Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je to objasnio si sustinu.
    Uvek su im izgovori to da "klub zivi od transfera"....a od cega zivite vi bando lopovska od vazduha ili od tih isth para koje drpate ?!
    Prodali su sve sto valja u protekle dve godine BUKVALNO SVE.

    Comment


    • Originally posted by tamonajugu View Post

      Sto se tice toga da Partizan moze da sanja grupe LE/LS sa tim se ne slazem jer nije proslo ni godinu dana od kada smo igrali 1/16 finala LE. Sa jednim zestoko limitiranim timom smo igrali egal utakmicu protiv Besiktasa i ta losa sreca u zrebu je bila veliki faktor sto i ove godine ne igramo LE. Partizan ce u Evropi u narednim godinama mnogo bolje da se snadje nego u prvenstvu.
      1/16 finala ste igrali po starom sistemu i jos kao sampion. To je nesto sasvim drugo. Sa koeficijentom od 17.000 Partizan ne moze biti povlascen u poslednjoj fazi takmicenja. Ako ispadnete sledece sezone, imacete jos manji koeficijent, sve dok ne dodjete do situacije da ni u 3. kolu kvalifikacija niste povlasceni. A bez Evrope necete moci da dovodite ni dobre igrace.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Koeficijent nam je 18.000.....ali tacno je da ce nam biti mnogo teze prebroditi to poslednje kolo u kome treba dosta srece tokom zreba (male su sanse da budemo povlasceni ali i to je moguce u teoriji). No ipak ova sezona jos nije zavrsena iako Zvezda ima naizgled nedostiznu prednost, a upravo je Zvezda pokazala da je moguce proci u LE bez sampionske titule. U svakom slucaju ne bih ja tako lako bacao Partizan u zreb za LE kad su naredne sezone u pitanju jer uprkos svemu Partizan je tvrd orah i ko ga potceni moze da prodje kao Liverpul protiv Zvezde. Partizan je u vecitom derbiju uhvatio na spavanju Zvezdu i pokazao da je motiv jedino sto stoji izmedju dve ekipe (to je i Zvezda dokazala protiv Liverpula), a ne milioni i procenjeni kvalitet i da nije bilo sudije i velike doze srece Zvezda bi izgubila tu utakmicu. Motiv je mocan alat...autsajder motivisan, favorit uspavan i eto iznenadjenja i samara za favorita....ocas posla.
        Last edited by tamonajugu; 09-11-18, 17:47.

        Comment


        • Mislis za ovu sezonu? Jedine dve ekipe koje mogu da osvoje titulu ove sezone su FKCZ i FKRN. Partizan moze i da dobije Zvezdu, nema kvalitet da pobedjuje iz kola u kolo. Napad vam je jalov, odbrana nesigurna.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • U ovoj malo teze ali u narednoj ce biti druga prica. Sto se tice Radnickog iz Nisa i njihovih utakmica to je cist kriminal iz kola u kolo. Ipak ne bih mnogo o sudjenju jer smatram da je glavni uzrok loseg rezultata slabost ekipe, a ne potkupljivost sudije tako da kad Partizan bude na nivou na kom se ocekuje ti lokalni sibicari koji kobajagi predstavljaju klub kakav je Radnicki iz Nisa ce gledati u ledja Partizanu...uvek postoji i ta karma - dobias mutljavinom bodove po ligi, a onda kad dodje Zvezda moras da se naguzis hteo ti to ili ne..... Radnicki sve i da moze on ne sme da bude ispred Zvezde.

            U svakom slucaju Zvezda je bila sampion evrope 91-e i u tom momentu verovatno niko nije mogao da zamisli da ce nakon raspada jugoslavije Partizan biti trofejniji klub.... Nakon ucesca Partizana u LS 2003-e niko nije mogao da zamisli da ce samo 3 godine posle toga klub biti na ivici provalije.... Zvezda nakon Zengine sezone nije mogla da zamisli da ce je nedugo nakon toga cekati sest godina teskog mucenja....kolo srece se okrece, nista nije vecno, onaj ko je na vrhu planine ne moze dalje, moze samo nazad, a gore duvaju vetrovi, ne mzoe mnogo da se boravi, moze da se zakaci zastavica malo da se uziva u momentu pa da se polako krene u nize predele. To je krug zivota na koji ni fudbal nije imun.

