Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PARTIZAN FC

    [quote author=milanche link=topic=1076.msg161848#msg161848 date=1283205070]
    [quote author=VIX link=topic=1076.msg161813#msg161813 date=1283201556]
    Cisto sumnjam da ce se Boya iskupiti ali vidicemo . Jao kako bi dobro bilo da neko sutra na 31.08 potpise . Neko poznat . Kao jagoda na slagu h5g6k8
    [/quote]

    Govori kako je motivisan kao nikad pre ali ne znam... Videcemo.Prvo sam pomislio samo ne Boju, ali...Ma uvek sam da se da druga sansa svakome, pa da vidimo.Igrac sa zeljom koji ima kvalitet za ocenu 3 ponekad vise vredi od igraca za 10-ku bez motiva &+I}\ Secam se protiv Lacija u Rimu kako je dosta dobro igrao (a to je ujedno i jedini mec u kojem je nesto pokazao) ,mogao bi da ponovi nesto slicno... mozda....
    [/quote]

    To sve stoji ..... ali Djuric je obecavao poznatog golgetera reprezentativca ja mislim da boya niti je poznat niti je reprezentativac a daleko od toga da je golgeter
    (po onome sto je pokazao u partizanu &+I}\ )

    Comment


    • Odg: PARTIZAN FC



      Cekaj,ima jos sutra ceo dan ,mozda nam snajder nesto spremi za kraj h5g6k8

      Comment


      • Odg: PARTIZAN FC

        [quote author=milanche link=topic=1076.msg161864#msg161864 date=1283206475]


        Cekaj,ima jos sutra ceo dan ,mozda nam snajder nesto spremi za kraj h5g6k8
        [/quote]

        Nadajmo se h5g6k8

        Comment


        • Odg: PARTIZAN FC

          Mrdja se sigurno kaje sto nije dosao u Partizan.Mislio da ce nas Anderleht izbaciti.Malo se prevario.Da ga sad pitaju dotrcao bi u Humsku da potpise.Nema veze.Pruzam Boji svu podrsku.On svakako nece igrati prvu ali mogao bi da bude pristojna zamena za Klea.Naravno zelim dobrodoslicu i Kamari i Stojkovicu.Nek brani kao sto je branio na SP i bicemo bar treci.PARTIZAN FOREVER!!!
          sigpic

          Comment


          • Odg: PARTIZAN FC

            Kleo dobija srpski pasos sutra. Upravo bilo na vestima
            UP THE VILLA!!!

            Comment


            • Odg: PARTIZAN FC

              Iako navijam za Partizan, nisam za to da igra za nasu reprezentaciju.
              Ta pojava mi je potpuno strana da neki brazilac igra za nas. Pa jesmo li reprezentacija Srbije ili sta?!

              Inace i za sve reprezentacije.

              Comment


              • Odg: PARTIZAN FC

                [quote author=mr.gold link=topic=1076.msg163687#msg163687 date=1283536991]
                Iako navijam za Partizan, nisam za to da igra za nasu reprezentaciju.
                Ta pojava mi je potpuno strana da neki brazilac igra za nas. Pa jesmo li reprezentacija Srbije ili sta?!

                Inace i za sve reprezentacije.
                [/quote]

                Ja sam ZA.Da druge repke nemaju strance bio bih protiv ali po cemu se mi to razlikujemo od njih pa da sad nesto pametujemo?Ne moramo uvek kontrirati celom svetu u svemu.Sto se mene tice igrac ne mora ni da peva himnu,ni da dize tri prsta ali ako daje golove KOGA BRIGA! Eno nam Pantelic,patriota al sta vredi kad ne zna gde stoji gol.

                Comment


                • Odg: PARTIZAN FC

                  Kad jedna Francuska moze da bude sastavljena od 99% crnaca i Nemacka od 50% turaka, sto ne bismo ni mi imali jednog stranca. Totalno se slazem sa Milanchetom, samo neka on daje golove... Naucice da se krsti i da peva himnu vrlo brzo
                  UP THE VILLA!!!

                  Comment


                  • Odg: PARTIZAN FC

                    [quote author=mr.gold link=topic=1076.msg163687#msg163687 date=1283536991]
                    Iako navijam za Partizan, nisam za to da igra za nasu reprezentaciju.
                    Ta pojava mi je potpuno strana da neki brazilac igra za nas. Pa jesmo li reprezentacija Srbije ili sta?!

                    Inace i za sve reprezentacije.
                    [/quote]
                    Pa sta?koliko stranaca igra svugde nema svaka reprezentacija samo svoje ljude u svom timu...eno npr ona 2 brata iz gane jedan igra za ganu drugi za nemacku pa sta?! kleo je fantastican igrac i mogu samo da zamislim koliko ce nam pomoci u igri i on igra srcem a nasi fudbaleri su me mnogo razocarali jer svaki fudbaler naseg nacionalnog tima igra u vrhunskim timovima u inostranstvu i tamo su nosili i kapitenske trake evo npr stankovic,vidic(inace volim vidica) a nikada nista ne urade kada igraju za svoju zemlju!
                    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: PARTIZAN FC

                      Ja mislim da to nikako ne bi smelo da se desi.
                      Prvo sto volim sto smo mi jedna od retkih svetskih zemalja koja ima iskljucivo svoje igrace u nacionalnom timu.

                      A druga,dosta ozbiljnija stvar je sto bi to bio samo pocetak.

                      Ako se dozvoli prisustvo jednog stranca u timu,to ce povuci pitanja da li i na drugim pozicijama postoje strani igraci u nasoj ligi koji su znantno kvalitetniji od nasih igraca.

                      Uskoro bismo bpostali kao Francuska.Sta mislite kako je to pocelo u Nemackoj?

                      Comment


                      • Odg: PARTIZAN FC

                        O Kleu postoji tema
                        http://www.sportklub.info/forum/inde....msg164018#new

                        Ovde o Partizanu.

                        Comment


                        • Odg: PARTIZAN FC

                          Evo malo da se pohvalim... $#^%RT

                          [img width=576 height=768]http://img163.imageshack.us/img163/8320/dup1slika040.jpg[/img]

                          Comment


                          • Odg: PARTIZAN FC

                            Koliko si to kupio h5g6k8

                            I sto ti nije to cebe crno belo nego plavo $%&amp;5@$A

                            Comment


                            • Odg: PARTIZAN FC

                              Da nisi ti to brate slikao na blagajni? h5g6k8 Salim se svaka ti cast sto si ih toliko nabavio.
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: PARTIZAN FC

                                5 paketa...elem,to je carsaf al inace nemam crno belu posteljinu,ima crnu i belu $#^%RT

                                edit:Nije na blagajni(lol),jedan paket od sezonske i cetiri sam kaparisao kad je bila slobodna prodaja,bio sam najbrzi.

                                Comment

                                Working...
                                X