Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AEK se zaleto protiv Trabzona, nije dobro..
    PAOK ispao-dobro-izvinite braćo..
    Još Gent da izdrži i to e to

    Comment


    • Da li je moguce da u ovoj nasoj ligi nema normalnog centarfora,ne pratim je ali sam cuo da neki Haskic opasno cepa mreze,pa daj bar tog neka dovedu,ovaj Sadik i Ozegovic su silom prilika fudbaleri.

      Comment


      • Moramo i mi zgaziti Olimpijakosa obe. Kako znamo i umemo. Da budemo treći i da doguramo do polufinala LE, a vi da prezimite!!!!!!!

        Comment


        • Olimpijakos nije pretnja.
          Ne mogu oni mnogo da naberu.
          AEK mora da ispadne

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Uros je uz nas veceras, nema cega da se plasimo.

            Rutinskih 1-1
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by 7528. View Post
              S jedne strane raduje što ste prošli, sa druge raduje što nemate pojma. Lepo veče za srpski fudbal
              Zvezda bi prosla ovaj Molde ali sa dva X-a Prema transfermarktusu boza ali u realnosti mnogo gadan tim, fizicki neverovatno snazan, odneli nas u svakom duelu.....opet nisam gledao poslednjih pola sata...zivci jbg...
              Sadik je najveci retard u istoriji fudbala.

              Kad smo ove stene pregrmeli bez poraza ovako neuigrani i nekompletirani sa sve Rodom u spicu napada verujem da cemo u grupnoj fazi da oborimo licni rekord po broju osvojenih bodova...osim ako nas ne strefi neka najteza moguca grupa mada cak i tada ne bih otpisao ove nase ludake....nikad se ne zna sa njima.

              Vidi se da je ekipa bila pod extremnim pritiskom, odigrali smo u jakom grcu obe utakmice jer u Ligi Evrope ako ispadnes u kvalifikacijama to ti je to nema popravnog i to je ocigledno psihicki zdrobilo ekipu tako da je prosto Bozije cudo kako su smogli snage da u dve utakmicu iz minusa uzmu pozitivan rezultat i to je za mene glasan alarm za optimizam....ALAL VERA BORCI !! SERBIAN FOOTBALL RISE UP !!
              Last edited by tamonajugu; 29-08-19, 20:11.

              Comment


              • Originally posted by 7528. View Post
                Moramo i mi zgaziti Olimpijakosa obe. Kako znamo i umemo. Da budemo treći i da doguramo do polufinala LE, a vi da prezimite!!!!!!!

                Kakvi su ovo vlažni snovi.
                Da ne kažem košmari.
                Ja i dalje stojim iza toga da je za naše klubove UEFA Europa League Group Stage puna šaka brade.

                Euforija je nekada lepo osećanje, međutim plašim se da će nas stvarnost kroz grupnu fazu LŠ i LE,
                vratiti iz zemlje vlažnih snova.
                Last edited by Jaqen Hghar; 29-08-19, 20:13.

                Comment


                • Ne znam, nemam takav mentalitet da se plašim Olimpijakosa a navijam za bivšeg svetskog prvaka. A nešto mi se jebe i za Totenhem.

                  Mi bi zgazili Molde, nećemo da se šalimo. Jači smo za klasu od Partizana. Kompaktniji, disciplinovaniji, brži i kvalitetniji.

                  Comment


                  • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                    Kakvi su ovo vlažni snovi.
                    Da ne kažem košmari.
                    Ja i dalje stojim iza toga da je za naše klubove UEFA Europa League Group Stage puna šaka brade.
                    Nije puna šaka brade ali najviše poena može da se zaradi.

                    Comment


                    • Ovo nije nista sto ce tek da bude Sad kad je pritisak spao na minimum ocekujem jos evropskih pobeda vecitih....tek je pocelo

                      Comment


                      • Meni samo nije jasno kako je moguce da protiv Malatije odigramo borbeno,kreativno,napadacki a posle te utakmice na svakoj kao da prvi put loptu vidimo,sem zelje nikakav kvalitet da vidis,dribling,dupli pas,ma nista ne postoji u ovakvoj igri Partizana.

                        Comment


                        • Pa rekoh vec..zato sto su bili zdrobljeni psihicki... Posle ovoga ce biti skroz druga prica. Protiv Malatije se videlo da mozemo da odigramo povezano i efikasno. Veliki pritisak se stvorio, ulazak u LE je bio pod moranje, a kad god je Partizan nesto morao cesto je padao pod pritiskom....Bogu hvala ovi momci su doneli nesto novo.
                          Last edited by tamonajugu; 29-08-19, 20:23.

                          Comment


                          • Kao prvo tim nam je raspad.
                            Kao drugo Molde je za onu timski još raspaliju Malatiju terminator.

                            Mnogo su jaki u duelima, igraju na žilet, sudija tupan sve vreme gleda kao tele, bekovi im razaraju, ćelavi će ih sanjati..

                            Njima sezona traje iha ha ha a ona Malatija se skupila na frestyleru
                            Last edited by Chiwwi; 29-08-19, 20:25.

                            Comment


                            • Raspad je prejaka rec. Ne moze raspad protiv terminatora da ostvari ovakve rezultate.... U slabom smo zaletu, jos nismo raspetljani ali ovaj Partizan je jaci od onog Djukicevog koji je prezimio u Evropi.

                              Comment


                              • Ode i AEK. Računaj tamonajugu sad polako. Di smo šta smo

                                Comment

                                Working...
                                X