Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stoji da imamo brzance napred. Lasom nas neće uhvatiti ali opet nismo rešili pitanje klasičnog C-fora. Nekog rmpalije koji će se napred rveti sa protivničkim defanzivcima.

    Comment


    • Ma sta ima da se rve neko sa nekim, ne trebaju nam duge lopte i igranje okrenutom guzicom....Ako planiraju Markeca levo, a Asana u spic to ce biti dobitna kombinacija. Lopta u prostor, brza proigravanja i to je to. Sadik zna da carini loptu.....ovako ce se dosta ubrzati igra. Savo upravo insistira na tome da brzinom izbacujemo iz igre fizicki mocne igrace umesto da se rvemo sa njima okrenuti guzcom,..dakle samo frontalni napadi, utrcavanje izmedju linija, brza proigravanja....
      Last edited by tamonajugu; 03-09-19, 22:29.

      Comment


      • Markec..

        Odlično..
        Malo i Bambi da odmori, dosta je vala odmarao na terenu..

        Markec i Asano mogu i bez špica.
        Ja bi Sumu stavio na lažnu devetku i udri.

        Iza Natko, Zdjelar i Šćekić..
        A Sadik da ulazi zadnja 3 min. da krade vreme.
        Last edited by Chiwwi; 03-09-19, 22:46.

        Comment


        • https://twitter.com/SkySportFede/sta...634299392?s=19
          Po ovome Rajković ima ponudu na stolu .
          Nekako verujem da se ljudi sprdaju i prave brojne lažne profila, to je danas valjda IN.
          Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 04-09-19, 00:29.

          Comment


          • Ako vec nismo potpisali sa Rajkovicem onda ne vidim zasto bi ga dovodili posto se prelazni rok za Ligu Evrope zavrsio u ponoc ali uz ovaj kondicioni tim strucnjaka koji imamo na celu sa sportskim naucnikom Markom Stojanovicem mogli bi da ozivimo karijere i Rajkovica i Lazara resavajuci njihove hronicne tegobe. Rajkovic ima veliki kvalitet koji je godinama bio prigusen zbog njegove sklonosti povredama. U svakom slucaju voleo bih da dodje makar i za domacu ligu.
            Last edited by tamonajugu; 04-09-19, 00:54.

            Comment


            • Vidiš da se tu ništa ne zna. Bilo koga da pitaš svi imaju drugačije viđenje zatvaranja transfer pijace. Verujem da Gmazura nema pojma kad se završava pa će možda sutra nastaviti sa kopanjem novajlija. Krta nam je defanziva, pogotoco centralni deo. Ne daj Bože u slučaju povreda ili suspenzija Kalabe ili Ostoje Partizan ulazi u ozbiljan problem. Izmene za njih dvojicu ne postoje. Vrapci na grani uvideli kako Vujačić ne može izgurati ozbiljan takmičarski fudbal.
              Možda je Dinga to specijalno iznenađenje koje ćemo oživeti iz naftalina i pokušati sa njim u nastavak.
              Slobodan Rajković se maltene svako leto dovlači u konotaciju sa nama... Sad dal je to Samo novinarska špekulacija ili stvarno Partizan koketira sa njim pokazaće se ubrzo.

              Comment


              • Sprcaše golemu lovu i ovi vaši na nove igrače.

                Natho, Asano i Marković nemaju malecku platu.

                Al ako oćete titulu onda ne možete biti ni stipse.

                Sad su šanse podjednake.
                Last edited by Karamazov; 04-09-19, 11:48.

                Comment


                • Nikako šanse nisu podjednake i ako se slažem sa tvojom konstatacijom delimično.
                  Sprcali jesmo al u prazno. I dalje imamo nekoliko deficitiranih pozicija koje nismo rešili.
                  Desna strana odbrane i dalje kritična. Ćelavi Miletić može odgovoriti zahtevu al samo na srpskoj pozornici. Protiv evropskih timova problem itekako izlazi na videlo.
                  Nismo pronašli kvalitetnog štopera. Ostaje cele sezone moliti Bogu da se Pavlović i Ostojić ne povrede ili zarade suspenziju. Čim neko iskoči iz koloseka etoo problema.
                  I na kraju, svaka čast za Lazara, naše dete, poznaje sistem, ali Partizan nema klasičnog gol igrača tj C-fora. I dalje tvrdim i tvrdiću da nam je potreban neki Škuletić.