            Comment


            • Originally posted by tamonajugu View Post
              U ovoj malo teze ali u narednoj ce biti druga prica. Sto se tice Radnickog iz Nisa i njihovih utakmica to je cist kriminal iz kola u kolo. Ipak ne bih mnogo o sudjenju jer smatram da je glavni uzrok loseg rezultata slabost ekipe, a ne potkupljivost sudije tako da kad Partizan bude na nivou na kom se ocekuje ti lokalni sibicari koji kobajagi predstavljaju klub kakav je Radnicki iz Nisa ce gledati u ledja Partizanu...uvek postoji i ta karma - dobias mutljavinom bodove po ligi, a onda kad dodje Zvezda moras da se naguzis hteo ti to ili ne..... Radnicki sve i da moze on ne sme da bude ispred Zvezde.
              Pa jel to ta karma koja je vas sad sustigla ?
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by tamonajugu View Post
                U ovoj malo teze ali u narednoj ce biti druga prica. Sto se tice Radnickog iz Nisa i njihovih utakmica to je cist kriminal iz kola u kolo. Ipak ne bih mnogo o sudjenju jer smatram da je glavni uzrok loseg rezultata slabost ekipe, a ne potkupljivost sudije tako da kad Partizan bude na nivou na kom se ocekuje ti lokalni sibicari koji kobajagi predstavljaju klub kakav je Radnicki iz Nisa ce gledati u ledja Partizanu...uvek postoji i ta karma - dobias mutljavinom bodove po ligi, a onda kad dodje Zvezda moras da se naguzis hteo ti to ili ne..... Radnicki sve i da moze on ne sme da bude ispred Zvezde.

                U svakom slucaju Zvezda je bila sampion evrope 91-e i u tom momentu verovatno niko nije mogao da zamisli da ce nakon raspada jugoslavije Partizan biti trofejniji klub.... Nakon ucesca Partizana u LS 2003-e niko nije mogao da zamisli da ce samo 3 godine posle toga klub biti na ivici provalije.... Zvezda nakon Zengine sezone nije mogla da zamisli da ce je nedugo nakon toga cekati sest godina teskog mucenja....kolo srece se okrece, nista nije vecno, onaj ko je na vrhu planine ne moze dalje, moze samo nazad, a gore duvaju vetrovi, ne mzoe mnogo da se boravi, moze da se zakaci zastavica malo da se uziva u momentu pa da se polako krene u nize predele. To je krug zivota na koji ni fudbal nije imun.
                Nisam ni glup niti se pravim pa da ne znam kako stvari funkcionisu u nasem sportu, fudbalu pogotovo. Problem navijaca svih klubova je sto borbu za pravdu vide kao borbu da se bude glavni serif u selu. Neki navijaci su trazili "kalcopoli", samo jer je njihov klub bio ispod odredjenog, sada je obrnuto.

                Ne moze i jare i pare. Evo primera: Kuka se i cudi se na mnogim mestima jer Zvezda ne moze ni od kog da izgubi, a u vreme Vermeza, pa i kasnije, Partizan je pravio cudesne nizove i zavrsavao sezone bez poraza. Nemojte mi samo pricati o pobedama nad Zvezdom, jer je normalno da izgubite negde cak i ako dobijete Zvezdu. Ono, bolji smo od Zvezde pa mozemo da pravimo cirkus od lige. Liga je uvek cirkus, samo se glavni izvodjac(i) menjaju.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Ja sam rekao da u "sexu i srpskom fudbalu nema nevinih" i u toj recenici si mogao da shvatis sta mislim ali ako treba obrazlozicu.....Partizan svakako karmicki ispasta zbog svojih grehova iz proslosti ali treba biti posten i reci da je Zvezda vestija od Partizana u tim vanfudbalskim stvarima i to nije od juce tako je kroz celu istoriju. Vidim da je Constantinu krivo sto se njegov klub pominje u takvom kontekstu ali ja iako sam veliki partizanovac nemam problem da priznam da nismo bili cvecke i da moj klub nisu vodili moralni ljudi...svaku utakmicu koju nam se neko u ligi "sklonio" mi smo platilili i bukvalno i u svakom drugom smislu - funkcioneri su nas pokrali i dosli smo u situaciju u koju smo danas, a tako ce biti i sa Radnickim i svakim klubom koji do bodova dolazi vise vanfudbalskim stvarima nego fudbalskim radom.

