Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nek' Pavlović ostane do kraja karijere u Partizan i nek' obori sve rekorde, nemam ništa protiv.



    Edit:

    @RPZ:

    Pa ne znam, bilo je u vestima da je otišao za 450K
    Ono kad je pričao kako je Dinamo najbolji klub u regiji..
    Last edited by Chiwwi; 31-08-19, 16:22.

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      očekujem ga negde oko 10 milki.
      Molim vas prestanite sa ovakvim izopačenim pogledom na sport!
      Nije suština sporta nabiti nekome cenu, prodati ga i napuniti džepove, privatne, menadžerske, stranačke i svake druge.
      Zašto su ljubitelji fudbala progutali taj patološki spin!?

      Da je sreće i da je normalnih ljudi u klubu, Strahinja Pavlović bi bio planiran za temelje tima za sledeću deceniju, za budućeg šampiona i kapitena!

      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Eh pa svako od nas bi voleo da Strahinja bude temelj Partizana ali je svima jasno da ce ga prodati pre ili kasnije tako da kad vec ide onda bar da zaradimo vise love. Treba uvek izvuci nesto pozitivno.

        Originally posted by La Jugoslavia View Post
        Ožegović i Sadik su cirkus, Ostojić klovn. Partizan mora da se pojača.

        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka

        Dobar nam je Ostoja za domacu ligu, neke osrednje evropske utakmice i derbi

        Ozegovic ce sada tesko u Rozenburg posto mislim da nema pravo da igra LE jer je vec igrao za nas tako da nisam siguran da i dalje zele da ga uzmu. Savo je ocigledno tvrdoglav po pitanju Sadika tako da ce taj jos uvek testirati zivce svima. Treba nam napadac pod hitno...ovo sto imamo nije za vece domete od trenutnih.
        Last edited by tamonajugu; 31-08-19, 17:23.

        Comment


        • Vazura samo sto ne zaplace sto nije uspeo uvaljati Pavlovica
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • U vremenu kome obitavamo i dišemo, kada sagledamo sve situacije, pogledamo ko nam vodi politiku kluba i odlučuje u ime istog, dobro mi i postojimo. Prolazak u grupe LE možemo sa naše tačke gledišta okarakterisati kao istinski i junački uspeh.
            Nemamo mi podlogu za izražen veliki optimizam jer smo devalvirani u svemu. Krivica za tako nešto je na više strana. Nemamo upravu kadru ući u koštac sa problemima. Kako i da uđu kada je svaki član iste operisan od sporta. Nema dva puna časa fiskulture za svoga života.
            Neverovatno da smo za par godina toliko prdnuli u čabar, strovalili se u finansijski kanal iz kog se izlaz ne nazire. A nije da nismo imali uspeha u Evropi i da nismo proizvodili igrače za evropske klubove. Ne ko u nekadašnjoj meri ali se prodavalo i to nekada veoma fino.
            Neverovatno da drugi klub može priuštiti sve one strance, ne retko ih prodavajuci za manje pare nego što su dovedeni. Da su im dve LŠ pokrile skoro 50 miliona duga da bi se mogli baškariti i trošiti nemilice.
            Terza je danas lepo izjavio kako je AV jedini verovao u njega i savetovao ga da ostane u klubu. Jedino nije završio do kraja i priznao ko je najveći dobročinitelj za odjedared Vaskrsnuće trofejnog kluba tj naših "dragih" komšija.
            Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 01-09-19, 12:19.

            Comment


            • Pa mi i priznajemo ali ne možemo vam pomoći. A delom ste i sami krivi. Toliko generacija mladih talenata ste prodali, gde su ti novci to niko ne zna. A prodali ste jer ste imali Zemunelo koji je država izgradila i dobru školu.

              Nije Partizan bio tada pametniji od tada skorašnjeg svetskog šampiona, nego je imao vetar u ledja.

              Sve se to RPZ moj vrati, i Tumbine titule, i Zemunelo, i Džomba golubar, i kad Spartaku i Smederevu i Metalcu igraju treći timovi protiv Partizana, kad onaj iz Metalca u upravi Partizana...

              Sve to uvek dodje na svoje i to sa kamatom.

              Zanimljiva stvar je što vi govorite da će nama za ovo doći kazna a ne shvatate da je ovo vraćanje duga sa kamatom.
              .

              Koliko sam utakmica gledao gde se igra dok Partizan ne da gol, po 6-7 minuta nadoknade. I ha ha.

              Nego vi ste uvek bili takvi ne smete da priznate, za razliku od nas.
              Last edited by Cassius Clay; 01-09-19, 12:24.

              Comment


              • Danilo Pantić otišao iz Čelzija na pozajmicu, ali ne u Partizan već ga je uzeo veliki "prijatelj" Partizana Nikolić, u Videoton.

                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Originally posted by 7528. View Post
                  Pa mi i priznajemo ali ne možemo vam pomoći. A delom ste i sami krivi. Toliko generacija mladih talenata ste prodali, gde su ti novci to niko ne zna. A prodali ste jer ste imali Zemunelo koji je država izgradila i dobru školu.

                  Nije Partizan bio tada pametniji od tada skorašnjeg svetskog šampiona, nego je imao vetar u ledja.

                  Sve se to RPZ moj vrati, i Tumbine titule, i Zemunelo, i Džomba golubar, i kad Spartaku i Smederevu i Metalcu igraju treći timovi protiv Partizana, kad onaj iz Metalca u upravi Partizana...

                  Sve to uvek dodje na svoje i to sa kamatom.

                  Zanimljiva stvar je što vi govorite da će nama za ovo doći kazna a ne shvatate da je ovo vraćanje duga sa kamatom.
                  .

                  Koliko sam utakmica gledao gde se igra dok Partizan ne da gol, po 6-7 minuta nadoknade. I ha ha.

