Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niko ne kaže da se zadovoljava Kupom niti je on satisfakcija za turobnu i mučnu sezonu prepunu pogrešnih poteza. Niti sa njim rešavamo bog zna šta za budućnost.
    Jedva sam čekao kraj svega. Trebalo je tonu živaca ispratiti sezonu u kojoj se FK nalazio.
    Ali Zvezdu veličaš ko da si pripadnik severne armije. Čak su i pojedinci kod njih više samokritički nastrojeni od pojedinih nazovi Grobara koji njihovo učešće u Ligi prvaka veličaju ko da su prošli u nokaut fazu.
    Da su bolji jesu. Da su skuplji, itekako. Ni u jednom večitom derbiju nisu izdominirali i pokazali razliku u skupoći i kvalitetu.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Mozda sam ja nazovi grobar,ali ja ovaj Partizan ne mogu da gledam koliko se muci na terenu,toliko je sve ocajno,uzasan fudbal zadnje dve sezone igramo,a pamtim i petardu od Kroacije,mislio sam da je nemoguce da se stvori gori tim od onog gde su igrali Trenevski,Tasevski,Tesovic,Cakar,ali evo uspeli su i u tome,nikad gori Partizan,to mogu da ti posvedoce i oni ljudi koji pamte i period SFRJ. Ne velicam ja Zvezdu nego je to realnost,Partizan u ligi sampiona bude razguzen od Sahtjora,Arsenala i Brage a Zvezda pobedi prvaka Evrope Liverpul,velika je razlika u pristupu tim utakmicama,mucno je bilo i Zvezdu gledati protiv PSG ali Partizanova je svaka takva utakmica bila te 2010. u ligi sampiona.Ja ne znam kako bilo koji grobar moze da bude zadovoljan takvim partijama Partizana,porazima od ribara,ne pamtim dobru utakmicu Partizana u Evropi od Mateusovog vremena. Samo se prodaju talenti pre 18.godine a dovode se neki poluigraci sto su se jurili s lavovima,serem se ja u tu politiku kluba. 16 godina ne mozemo da napravimo normalan tim,koji ce da igra bar dve sezone zajedno i nesto pokaze u toj Evropi,sve zivo su prodali a para nigde.

      Comment


      • Menjaj kurs i prikloni se drugoj strani ako ćeš s tim razmišljanjem ubeđivati Grobare šta je mučno ili ne.
        Mučno je što nismo u istom košu u FS i što i ti znaš da Zvezdu guraju neke druge sile koje žele napraviti ogromni jaz kvaliteta između dva večita rivala.
        Kako to odjednom takva razlika u igračkom i svakakvom kvalitetu? Kako je klub sa dugom od 50 miliona tako dominantan i sposoban preko noći napraviti za srpske i balkanske prilike dosta moćan tim? Kada toliko kritikujes, mnogo puta i sa pravom, gde se u nekim aspektima i slažem, uzmi i gore navedene činioce da ovde nije baš sve sportski urađeno.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Pa sto mi nismo napravili jak tim kad smo mogli,nisu naprednjaci bili na vlasti i pre 10 godina,kog smo mi krstenog igraca sem Klea imali u timu kad smo se plasirali u Ligu sampiona,sve je bilo na srecu i kad nas usralo da udjemo nista nismo uradili da se pojacamo,svi nas gazili tamo. Mene ne interesuje Zvezda,ja hocu da gledam Partizan koji ce da pobedjuje osrednje timove u Evropi a da skupo prodaje kozu protiv najjacih timova. Planski se samo urusava Partizan,sve je pocelo posle te 2003.,Mateusove generacije,mazu nam oci nekim titulama i kupovima a u Evropi nas svi gaze. Sta se sad radi,svi gledaju kako nas Vucelic i Vazura unistavaju,prave seoski tim od Partizana i niko prstom da mrdne,ti si zadovoljan ovakvim Partizanom ja nisam i nikad necu biti,hocu da Partizan igra fudbal kao sto je igrao te 2003.ako treba i Mateus da se vrati,posto izgleda nama samo Svapska disciplina moze da pomogne.

          Comment


          • Ti ne znaš čime se ja zadovoljavam i šta želim da gledam. Prevashodno želim uređen i zdrav klub koji mi odavno nismo. A nismo što zbog sopstvenih grešaka ali većim delom zbog mnogo jačih vetrova koji duvaju ka Partizanovom posrnuću.
            Ti se izgleda praviš lud il si stvarno slep kod očiju pa ne vidiš Ili ne želiš prihvatiti deo istine koja nema veze sa Partizanom i gde je Partizan najmanje kriv.
            U nekom ranijem postu sam ti predočio da je normalna klima u srpskom fudbalu i društvu Vazura i Vučelić odavno bi glođali koske van Humske ulice. Vara se svako ko misli da njihov intelekt može učiniti nažao Partizanu već su dobro pogurani od strane raznih uticajnih mešetara doprineli da u njih dvoje gledamo kao najveći kancer kluba.


