Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sadik je jedini koji je danas uspeo primiriti loptu, zagraditi se, dati prvom do sebe...

    Comment


    • Cestitke, bez Strajnica nista Smorio se lik ;)
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Meč za zaborav. Katastrofalan fudbal, ali bitno je da se ide dalje. Pavloviću dečku svaka čast, doktorska partija.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Hitno pojačanja al HITNO.

          Comment


          • Mislim da vam treba bolji spic. Ovaj Sadiku nit smrdi nit mirise, treba neko da vam reseta. Mozda i nestobudeod njega, ali za neko dogledno vreme. Na kojoj poziciji mislite da vam treba pojacanje?
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Veruj mi da mene da stavis na napadaca,a duplo sam verovatno stariji od Sadika da bih napravio vecu stetu protivnickoj odbrani.Svaka cast na trudu,zelji,bori se,skace ali on nije fudbaler,veze nema s loptom,ne zna da je sutne,da odigra u prostor,da predribla nekog,odbija se od njega kao od drveta i onaj gol u Beogradu da nije bio prazan ne bi ga dao. On je u ovih 5,6 utakmica promasivao nesto sto bi malo dete uguralo u gol,neko se u Romi opasni zajebao kada ga je potpisao i sad samo gledaju da ga uguraju na neku pozajmicu,zajebu neke sibicare iz Partizana.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Mislim da vam treba bolji spic. Ovaj Sadiku nit smrdi nit mirise, treba neko da vam reseta. Mozda i nestobudeod njega, ali za neko dogledno vreme. Na kojoj poziciji mislite da vam treba pojacanje?
                Na svakoj osim levi bek ako je Brezancic u stanju da igra profi fudbal

                Ako prodje Aris mislim da ce nas usrati, Molde mozemo da prejebemo nekako kao i ove veceras

                Comment


                • Poslednjih 20 minuta sam setao napolju nisam mogao da gledam...kakve mi drame sebi pravimo bez potrebe...za malo sami sebe da pobedimo. Bog je jedini ovo mogao i Bog je jedini pomogao....vecna je drama navijati za Partizan...

                  Comment


                  • Za celu utakmicu nismo imali loptu u prostor za Asana koji je nas najbrzi igrac,samo sta to vredi kad se svaki duel izgubi,dzaba tehnika Sumi i Tosicu kad ih svako oduva u duelu. Sadika dosta kritikujem ali ja stvarno ne vidim na osnovu cega je on fudbaler,u duelu stalno pada,ne zna da trci sa loptom,ne zna da je sutne,ne zna nikog da predribla. A odbrana je tek katastrofa,jos onaj Urosevic ispade najbolji,bar pametno ume prekrsaj da napravi,par puta im tako zaustavljao kontre.

                    Comment


                    • Da ne beše poklon gola ostalo bi 0:0.

                      Loše je odigrao Partizan ali nije nadigran. Očajna je bila i Malatija.

                      Takav utisak sam stek'o da samo slučajno i jedni drugi su mogli dati gol.

                      Ono što je važno jeste da je Partizan prošao. Hvaljeni Molde gubi 2:0 na poluvremenu od Arisa.

                      Još je neizvesno protiv koga će Partizan igrati.

                      Comment


                      • Koja bi ludnica bila u Solunu kada bi Aris prošao. Izbacivanje iz Evrope u najavi.

                        Realno, oni su isto očajni, ništa ljudi nisu stvorili. Gol došao iz greške, i jedna šansa iz ofsajda. Sigurno nam trebaju bar dva pojačanja, vezni igrač je baš obavezan, imamo samo Zdjelara i Šćekića. Meni Sadik ne uliva nimalo poverenja, ništa ne igra, morao je da postigne jedan gol iz one dve šanse, drugu je očajno šutao iz maltene zicer pozicije.

                        edit: FIRE OŽEGOVIĆ
                        Last edited by mark !t zer0; 15-08-19, 20:46.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Nadam se da Milosevic moze da ih uigra da igraju svaku kao u Beogradu protiv Malatije,samo s takvim fudbalom mi imamo sanse grupu lige evrope da prodjemo a sa ovom igrom kao veceras gazice nas samo malo ozbiljnije ekipe od ove Malatije.

                          Comment


                          • Igrači i stručni štab su svoje nekako odradili. Sada su oči uprte u upravu da reaguje i pronađe na tržištu ono što Partizanu fali.
                            A fali dosta toga. Ubija igru što nemamo znalca na "srednjaku", nekog ko ima smisla zadržati loptu, ubaciti iza leđa protivničke odbrane.
                            Suma to nije i ako je u zadnje vreme dosta hvaljen. Prečesto je odsutan, odsečen i nekako previše bojažljiv.
                            Pre više na sredini zavisimo od "rudara" a fudbal se ipak igra najlakše uz nekog istinskog znalca.

                            Comment


                            • Vecerasnji poraz je cist rezultat psihickog podbacivanja....pali smo pod pritisak i dozvolili da se stvori drama protiv protivnika od kojeg smo ocigledno kvalitetniji. Mi smo njima dva gola poklonili. Ozbiljna, detaljna analiza i ozbiljan razgovor mora da se obavi sa igracima jer nista manje tesko nece biti ni u play-ofu, a pre toga u nedelju. Valjda cemo biti jaci za tog kreativnog box to box vezistu koji se najavljuje i koji nam treba kao voda.
                              Drama se ipak nastavlja veceras...nikako ne bih voleo Aris zbog Uefe ali evo vode 2-0, 72 minut.
                              Last edited by tamonajugu; 15-08-19, 21:06.

                              Comment


                              • Ako klošari prodaju Pavlovića, onda bi morali da se iskupe sa Danilom Pantićem i Lazarom Markovićem, na primer.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X