Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PARTIZAN FC

    [quote author=manda link=topic=1076.msg172734#msg172734 date=1285614185]
    [quote author=ruki link=topic=1076.msg172732#msg172732 date=1285613550]
    treba mi stream za partizan
    molim vas
    [/quote]
    Pa igraju sutra,ne mozes ga naci dan ranije,poslacu ti ja,ako se sjetim.
    [/quote]

    jebem mu misa, mislio sam da je danas utorak +-*^%* fghj48d

    Comment


    • Odg: PARTIZAN FC

      ja sam mislio da je danas nedelja &*#GI(]

      lm, otvori ovi sutra pa ces naci sve ls utakmice http://atdhe.net/index.html

      Comment


      • Odg: PARTIZAN FC

        '65slif '65slif '65slif '65slif '65slif '65slif
        idemo crno beli,valjda se zna ko je najbolji u zemlji i regionu 7@$** &8@^J
        posle mozemo i basket da odigramo *T_*@SR

        Comment


        • Odg: PARTIZAN FC

          Реално Арсенал ће да добије овај меч.
          Србија , Београд , Црвена звезда

          Comment


          • Odg: PARTIZAN FC

            [quote author=Petko_Ronaldo link=topic=1076.msg172767#msg172767 date=1285624095]
            Реално Арсенал ће да добије овај меч.
            [/quote]

            Polako... Verovatno da hoce ali ako se ne desi to dusu cu da vadim svima koji su tvrdili da ce Arsenal da nas istrese h5g6k8

            Comment


            • Odg: PARTIZAN FC

              Добија Партизан 1-0 Клео. Пазите шта сам рекао.
              http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

              Comment


              • Odg: PARTIZAN FC

                Jedva cekam mec veceras,cisto sumljam da partizan moze doci do pozitivnog rezultata,jer Arsenal ce svojom igrom kratkih pasova da pritisne odbranu Partizana,mislim da ce biti mec sa puno golova.
                I vidicemo veceras,gdje je Partizan i koliko vrijedi.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Odg: PARTIZAN FC

                  [quote author=Вук link=topic=1076.msg172776#msg172776 date=1285631520]
                  Добија Партизан 1-0 Клео. Пазите шта сам рекао.
                  [/quote]
                  Arsenal da ne dadne gol Partizanu???optimisticno,nema sta h5g6k8
                  It's not just a club - It's a history It's not only a victory - It's passion They're not just players - They are legends

                  Comment


                  • Odg: PARTIZAN FC

                    Pre ce da bude obrnuto, ali posto brani Fabijanski sto vise suteva


                    Beograd - Stadion: Partizana, Kapacitet: 32, 710 Sudija: Volfgang Štark (Nemačka)

                    Partizan: Stojković, Krstajić, Miljković, Savić, Smiljanić, Medo, Tomić, Lazevski, Ilić, Kleo, Ilijev


                    Arsenal: Fabijanski, Sanja, Koščelni, Kliši, Song, Ebue, Gibs, Rosicki, Šamak, Denilson, Aršavin

                    Comment


                    • Odg: PARTIZAN FC

                      Овако да грмимо данас!
                      http://www.youtube.com/watch?v=5DlwTb9YcKw&feature=player_embedded#!
                      http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                      Comment


                      • Odg: PARTIZAN FC

                        [quote author=gigas link=topic=1076.msg172788#msg172788 date=1285666447]
                        Pre ce da bude obrnuto, ali posto brani Fabijanski sto vise suteva


                        Beograd - Stadion: Partizana, Kapacitet: 32, 710 Sudija: Volfgang Štark (Nemačka)

                        Partizan: Stojković, Krstajić, Miljković, Savić, Smiljanić, Medo, Tomić, Lazevski, Ilić, Kleo, Ilijev


                        Arsenal: Fabijanski, Sanja, Koščelni, Kliši, Song, Ebue, Gibs, Rosicki, Šamak, Denilson, Aršavin

                        [/quote]

                        Razlikovaće se postave, neće biti ovakve...

                        Za Patlidžan se vraćaju Stevanović i Jovanović, Smiljanić će možda na klupu umesto njega Raća Petrović a umesto Ilieva možda Boja mada mislim da će Iliev krenuti od starta a Boja ući tamo negde u drugom poluvremenu...
                        Za Arsenal mi je malo nelogično da i Kliši i Gibs budu u prvoj postavi mada možda će Gibs igrati na sredini zbog manjka igrača kod Arsenala...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Odg: PARTIZAN FC

                          Partizan-Arsenal 1-3 realno @(*6sd$%
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Odg: PARTIZAN FC

                            Navijači Arsenala jedva čekaju da osete atmosferu na stadionu Partizana, priželjkuju remi i pribojavaju se role golmana Lukaša Fabijanskog.

                            Među navijačima je i prodavac znački, uglavnom onih sa grbom londonskog kluba, ali je za ovu priliku pripremljena je posebna - sa spojenim obeležjima Arsenala i Partizana.

                            Englezi baš o svemu misle kada je fudbal u pitanju.

                            [b]Grupe navijača posetile su stadion Crvene zvezde. Gosti su pazarili majice i druge proizvode sa Zvezdinim obeležjima i obišli klupski muzej. @R&}*

                            "Gostoprimstvo je fantastično", poručili su Englezi.

                            Jedan od njih priznao je da nije upućen u aktuelna zbivanja u srpskom fudbalu, ali pamti nekadašnje vedete.

                            "Petrović, Stojković", počeo je nabrajanje od sadašnjeg selektora Srbije i trenera Nagoje, a onda se posebno osvrnuo na sećanje na Pižona:

                            "Bio sam mlad, ali sam ga gledao kada je igrao za Arsenal".

                            Naročito su Englezi bili oduševljeni Zvezdinim trofejima, koje su videli u muzeju:

                            "Zvezda ima bogatu istoriju, to sam znao. Bila i prvak Evrope, a mi nismo", sa žaljenjem je konstatovao navijač Arsenala.
                            $#&+/

                            Comment


                            • Odg: PARTIZAN FC

                              Još u autobus Arsenala bila Zvezdina zastavica h5g6k8
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Odg: PARTIZAN FC

                                Trebamo iskoristiti što Arsenal igra u desetkovanoj postavi, samo da zaustavimo Aršavina. Prognoza: 1:1. &($%WP+

                                Comment

                                Working...
                                X