                  Comment


                  • Ne bih toliko potcenjivao Vujacica pokazao je da na njega moze da se racuna na onoj utakmici sa Moldeom kuci i da ce biti sve bolji kako vreme odmice. Mene brine Ostoja zbog svoje sklonosti povredama tako da tu definitivno treba jos jedan stoper da se dovede, jedan ali vredan, a ne samo da popuni broj. O Dingi nemamo pojma ali nekako imam veliko poverenje u Savinu procenu. Sto se Markovica tice mislim da se on planira na levo krilo, a Asano da pocne da igra u spic napada posto nismo doveli napadaca, a to je Asanu u stvari prirodna pozicija nesto kao Dijara ranije (mada Markovic ce biti spreman tek negde sredinom oktobra) jer desno imao Tosica, Lutovca i Lakcevica tako da je tu vec prepunjeno, a levo bi mogli Markec i Stevanovic. Bice Asano taj gol igrac koga trazimo kad ga Savo prebaci u centralu. Imamo bas dobru rotaciju u navali i Savo moze da bira razne kombinacije: Markec-Suma-Tosic-Asano, Asano-Suma-Markec-Sadik itd, itd....
                    Last edited by tamonajugu; 04-09-19, 11:26.

                    Comment


                    • Videćemo šta možemo očekivati od Dinge.
                      Sadik je takođe Savina procena pa vidimo gde plovi taj brod - u Božju mater.
                      Što me čudi jer ipak Savo bio vrsni centarfor. Kako mu se pokrao Sadik verovatno ni sam ne zna.

                      Comment


                      • Ma bre ovaj Sadik cas kao amater cas uradi ono protiv TSC-a da vise ne znas sta da mislis o njemu.... Onakav gol ne moze da postigne prosecan igrac. Izgleda da je kod njega taj psihicki momenat kljucan i da ako se mentalno dovede u red mogao bi konstantnije da igra na vecem nivou pa verovatno Milosevic racuna na to da ce popravkom njegove psihe kako vreme odmice i on igrati sve bolje.

                        Comment


                        • Ako sam nešto trebao naučiti iz "slučaja Tavambe" to je da sačekam još malo sa sudom i zaključkom oko Sadika i pružim još vremena ne bi li dokazao jer vredi nešto. Svojevremeno sam pojeo govno oko Kamerunca pa me je Tava ubrzo ne samo demantovao već naterao da se pokrijem ušima i javno izvinim. Nemam taj problem. Daj Bože i oko Sadika da se zajebem pa da mu se izvinjavam i tražim oprost.

                          Comment


                          • Natho bolje da igra umesto Sume.

                            Primetio sam protiv TSC-a da je loš bio u defanzivi, da je Zdjelar trčao i za njega.

                            Tako da mislim da je bolje da igra ispred zadnjih veznih nego zadnjeg veznog.
                            Last edited by Karamazov; 04-09-19, 11:55.

                            Comment


                            • Oko Sume ne menjam mišljenje od kako je stigao. Odigra on poneku OK,.pokaže delić da ima nešto u tim nogama al nas brže-bolje nonšalancijom razuveri i vrati na pređašnji kolosek. Malo je to od igrača koji je plaćen koliko je plaćen.

                              Comment


                              • Mogli smo mi da platimo Vujacica 5 miliona ali to ne znaci da bi on posle igrao kao igrac od 5 miliona. Suma je imao svoje padove ali on je igrac momenta, nema konstantnost, prag fizicke izdrzljivosti veoma nizak i zato ima navike u igri koje se uklapaju sa tim. Protiv Moldea je jedan jedini put zabljesnuo u citavom dvomecu i doneo nam vazan gol. To je Suma, igrac momenta. Neka svaku utakmicu zabljesne po neko kao sto je tada zabljesnuo Suma i bice dobro.

                                Comment

                                Working...
                                X