Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakvo istupanje, spinuju mediji.

    Traže ponavljanje, što je sasvim ok.

    Comment


    • Najbolje bi bilo da pojedini istupe iz kluba u troskocima.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Cekaj da ga jos malo uniste, pa se mozda tada smiluju.


        -----------------------------------------------------------------------------------


        Bata:

        Hteli smo da igramo. I jedna i druga ekipa.
        Last edited by Mr. Wolf; 15-12-18, 15:20.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Zna se ko treba istupiti - Vučela, Gmazura, Ivica, debeli Vuletić i ludak Pantić - al iz kluba .
          Što dalje...
          I zauvek...

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Hah, pa njih ladno Terza jebe

            Glupi su ko kurac.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Docekala i Zvezda da se kurci,ovo je najgori tim Partizana u istoriji kluba,napredno su nas sjebali na nivo nekog seoskog kluba,otrese nas ko god hoce,za neke klubove nisam ni cuo u ovoj nasoj ligi ali su dobili Partizan.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Constantin što se pecaš na prvu...
                Svi znamo ko odlučuje hoće li se ili neće igrati.
                Nije nama sneg niti poledica krivac za sramotnu polusezonu.
                Krivci su isključivo iz naših redova.
                A ti jbt braniš Tončeva a ne vidiš u čega se tvoj voljeni Radnički polako pretvara.
                I jel misliš da će vaša bajka trajati dugo. Nemoj samo da sledeće sezone bude grčevita borba za prvoligaški spas.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                Ne pecam se baš tako lako, nego fudbal pratim malo poduže....još malo pa pola veka. Kad ide dobro, sneg nikom ne smeta:



                ...kad ne ide dobro, onda i dlaka smeta.

                Je ne branim Tončeva....ako ti je baš za info, posle nekoliko godina u klubu, izašao sam kad je došao Tončev.....ja generalno ne branim nikog, a ukazujem na licemerne stavove koji se svedu na jedno "Drž'te lopova"....Ako jedan Tončev uništi Radnički koga će biti briga u ovoj državi....Nišlije će se nervirati, šta god, ali generalno zaboleće krastavac većinu u SrBistanu, ali ako Terza sjebe Zvezdu, ko god (tu ne mogu da pogađam 1. lice jednine) Partizan...to baš neće biti "Pas laje vetar nosi".....Koliko god bih ja voleo da je Radnički ispred Zvezde i Partizana.
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Ponavljam se ko papagaj ali dok govnjivim motkama ne istamburamo po leđima klupsku vlast i ne oteramo ih što dalje od kluba Partizan će ličiti na seoski kolektiv koga dobija ko želi.
                  Nisu ovde problem ni igrači niti trener. Suludo i pomisliti da će dolazak nekog jačeg igrača doprineti rapidnom poboljšanju ekipe. Dok god upravljaju, vedre i oblače klupskom politikom prevashodno Milorad Vučelić i Miloš Vazura sa svojim pulinima u liku debelog Vuletića i narkosa Ilieva klub će ličiti na amaterski.
                  Dakle, prevashodan zadatak ka ozdravljenju Partizana otklanjanje kancera iz kluba pa tek onda videti šta i kako u budućnosti.
                  Naći, nije da ih nema, ljude koji će 100% biti u sferi Partizana. Ljude koji će lične interese staviti u stanje kluba i biti vojnici Partizana.

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Constantin što se pecaš na prvu...
                    Svi znamo ko odlučuje hoće li se ili neće igrati.
                    Nije nama sneg niti poledica krivac za sramotnu polusezonu.
                    Krivci su isključivo iz naših redova.
                    A ti jbt braniš Tončeva a ne vidiš u čega se tvoj voljeni Radnički polako pretvara.
                    I jel misliš da će vaša bajka trajati dugo. Nemoj samo da sledeće sezone bude grčevita borba za prvoligaški spas.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                    Tako je, drzava drzi sve klubove, ali klubovima van Topciderskog brda "bajka kratko traje", a klubovima sa TB bajka traje tokom celog postojanja. Niste se potresali kada je Djuric pljackao jer je tada "Zvezda bila nasa filijala", kada vec godinama klubovi bankrotiraju i jedan po jedan lete u 3. ligu, a sad kuku, lele, nemamo vise najbolju logistiku, ne mozemo biti prvi.

                    Pa u SL je sve do logistike, pomoci spolja, guranja i ko ima najveci lobi van terena. Sta, mislite ste da ste osvajali toliko vezanih titula jer se u Partizanu najbolje radilo? Tamo u periodu 2007-2014, sa sezonama kada niste imali nijedan poraz? Dajte, nemojte me zasmejavati.

                    Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Zašto danas nema fudbala?
                    I zašto je juče bilo uslova a danas NE?


                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                    Odigran je mec Radnik - Backa.

                    Originally posted by tamonajugu View Post
                    Ovo vec prelazi neke granice koje svojevremeno ne bi presli ni Staljin ni Causesku....
                    Ovo je stvarno bezobrazluk najveceg nivoa. Znas li ti kako se zivelo pod Staljinom i Causeskuom?

