Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Korak u pravom smeru za Partizan.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Pominje li se kakav napadač?

      Meni se svidja ovo sa Pavlovićem, sad je pod jakim ugovorom, a pritom igramo grupnu fazu Evropa Lige gde će on sigurno biti jedan od najmladjih igrača na toj poziciji u prvih 11. Ako bude napredovao kroz sezonu, što ja očekujem, mislim da bismo mogli više para izvući od njega. Meni deluje kao top talenat.
      Last edited by mark !t zer0; 03-09-19, 13:07.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by La Jugoslavia View Post


        Korak u pravom smeru za Partizan.
        http://volimpartizan.rs/milosevic-na...-godine-64479/

        Bravo za ovo! Od pocetka sam misljenja da je Savo tip trenera sa kojim dugorocno nema greske ma kakve god rezultate pravio u pocetku. Takvi treneri su do sada jedino bili Nikolic i Stanojevic, a mozda i Jokanovic ali niko od njih nije dobio vremena da sklopi ekipu, a cini mi se da Savo ne samo da ce dobiti najvise vremena vec i najvise podrske. Uprave Partizana nikad nisu bile dobre ali i ovaj minimum klupskih ambicija koje ulazu ce da bude koristan za Partizan. Interesantan je i momenat kad se potpisuje ugovor sto znaci da uprava zaista racuna na Savu dugorocno i da ce imati punu podrsku.
        Last edited by tamonajugu; 03-09-19, 14:16.

        Comment


        • Čestitke na potpisu i sa druge strane brda. Odličan potez uprave. Nadam se samo da će ugovor odraditi do kraja.

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Pominje li se kakav napadač?

            Meni se svidja ovo sa Pavlovićem, sad je pod jakim ugovorom, a pritom igramo grupnu fazu Evropa Lige gde će on sigurno biti jedan od najmladjih igrača na toj poziciji u prvih 11. Ako bude napredovao kroz sezonu, što ja očekujem, mislim da bismo mogli više para izvući od njega. Meni deluje kao top talenat.
            Posle utakmice sa Mancesterom u Mancester da ode.

            Comment


            • Za Pavlovića je svakako bilo suviše lijepo da bi bilo istinito. Italijani nikada nisu ni imali u planu da daju tolike pare, samo su čekali priliku da spuste cijenu.
              U svakom slučaju poslužilo je kao dobra tema za domaće "sportske" novinare.

              Comment


              • Imali su u planu ali postoje dve strane price zasto se to nije realizovalo - jedna kaze da je to zbog lekarskih preglada, a druga da se nismo sporazumeli oko dinamike isplacivanja tog novca. Sve u svemu verujem da ce ova ponuda od 5,5 miliona biti nadmasena u nekom od narednih prelaznih rokova.

                http://volimpartizan.rs/transfer-and...u-kluba-64485/

                Cale retard. Neverovatan debil....a ni Andrija izgleda nije mnogo bolji.
                Last edited by tamonajugu; 03-09-19, 16:20.

                Comment


                • https://www.sportske.net/vest/domaci...sa-386331.html
                  Čovek je patološki lažov .
                  Ovo vređa inteligenciju.

                  Comment


                  • Pa najlogicnije je da pomislimo da laze jer ovo sto on najavljuje ne da se nije radilo ni 1966-e nego se nije radilo nikad u Partizanu:

                    "U danima pred nama produžićemo ugovore sa ostalim momcima – Filipom Stevanovićem, Lazarom Pavlovićem i Nikolom Lakčevićem. Imamo našu decu koju moramo da zadržimo što duže. Tako se potrefilo ove godine, imali smo prostora i mogućnosti da se vide na terenu, a sve zahvaljujući treneru, njegovim saradnicima i Omladinskoj školi u kojoj su stasali. Oni su bogatstvo kluba", rekao je Vazura.

                    Voleo bih ja da su ovo iskrene zelje uprave ali postoji to veliko ALI. Mada ko zna mozda su uvideli da ce duzim cekanjem i cenkanjem izvuci vise para pa onda moze da se desi da iz takve situacije profitiraju vise i oni i Partizan....a to onda znaci samo jedno - uvereni su da ce jos dugo ostati na celu Partizana
                    Last edited by tamonajugu; 03-09-19, 21:15.

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Taman sam krenuo da ga pljucnem sto nije hteo da dodje kod nas kad ono.....e vala nek je na radost Videcemo u kakvom je stanju i da li ovi nasi novi kondicioni strucnjaci mogu da mu rese hronicne probleme i da ga vrate u staru formu. Sve u svemu odlicno pojacanje..svakako mozemo samo da dobijemo sa njim.

                        Comment


                        • Savo ima na raspolaganju dva kasačka grla njega i Asana

                          Comment


                          • Sinovi vetra

                            Comment


                            • Šta je sada u pozadini svega. Bilo je već par dana raznih spekulacija da će upravo Markec doći. Kamen spoticanja je navodno bila plata. Verujem da smo ušli u cajtnot sa vremenom pa je Lazar na kraju dobio šta je tražio.
                              Onda mi nelogično deluju priče kako ga je Zdravko Mamić zvao u Zagreb i nudio godišnju platu od 900,000e. Ne pije mi vodu da je njih odbio da bi završio u Partizanu. Sve i da je veliki Grobar i pripadnik crno-bele familije.

                              Comment


                              • Mozda stvarno decko nije hteo da dozvoli sebi da ga posle 2-3 lose utakmice razapnu u Zagrebu sto je srbin. Tamo bi ga cekala bolesna vrsta pritiska. Nije sve ni u parama...a da je veliki partizanovac to jeste bez dileme.

                                Last edited by tamonajugu; 03-09-19, 22:53.

                                Comment

                                Working...
                                X