Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dosta nedoumica i pitanja imam oko iznenadne prodaje Ožegovića. Dal su planski odradili dogovor sa Rozenborgom ili su se uhvatili "prve lopte" pa ih povuklo daj šta daš. Ne deluje mi da se odlazak ranije nije razmatrao. Amaterski bi bilo da tri dana pred dvomeč sezone prodaješ rezervnog špica a nemaš spremne alternative.
    Neko kaže možda Savo planira gurnuti Asana bliže golu, prebaciti ga u sam vrh napada ali sam više sklon verovanju kako će klub potražiti ili možda već ima spremnu zamenu koja će odma uskočiti u vatru.

    Comment


    • Pozajmica kao pozajmica u startu nije po definiciji negativna.
      Negativna i to katastrofalno negativna je prodaja fantastičnog mladog igrača kao što je Strahinja Pavlović.

      Što se pozajmice tiče gleda se efektivan učinak, ako je neko dovoljno dobar da odradi posao u par utakmica, nikakvu dilemu nemam da li ga treba dovesti.

      Nešto slično kao plaćeni ubica, angažuješ ga da ti sredi ulazak u Ligu šampiona, pokupiš kajmak od 20 miliona i kud koji mili moji.

      Što se Valijentea tiče i njegovih "kvaliteta" ogroman je plus za Partizan što je takav izgubljeni slučaj konačno sklonjen iz kluba.
      Valijente je skandalozno loš centarhalf, malo je takvih primera u istoriji Partizana da je igrač sa tako niskim kvalitetom nosio crno-beli dres.

      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
      Last edited by La Jugoslavia; 19-08-19, 15:34.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        Ne znam kako moze biti glup potez. Ne razigravamo ga za Zvezdu, nego za Lazio sa kojim nemamo dodirnih tacaka uopste.

        Decko po mom misljenju ne vredi te pare i novac za njega je odlican. Pritom ga dobijes na celu sezonu gde on ne mora da razmislja sta i gde posle Partizana vec moze da igra punom parom i da se dokazuje. Znas da sledece leto moras zamenu dovesti i to je to.
        Zato što nije to pozajmica tipa Kutinjo gde dobijaš instant kvalitet, bukvalno se uči kod vas, čim je ostao sigurno mora da igra veći deo utakmica, a vi ćete onda štopera morati da dovodite sledeće leto i uigravate a to se kod nas uvek pokazalo katastrofa, pogotovo što će te oba morati startna da dovodite ako vam je Ostojić drugi pored Pavlovića pošto je mator.

        Ne pratim, ali meni je to glup potez.

        Krenuti u sledeće kvalifikacije sa dva nova štopera, smrt. Morate na zimu bar jednog dovesti ali neće moći da se uigrava sa Ostojićem jer mora mali da igra.
        Last edited by Cassius Clay; 19-08-19, 15:33.

        Comment


        • Treba nam samo jedan stoper koji ce igrati pored njega i koji je kvalitetniji od njega, nista vise.

          @Jugo

          Brate ajde reci mi sta je to fantasticno kod njega, ja ne videh nijedan ekstra kvalitet.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by 7528. View Post
            Totalno vam glupa ta pozajmica. Razigravate tudjeg igrača.
            On je nase dete i bice to i kad ode u Lacio, a njegov ostanak do kraja sezone nije koristan samo Laciju vec i Pavlovicu i Partizanu. Inace, nismo ni trebali da ga prodajemo ovako rano ali to je vec neka druga tema...u svakom slucaju bolje da ostane na pozajmicu godinu dana nego da trazimo i uigravamo novog stopera.

            Originally posted by La Jugoslavia View Post
            Bibras Natkho neverovatno pojačanje, fenomenalan igrač, gazda na terenu.
            Maksimalno će pojačati konkurenciju na mestu gde je Partizan možda i najjači:
            - Saša Zdjelar
            - Aleksandar Šćekić
            - Seydouba Soumah
            - Bibras Natkho

            Na krilima imaju Zorana Tošića i Asana, Lutovca i Filipa Stevanovića, baš sve kako treba.
            Golman savršen, bekovi više nego solidni, a sreća u nesreći oko prodaje Strahinje Pavlovića je da ostaje na pozajmici.
            Centarfor Sadiq može biti veoma koristan.