                    Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Docekala i Zvezda da se kurci,ovo je najgori tim Partizana u istoriji kluba,napredno su nas sjebali na nivo nekog seoskog kluba,otrese nas ko god hoce,za neke klubove nisam ni cuo u ovoj nasoj ligi ali su dobili Partizan.
                    Mislis da je jedan klub sinonim za "dobija nas kako ko zeli"? Jer, Partizan trenutno ima 12 pobeda, 8 remija i samo jedan poraz.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Direktor Superlige prvoligaša Vlada Bulatović svojom izjavom kako ne postoji mogućnost da se utakmica crno-belih protiv Mačve ponovi,a da nema problema da se ostatak tekmi odloži za proleće, jasno i javno popišo ultimatum nazovi uprave Partizana.
                      Baš me zanimaju naredni koraci Vučele i Gmazure i šta će na ovakvu odluku odgovoriti.

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post
                        Ne pecam se baš tako lako, nego fudbal pratim malo poduže....još malo pa pola veka. Kad ide dobro, sneg nikom ne smeta:



                        ...kad ne ide dobro, onda i dlaka smeta.

                        Je ne branim Tončeva....ako ti je baš za info, posle nekoliko godina u klubu, izašao sam kad je došao Tončev.....ja generalno ne branim nikog, a ukazujem na licemerne stavove koji se svedu na jedno "Drž'te lopova"....Ako jedan Tončev uništi Radnički koga će biti briga u ovoj državi....Nišlije će se nervirati, šta god, ali generalno zaboleće krastavac većinu u SrBistanu, ali ako Terza sjebe Zvezdu, ko god (tu ne mogu da pogađam 1. lice jednine) Partizan...to baš neće biti "Pas laje vetar nosi".....Koliko god bih ja voleo da je Radnički ispred Zvezde i Partizana.
                        Uopšte si krivo shvatio. Nije sneg nikakav problem. Kako nama bilo teško, toliko i gostima iz Šapca. Problem su drugačiji aršini. Ako mi moramo na "grudvanje" u kopačkama zašto ista pravila ne važe i za ostatak elite.
                        A setimo se nečeg slično prošle godine i duela po pravoj vejavici sa Vošom.

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Uopšte si krivo shvatio. Nije sneg nikakav problem. Kako nama bilo teško, toliko i gostima iz Šapca. Problem su drugačiji aršini. Ako mi moramo na "grudvanje" u kopačkama zašto ista pravila ne važe i za ostatak elite.
                          A setimo se nečeg slično prošle godine i duela po pravoj vejavici sa Vošom.
                          E pa pojasni mi aršine, kroz par primera i biće mi jasnije stavrno...trenutno izgleda da baš ne kapiram...
                          Last edited by Constantin; 16-12-18, 11:09.
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Činjenica je da FKP ima najlošije i suđenje i celokupni odnos sudija, zajednice, lige, saveza.

                            Ali to je valjda cena one Markove neplanirane titule i ortačkog dogovora Kokeze, Tončeva i Terzinja koje je šef instalirao da vodi domaći fudbal.

                            I ovo će se lane zvati.

                            Vidimo se sledeće subote na platou.

                            Comment


                            • Shvatam Konstantina što ne razume. Pomućen mu mozak zbog uspeha njegovih ljubimaca i, neka, treba da je u histeriji.
                              Samo da dogodine ne bude plača, sakrivanja u mišju nrupu kada se Radnički vrati u prirodno stanište.

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Shvatam Konstantina što ne razume. Pomućen mu mozak zbog uspeha njegovih ljubimaca i, neka, treba da je u histeriji.
                                Samo da dogodine ne bude plača, sakrivanja u mišju nrupu kada se Radnički vrati u prirodno stanište.
                                Pa sad...nije korektno da naše "prirodno stanište" karakterišeš na taj način, kao da smo neke životinje. Nisam u histeriji, samo se malo, priznajem, seirim, pogotovu vama, da vidite kako je bilo nama svih ovih godina. Vraćanje u "prirodno stanište" nije predviđeno za sledeću godinu. Situaciju u vašem klubu, priznajem, ne poznajem dovoljno samo pažljivo pratim ono što vi pišete. Iz toga jasno vidim da problem nije u suđenju i drugim situacijama van vašeg kluba. Koliko vidim, iz Kuperovog pisanja, deo vas je ljut što mu se kroz suđenje ne kompezuju svi promašaji koji su proizvedeni unutar kluba. Deo vas,poprilično samokritično iznosi činjenice i ja sam sklon da više takvim ljudima verujem u formiranju potpune slike dešavanja u Partizanu.

                                Razmislite dobro....da li je suđenje prema vama loše ili ste dovedeni u isti rang sa ogromnom većinom klubova u ligi ?

                                P.S. Oko pojašnjenja....hteo sam pre svega potsećanje te utakmice sa Vošom...kako beše ?
                                Last edited by Constantin; 16-12-18, 11:09.
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X