            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Ma nasa uprava je oduvek bila lopovska,ne znam kako su i ovaj Zemunelo napravili,verovatno ce i to u korov da zaraste,nije tacno da nikada nisu imali para,prodali su gomilu kvalitetnih igraca a ozbiljan tim su napravili samo te 2003. godine kada su dosli stvarno igracine u to vreme Vest i Drulovic. Pre toga pod Tumbakovicem igrali smo u nasoj ligi lep fudbal,bilo je i kvalitetnih igraca ali u Evropi to nista nije valjalo,posle 2003. opet rasulo u klubu,talentovani igraci se prodaju posle tri utakmice u klubu a dovode se neki polufudbaleri. Nismo nikada imali podrsku drzave kao Zvezda ali to ne znaci da nismo mogli da napravimo bolje timove i skuplje prodajemo svoje talente,sibicari i lopovi nam oduvek vode klub.
              Ne znam cime si ti i kakvom igrom zadovoljan,ali vidim da stalno imas neka opravdanja,ne odnose nam vetrovi pare iz kluba nego konkretno ti lopovi imaju ime i prezime,ali nekome u svim vlastima ne odgovara da ih pozatvara.

              Comment


              • Zemunelo je napravljen u doba najveće krize gde niko ne spori uticaj političke struje i tadašnjeg BA-BE Mirka Marjanovića. A nećeš čuti od druge strane da će sadašnje rezultate pripisati pomoći države i njenih organa već snazi i viziji Zvezdana Tvorzića. Ma važi...
                Tumba nije pandam nekog velikog uspeha jer smo brojne evropske neuspehe iskusili baš sa njim na čelu.
                Nikog ja ne amnestiram od krivice. Pogotovo ne ološ Vučelić-Gmazura koje bi voleo posle epske krađe da vidim iza rešetaka. Gde im je po svemu i mesto.
                Ja samo kažem da nismo deca da bi mogli progutati neke stvari. A one su da nam treća strana ne dozvoljava da krenemo napred i klub izbavimo iz okova sadašnje garniture. A znaš koja je to strana? Ili možda nisi upućen obavešten ko Voja Koštunica???

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Mene Zvezda stvarno ne interesuje,ako je njima dobar kriminalac,lice s poternice interpola da ih vodi meni je jos bolji,svi znamo ko im donosi lovu i da je Terzic obican cinovnik,ako se pobuni sklonice ga,imaju svasta protiv njega. Bolje da ne ulazim u te teme,dobro sam obavesten o svemu i jedni i drugi su odavno prestali da budu sportske organizacije.

                  Comment


                  • Eno lopovi opet na delu,opet ce da prodaju jednog od dva,tri igraca koji nesto vrede na trzistu,u ovom slucaju Pavlovica za 5 miliona Juventusu i da nam dovedu neke polufudbalere za dzabe,pominje se neki Bueno 31 godina,bivsi mladi reprezentativac Spanije,i Bog zaboravio na njega,igrao u Boavisti prosle sezone. Ne moze kod nas talentovan klinac da odigra vise od 15 utakmica,nema sanse,cim neko nesto vredi,odmah ga prodaju.

                    Comment


                    • Prodaja Nikole Milenkovića je uništila klub.
                      Da je ostao tim na okupu koji je bio šampion + Marko Nikolić, mogla je da se desi Liga šampiona i 20+ miliona.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Uh uh pa sam trener vam je bio skup, onaj Poljak, Vest, nusu igrali za stipendije mada ocekujem i tu mantru.

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Mene Zvezda stvarno ne interesuje,ako je njima dobar kriminalac,lice s poternice interpola da ih vodi meni je jos bolji,svi znamo ko im donosi lovu i da je Terzic obican cinovnik,ako se pobuni sklonice ga,imaju svasta protiv njega. Bolje da ne ulazim u te teme,dobro sam obavesten o svemu i jedni i drugi su odavno prestali da budu sportske organizacije.
                          I da, vi ste uzeli sest uzastopnih titula, jesi tad ovoliko bio ogorcen, polako , nismo zaboravili kako je ranije bilo.
                          Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 03-06-19, 12:51.

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Mene Zvezda stvarno ne interesuje,ako je njima dobar kriminalac,lice s poternice interpola da ih vodi meni je jos bolji,svi znamo ko im donosi lovu i da je Terzic obican cinovnik,ako se pobuni sklonice ga,imaju svasta protiv njega. Bolje da ne ulazim u te teme,dobro sam obavesten o svemu i jedni i drugi su odavno prestali da budu sportske organizacije.
                            Aha znaci nama je Terza krimos a Vucela, Vazura super, mnogo si ostrascen.

                            Comment


                            • Ma covece za mene su isti i taj Terzic,Vucelic,Vazura,Djuric,svi ti predsednici i uprave oba kluba posle raspada SFRJ su kriminalci. Svima to moze i da se dokaze da se hoce,a za Terzica je vec sve i dokazano ali nikoga to u ovoj drzavi ne interesuje.

                              Comment


                              • Posle Džoka, novi peh i hendikep zadesio Trinkijerija. Posle namernog faula Zagor izašao sa povredom kolena.
                                Lik koji ga nesportski faulirao u čudu sa pitanjem ŠTA SAM URADIO...
                                A tek govno Belošević ličnu dosudio tek posle urlika sa tribina.
                                Strašno...

                                PS jbg, popizdeo malo pa promašio topic.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X