            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
            Pozicija napadaca je dosta klimava..Sadik cas odigra dobro cas ne moze da da gol nikako kao i Ozegovic. Vrlo su promenljivi nemamo neku konstantnost tu iako sam optimistican u vezi Sadika. O Gigicu pojma nemam kakav je jos nije dobio sansu.Pozicija desnog beka ce postati kriticna ako prodaju Miletica. Pored Natka u veznom redu nam treba jos jedan igrac (defanzivnije orijentacije) jer je Smiljanic ocigledno definitivno otpisan. Jos nismo videli sta moze mladi Strahinja Jovanovic, a Lakcevic je juce pokazao da ima kvalkitet bar za nasu ligu ako ne za Evropu posto njega jos nismo videli u nekoj jacoj utakmici.
            Last edited by tamonajugu; 19-08-19, 15:56.

            Comment


            • Sad ce oni i Stevanovica da prodaju,nece stici ni da potpise ugovor sa Partizanom dace ga za kikiriki.

              Comment


              • Mamic bi Pavlovica uvaljao za nekih 20 miliona plus dobar procenat od prodaje.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Bi ali da ga prodaje iz Dinama

                  Comment


                  • Originally posted by 7528. View Post
                    Bi ali da ga prodaje iz Dinama
                    DA ide iz Dinama uzeo bi 30.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • A naši ne umeju da uzmu nego Mamić ume, tačno, zaboravio sam koliko naši nisu pohlepni na pare.

                      Ako prodaješ iz Ajaksa i iz Fejnorda istog igrača nije ista cena.

                      Ako prodaješ iz Porta i Sportinga nije ista cena.

                      Neko ima bolju reputaciju i može da uzme više novca.

                      Comment


                      • Originally posted by 7528. View Post
                        A naši ne umeju da uzmu nego Mamić ume, tačno, zaboravio sam koliko naši nisu pohlepni na pare.

                        Ako prodaješ iz Ajaksa i iz Fejnorda istog igrača nije ista cena.

                        Ako prodaješ iz Porta i Sportinga nije ista cena.

                        Neko ima bolju reputaciju i može da uzme više novca.
                        Pa upravo se I radi o toj pohlepi. Kad cuju DA neko nudi pet miliona momentalno mu pakuju kofere. Bolje pet odmah nego osam ili deset sledece sezone.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Znaju da su klubovi u nuždi i može im se. Znaju oni da Partizan mora da prodaje. Prvo to, a drugo, kako rastu godine i cena opada. Jer cenu u ovim slučajevima izvlači mladost i potencijal. On ako zakuje naredne dve godine sličan nivo, ode cena na dole, a Partizan ne sme da se kocka. trebaju im novci.

                          Što bih ja tebi dao 100 dinara za jabuku kada nemaš ni 40 u džepu i sa 30 bi bio srećan.

                          Comment


                          • Originally posted by colke995 View Post
                            Treba nam samo jedan stoper koji ce igrati pored njega i koji je kvalitetniji od njega, nista vise.

                            @Jugo

                            Brate ajde reci mi sta je to fantasticno kod njega, ja ne videh nijedan ekstra kvalitet.

                            Comment


                            • Mogli ste ozvaničiti neko prijateljstvo sa Olimpijakosom. Mislim uprava, ne navijači. Bolje prijatelje nemate. Mi vrlo komotno treba da se pešaltamo na AEKare.

                              Comment


                              • Uprave Partizana su sa njima odavno u dobrim odnosima i to verovatno datira od onog transfera Fejse kod njih....uprave se menjaju ali menadzeri ne Ipak poseta Savidisa Humskoj znaci da su odnosi sa Olimpijakosom cisto oko transfera dobri i to verovatno zbog posrednistva raznih menadzera ali sa PAOK-om je drugacija pirca sto je i prirodno. Generalno mislim da ti predsednici iz Atinskih klubova ne vole da se mnogo "druze" sa nasima za razliku recimo od onih iz Soluna koji su malo vise orijentisani na nas nego sto su ovi dole....atinjani nekako gledaju vise tamo ka Kipru i zapadnoj Evropi.
                                Last edited by tamonajugu; 19-08-19, 17:47.

                                Comment

                                Working...
                                X