Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Mora da se ispostuje opet....

    Hahahaha..

    Legenda života..

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Sasvim realno je ocekivati 15 bodova.

      Ako budemo raspolozeni, mozemo i do 16 bodova.
      S kim ceniš da ćete se naći u polufinalu i finalu
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        u polufinalu i finalu [emoji3]
        U srećna vremena, na Čair se moralo ići u polufinalu [emoji471][emoji460]

        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
          U srećna vremena, na Čair se moralo ići u polufinalu [emoji471][emoji460]

          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
          Ne diraj mi staru ranu...ja sam to gledao uživo.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • "Zagrizli" ste za Hasku....ha.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Odlično, pošto je bedno odrađeno do sada.
              Rikardo je Marko van Basten za Sadika i Ožegovića.

              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                Odlično, pošto je bedno odrađeno do sada.
                Rikardo je Marko van Basten za Sadika i Ožegovića.

                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                Ne znam samo kako će da izađu "na kraj" sa Tončevim. On bez para ne daje ništa...
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Nermin Haskić je kao nacrtan za Partizan.

                  Milan Pavkov je pregazio Van Dajka, koji je proglašen za najboljeg odbrambenog igrača Lige šampiona i Alisona koji je proglašen za najboljeg golmana Lige šampiona. Oba su plaćeni po 80m, a Van Dajk je proglašen za igrača godine u Evropi, ispred Mesija i Ronalda.

                  Ako hoće da se gazi po liku i delu Megvajera i De Gee, Savo Milošević treba da čak izvadi pare iz svog džepa ako treba da se dovede Nermin Haskić.
                  Nermin Haskić će postati noćna mora Old Traforda ako obuče crno beli dres.

                  Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Ne bih voleo Haskica. Nista on ne bi novo doneo pored Sadika i Ozegovica. Vise bih voleo Skuletica koji ima daleko vece iskustvo plus ogroman motiv jer je partizanovac do koske (mislim da je slobodan da ide iz kluba bez obestecenja). U svakom slucaju najbolje resenje za napadaca mozemo naci samo medju strancima. Pored pominjanog Dumbie ima jos par slobodnih igraca koji su interesantni ali pitanje je koliko ova uprava zeli da odresi kesu za novu platu od preko 500+ hiljada godisnje. Leonardo je slobodan ali opet plata problem plus cinjenica da igra na istoj strani kao i Asano i cisto sumnjam da Milosevic zeli tu sad nesto da rotira pa da Asana prebaci u spica i slicno. Ne smemo da se oslonimo samo na Sadika i Ozegovica jer nam oni srozavaju igru u ofanzivi....prakticno pokvare svaku kontru i svaki napad. Pored napadaca treba nam jos jedna zadnji vezni u rotacii ali i jos jedan stoper jer Ostojic muku muci sa povredom, a ionako je spor, a Dinga izgleda ne uliva poverenje pa je rizicno ostati samo sa Vujacicem u rotaciji jer nas ceka paklen ritam.

                    Pavlovic je neverovatan igrac, ja onakvog stopera ne samo u Partizanu vec uopste u srpskom fudbalu nisam video. U jednoj akciji je otresao ono njihovo levo krilo ispred naseg 16 i bukvalno stigao do njihovog 16 sa loptom. Fizicki mocan i agresivan, cvrst ko stena...a tek je zagazio u 18 godina. Partizan je klub sa najgorim upravama u istoriji fudbala.

                    Comment


                    • Ni Gurkuf nema klub, 33. g. ima, kakav je to mastor fudbala, samo ne znam dal im treba takav igrač.

                      Comment


                      • Previse je mator ali to nije toliki proble koliki je problem cinjenica da ima problema sa kolenom. Obafemi Martins je slobodan Gledao sam neke klipove od prosle sezone i covek je i dalje pracka, brz kao munja. Sve u svemu mislim da se uzalud nadamo strancu i da ce uprava dovesti nekog domaceg napadaca za sto manju platu.

                        Comment


                        • Lagano 4. mesto da se ne lazemo

                          Comment


                          • Pa Astana i jeste za 4.mesto Mi bi ipak mogli u prva dva.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Lagano 4. mesto da se ne lazemo
                              Promasio si temu, Ljubo.
                              Tema za Man Utd je na drugom mestu. Nek neko od modova prebaci.


                              Trebalo bi da nam dodju napadac i stoper.
                              Last edited by Mr. Wolf; 30-08-19, 23:29.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                S kim ceniš da ćete se naći u polufinalu i finalu
                                U polufinalu bijemo Borusiju 5-2 a u finalu vodimo na poluvremenu protiv Arsenala 1-0 i gubimo sa 2-1 u drugom..

                                U zadnjoj sekundi Stojke se okreće sa loptom ka našem golu, šutira u naš gol i ispod dresa diže majcu sa natpisom:

                                "Ovaj put mi ne treba nikakav oprost, samo da pozdravim Chiwwi- ja sa Sport Klub foruma"...
                                Last edited by Chiwwi; 31-08-19, 00:00.

                                Comment

                                Working...
                                X