Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pustite Jugoslaviju na miru

    Traži prikladne reči koje će da napiše

    Comment


    • Asano je lose odigrao.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Čim je dalje od gola deluje smušeno ko petlić.
        Ozbiljno Lazar kuca na vrata startne postave.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Bio je Partizan kod Nikolića sa Leonardom, Blekijem i Djurdjevićem ovako lepršav u napadu i istivremeno tvrd u odbrani, ali da ovaj sad Savin Partizan je prelep..



          Optimizam Jugoslavije je inspiritivan, obožavam njegovu veru u srpski fudbal..
          Ne brt, ovakav Partizan nikad nije bio, a ja ga pratim sa punom svescu od 2002-e (ne racunam period kad sam premali bio da bi shvatio fudbal). Svaka cast Celavom i celoj toj generaciji ali ovo sto Savo radi ne moze da se uporedi ni sa cim od ranije. Ne radi se o rezultatima vec o ovoj igri, ovoj filozofiji, ovom mentalitetu koji je Savo ugradio nasim igracima...apsolutno fenomenalno i za najvece kriticare i ljubitelje ofanzivne igre.

          Asano je lose odigrao.
          Slazem se i on mi je najveca briga trenutno od svih igraca ali s obzirom sta ovaj strucni stab pravi od ovih igraca ne bih se iznenadio da uskoro i Asano upali masinu. Inace veceras je bio odlican u defanzivi i presingu, zajedno sa Urosevicem je zatvorio levu stranu i tu nema prigovora ali u ofanzivi je bio mnogo slab, dosta izgubljenih lopti.....ali ne smem da otpisem Asana posle svega sto se desilo sa Sadikom...Savo i strucni stab odlicno znaju sta rade i vise ne sumnjam ni u jednu njihovu odluku.

          Jos jedna briga mi je Stojkovic jer ce covek zaboraviti da brani Pre onog suta je imao samo jednu intervenciju u drugom poluvremenu.

          Ostalima nema sta prigovoriti....TATKO i na izdisaju snage pokazao majstorstvo, videlo se da mu je bilo bas tesko da istrci poslednjih 15 minuta ali ljudi moji kakav je ono fudbalski genijalac, kakva inteligencija u kretnji i odlukama....

          Moracu posle da izvadim statistiku da vidim crno na belo koliko smo sansi stvorili i kakav je posed bio, tacnost dodavanja....ne samo da dominiramo uzeci u obzir opsti utisak igre vec i statisticki.

          Lazar Markovic jos nije 100% spreman i strucni stab ga stedi maksimalno, radi vezbe snage, pokusavaju da ga ojacaju postepeno kako ne bi obnovio hronicnu povredu ali posle TATKA ovaj covek ce biti motor ovog tima. Koliko samo lako ulazi u sanse i koliko mu malo treba da udje u sansu ili da je kreira..... On moze biti kljuc pobede nad Mancesterom.

          SAVI I CELOM STRUCNOM STABU UGOVOR NA JOS 5 GODINA ! To su ljudi za buducnost.
          Last edited by tamonajugu; 03-10-19, 19:20.

          Comment


          • Mrtvi AZ razbio Jedinstvo. 0-0 na kraju, nije dobro za nas, biće ovo zajebano do zadnje sekunde, kao i prošli put sa Alkmarom, nadam se ovaj put u našu korist.

            Comment


            • Sad ce protiv nas maksimalno da odigraju. I to oba meca.
              Samo da Savo izrutinira prevaru, samo to.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Ako nas Mancester ovako potceni kao AZ mozemo do pobede. Mada bih voleo da izadju u najjacem sastavu pa da se potucemo lepo.

                Neka bude ovakav redosled timova na tabeli i posle sestog kola

                Comment


                • Mančester prop'o.
                  Last edited by Chiwwi; 03-10-19, 20:06.

                  Comment


                  • Meni je ovo Astana očajna, naravno to ne umanjuje ovu pobedu Partizana.

                    Realno je na kraju trebalo biti bar 3 razlike za Partizan.

                    Mnogo puta smo pričali o bloku Vladana Milojevića.

                    I Partizan je to često radio večeras ali smo videli izvanrednu transformaciju u napad, svaka ukradena lopta je bila šansa za gol.

                    To je i najjače oružje Partizana ove sezone.

                    Comment


                    • Čestitke komšije na tri boda i doprinosu poboljšanja nacionalnog koeficijenta.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Znaci na treningu svi vezni i napadaci samo zavrsnicu da vezbaju. Ostalo je sve tu

                        Ali Kalaba. Kakav je ovo nivo za jedno dete

                        Comment


                        • Evo malo statistike Lige Evrope i gde se Partizan nalazi prema brojkama:

                          1. Tacni pasovi



                          2. Broj sansi



                          3. Statistika Sadika i Bibrasa



                          Ovo je sa "Sofascore" pa ko hoce ima tamo jos detalja da vidi......sve u svemu Savo i strucni stab su TOP KLASA fudbalske Evrope. Da je Gvardiola dosao u Partizan ne bi bolje uradio ovo sto je uradjeno do sada.
                          __________________________________________________ __

                          Sa sajta UEFE - tri nasa najbolje ocenjena igraca u ove dve utakmice:



                          I za kraj.....urokljivo oko baca kletvu na sve protivnike i vodi Partizan do finala LE
                          Last edited by tamonajugu; 04-10-19, 00:07.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Znaci na treningu svi vezni i napadaci samo zavrsnicu da vezbaju. Ostalo je sve tu

                            Ali Kalaba. Kakav je ovo nivo za jedno dete
                            Za kratko vreme iznedrili dva bisera srpskog i evropskog fudbala - Strahinju Pavlovića i Nikolu Milenkovića - nije mali poduhvat.

                            Kalaba je na Astana Areni odigrao za čistu desetku. Doveo je svoju igru do perfekcije. Siguran u duelu, perfektan u skoku. Vrtoglavo milioni skaču svakom njegovom odigranom utakmicom.

                            Mene je impresionirao Slobodan Urošević. Onako tih, nenametljiv igra bez greške. Od otpisanog i prekobrojnog postao Savin važan šraf bez koga se leva strana ne može zamisliti. Upravo ga sadašnji šef Milošević vratio u život i pored Sadika jedini verovao u kvalitete bivšeg levog beka Napretka.

                            Comment


                            • Strahinja Pavlović je svetska klasa.
                              Kičma je bitna, a nju čine:

                              Stojković-Pavlović-Urošević-Natko

                              Sve drugo je nadogradnja i to izvrsna.
                              Savo Milošević je veoma inteligentno postavio osnove tima, a sada ubira više nego zaslužene plodove.
                              Pa pogledajte samo klupu juče: Aleksandar Šćekić-ratnik bez mane i straha, Filip Stevanović-Neymar i Lazar "Munja" Marković.

                              Šćekić-Zdjelar sredina terena, Natko mediocentro, Filip-Lazar navala, uz pregršt izbora za trećeg čoveka: Suma/Tošić/Asano/Lutovac/Sadik...
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Mene Ostojić više impresionira od Pavlovića, bez greške igra, a već je trebao biti u penziji, svaka cast.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X