                  Nego vi ste uvek bili takvi ne smete da priznate, za razliku od nas.
                  Zemunelo priznajem i ne bežim od situacije. Znamo kako je napravljen i u koje vreme. Gurao nas Mirko Marjanović. To niko od Grobara neće sporiti za razliku od vas koji ni u snu neće priznati kako ste dug vratili i otkud vam sve ove sklanjalice.
                  Vi danas imate sve uz sebe. Državu, vladara, sve medije, ptice na grani moraju pevati pesmu koju vi podržavate.
                  Sam je vaš Dr Terza dao izjavu, ničim izazvan, ko je Zvezdu izvukao iz gabule i konsolidovao da sada može kupovati igrače od milion i kusur evra. A do juče bio dug za toplu vodu.
                  I nikada neću vas kriviti za ovo naše. Sami smo krivi što smo dospeli u trenutno stanje. Ne može Zvezda biti kriva za sve loše stvari koje se odvijaju u našem dvorištu.
                  Kazes sećaš se trećih timova Metalca i Hajduka i golova u dubokoj sudijskoj nadoknadi. Naravno da ih je bilo. Verovatno je bilo brojnih dogovora i šema. Al za razliku od vas mi i to možemo priznati.
                  Al šta ćemo sa OFK-om i čuvenom nameštaljkom na Karaburmi? Zašto se CZ svira najviše penala na najnepopularnijem rezultatu ništa-ništa? Ili protivnički defanzivci dobijaju crvene ko kruške kada igraju protiv vas.
                  Da ne polemišemo oko čuvanja najboljih igrača protivnika kada treba vama izaći na crtu. Pa šta je Lalat radio svaki put. Naprasno se razboli a kasnije dođe sa decom obučeno u crveno-belo.
                  A voleo bi i da mi objasniš kako jedna Barsa, Real, City, BAJERN...gube bodove i imaju slab dan al vi od ere SNS-a i vašeg Vučko nemate prava na slab dan? A kad ste tako silni što onda i u derbiju ne pokažete klasu već vam trebaju golovi iz gol-auta i sl. A u derbiju vi nam ne šutnete na gol.

                  Comment


                  • Ja priznajem uvek zato me i vole svi drugari grobari, ali družim se samo sa onima koji priznaju sve. Jer ne zavisi to od nas. Nismo mi molili psihopatu da navija za nas. Nego je on nas izabrao. Delije da mu kažu "pičkousti odlazi" spakovao bi celu tribinu u zatvor jer ima dosijea svih.

                    Prvenstvo je zatvoreno i ja to ne sproim.

                    Gledao sam sa dedom Spartak - Zvezda, gubimo 1-0 i ja kažem opusti se. Niko ne želi problem da nas pobedi.

                    Derbi nema veze sa kvalitetom već sa trendom. Bilo je perioda kad je partizan bio pojam a zvezda ga drala u derbijima pa ne osvoji titulu, i obrnuto. Mi imamo psihički problem u derbiju.
                    Last edited by Cassius Clay; 01-09-19, 17:47.

                    Comment


                    • Originally posted by 7528. View Post
                      Ja priznajem uvek zato me i vole svi drugari grobari, ali družim se samo sa onima koji priznaju sve. Jer ne zavisi to od nas. Nismo mi molili psihopatu da navija za nas. Nego je on nas izabrao. Delije da mu kažu "pičkousti odlazi" spakovao bi celu tribinu u zatvor jer ima dosijea svih.

                      Prvenstvo je zatvoreno i ja to ne sproim.

                      Gledao sam sa dedom Spartak - Zvezda, gubimo 1-0 i ja kažem opusti se. Niko ne želi problem da nas pobedi.

                      Derbi nema veze sa kvalitetom već sa trendom. Bilo je perioda kad je partizan bio pojam a zvezda ga drala u derbijima pa ne osvoji titulu, i obrnuto. Mi imamo psihički problem u derbiju.
                      Imamo neke slične karakteristike. Imam baš dosta drugara cigana i sem standardnog folklora i peckanja nikada ne prelazim granicu fer-pleja. Pa prvi sam im čestitao još jedan podvig i ulazak u LŠ i to ne iz kurtoazije već najiskrenije.
                      Jer, i ako ne volim Zvezdu, kakav bi bio čovek ako ne bi čestitao i pružio ruku.

                      Comment


                      • Ma da. Nego ti kažem hipotetički da je vas izabrao, ni vi ne bi mogli ništa.

                        Comment


                        • Ceo život gledam kako primamo glupe golove iz ničega.
                          A ne pamtim da smo kadri mi ovako nešto utrpati.
                          Sada sledi klasično mučenje i nervoza.
                          I jeste Topola potencijalna mina za nas.
                          Nismo ih potcenili. Savo je za razliku od Kruševca poslao dole svo teško naređenje ali izgleda ne vredi. Moramo mi preko Tantalovih muka, to ti je...

                          Comment


                          • Sadik je u stvari krilo ljudi on nije napadac tu je nasa greska Kakav lik....filmski....dace ga Mancesteru i u derbiju kunem vam se

                            Comment


                            • Nema ga nigde. Od starta prvenstva kida živce i nervira i onda uradi pravu magiju i golmanu kroz gice proturi iz gotovo mrtvog ugla.
                              Potrebno je ući još jače u nastavak i na vreme prelomiti i izbeći nervozu. Treba pripaziti na njihove kontre jer nam defanziva očito na klimavim nogama.
                              Kalaba je očekivano van utakmice. Par puta proplivao ali s razlogom na situaciju njemu je oprošteno.

                              Comment


                              • Nije loša poseta.
                                Jel' besplatan ulaz?

                                Comment

                                Working...
                                X