljaš...polako, daće Bog, Partizan da prođe dalje u LE, pa kad mu dođe u duel igrač tipa Imobile, Lakazet, Abumajang....a videćemo već ubrzo i protiv Mančestera. Kad se tu izbrusi, može polaku u "A"....sada, ubaciti ga u "A" reprezentaciju, bila bi odluka direktno uperena protiv njega.
                    Pozvati bilo koga u nazovi "reprezentaciju" je odluka uperena protiv svakog igraca koji je pozvan da igra za taj cirkus...... Kokeza i ostali iz saveza treba da obuju kopacke pa nek igraju, a Tumba nek im podesi taktiku...mogu da pozovu i Krstajica da se vrati iz penzije

                    Comment


                    • Jbg, ko hoće da shvati-shvatiće, ko neće ne može ni da mu nacrtaš. Konstantin vam je pisao baš sa fudbalske, stručne strane jer je dugo u i uz fudbal (ne navijački kao mi) i nije sporio talenat već samo tajming.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Interesantna kretanja nasih igraca. Pavlovic maltene kao levi bek, a Urosevic kao krilo dok je Asano bio svuda.



                        Statistika cele ekipe na visokom nivou, tacnost dodavanja u odnosu na mnoge prethodne sezone i generacije fantasticna:



                        Asano je jedini podbacio u tom ofanzivnom delu po pitanju pas igre ali generalno i on i cela ekipa se odlicno krecu bez lopte i kad treba izvrsiti presing i kad treba preci u ofanzivu i to je ono sto nam je najveca prednost po meni. Ocigledna je ideja da se protivnik natera na gresku tu negde cim predje na nasu polovinu jer tu najjaci presing vrsimo i najangazovaniji smo dok se retko desava da napadamo previsoko ili da dozvolimo da nam protivnik kruzi oko 16. Ta nasa agresija i pritisak na polovini terena daju odlicne rezultate. Sve su oci uprte u napad ali u sustini sve to pocinje od jednog ovakvog organizovanog presinga.
                        Last edited by tamonajugu; 05-10-19, 08:26.

                        Comment


                        • Napisati da Strahinja Pavlović ostavlja rupu u odbrani je budalaština.

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Videćemo našta će sutra tim izgledati bez Sadika u špicu napada. Nisam mislio da ću ovo ikada izgovoriti, ali posle Niša i Kazahstana faliće jedna slična persona poput Umara.

                            Na Savi je dilema. Dal gurnuti Asana najisturenije ili proveriti sposobnost i golgetersku intuiciju čivijaša Petra Gigića.

                            Voleo bi znati koji to TOP svetski štoper povremeno ne ostavi promaju pozadi. Normalno je kada jurneš napred, na trenutak zaboraviš prirodno stanište, da ostaviš brisan i prazan prostor. Ali u kontinuitetu Kalaba radi vrhunski posao sa minimalno grešaka shodno mladim godinama.
                            Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 05-10-19, 10:57.

                            Comment


                            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                              Zaista je glupo nalaziti nekakve imaginarne zamerke Strahinji Pavloviću.
                              Originally posted by La Jugoslavia View Post
                              Napisati da Strahinja Pavlović ostavlja rupu u odbrani je budalaština.

                              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka

                              Dobro je Jugoslavija, shvatio sam, ne troši bateriju više. Ono što moraš ti da shvatiš da je mišljenje kao i dupe, svako ga ima. Možeš da se složiš, a i ne moraš...insistiranje na ovakav prizeman način ne vodi nikuda. To spada, inače, pod kulturom dijaloga, a insistiranje na tome da je njegovo mišljenje budalaština, više puta to ponavljati, ne vodi ničemu.
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Treba sa Mančesterom dogovoriti 3 za 3..
                                Pristali bi 100%

                                Comment

                                Working...
                                X