                  Nije lako pogledati istini u oci jer svako misli da njegov voljeni klub jedini vodi postenu borbu, a u stvari realnost srpskog fudbala je ta da sve klubove vode ljudi koji ne dolaze iz sporta pa samim tim i nemaju nameru da vode postenu borbu vec svi oni zele brzo i na prevaru da postignu nesto od cega ce kasnije imati profit. Ipak, i u tom lopovskom haosu postoji neki red i zna se kome je gde mesto - funkcioneri Partizana i Zvezde su glavne kolovodje, a funkcioneri ostalih klubova se upravljaju prema njima. Kad funkcioneri Zvezde i Partizana planiraju dominaciju u ligi oni ne stvaraju jak tim nego se utrkuju ko ce vise saradnika po toj ligi da ima.....ne postoji klub u ligi koji nije podredjen ili interesima Zvezde ili interesima Partizana. Dokle god se na ovaj nacin "igra" domace prvenstvo mi necemo imati dobar fudbal, a to je steta jer mozemo biti na mnogo vecem nivou zato sto imamo visok talenat za ovaj sport koji je ugusen vanfudbalskim stvarima. Zdravo takmicenje je preduslov za dugorocno jake klubove, a Zvezda ne treba da se zavarava da ce ostati na ovom nivou jer ce je kad tad progutati ista on zver koja je progutala i dominaciju Partizana.

                  Comment


                  • Originally posted by tamonajugu View Post
                    Ja sam rekao da u "sexu i srpskom fudbalu nema nevinih" i u toj recenici si mogao da shvatis sta mislim ali ako treba obrazlozicu.....Partizan svakako karmicki ispasta zbog svojih grehova iz proslosti ali treba biti posten i reci da je Zvezda vestija od Partizana u tim vanfudbalskim stvarima i to nije od juce tako je kroz celu istoriju. Vidim da je Constantinu krivo sto se njegov klub pominje u takvom kontekstu ali ja iako sam veliki partizanovac nemam problem da priznam da nismo bili cvecke i da moj klub nisu vodili moralni ljudi...svaku utakmicu koju nam se neko u ligi "sklonio" mi smo platilili i bukvalno i u svakom drugom smislu - funkcioneri su nas pokrali i dosli smo u situaciju u koju smo danas, a tako ce biti i sa Radnickim i svakim klubom koji do bodova dolazi vise vanfudbalskim stvarima nego fudbalskim radom.

                    Nije lako pogledati istini u oci jer svako misli da njegov voljeni klub jedini vodi postenu borbu, a u stvari realnost srpskog fudbala je ta da sve klubove vode ljudi koji ne dolaze iz sporta pa samim tim i nemaju nameru da vode postenu borbu vec svi oni zele brzo i na prevaru da postignu nesto od cega ce kasnije imati profit. Ipak, i u tom lopovskom haosu postoji neki red i zna se kome je gde mesto - funkcioneri Partizana i Zvezde su glavne kolovodje, a funkcioneri ostalih klubova se upravljaju prema njima. Kad funkcioneri Zvezde i Partizana planiraju dominaciju u ligi oni ne stvaraju jak tim nego se utrkuju ko ce vise saradnika po toj ligi da ima.....ne postoji klub u ligi koji nije podredjen ili interesima Zvezde ili interesima Partizana. Dokle god se na ovaj nacin "igra" domace prvenstvo mi necemo imati dobar fudbal, a to je steta jer mozemo biti na mnogo vecem nivou zato sto imamo visok talenat za ovaj sport koji je ugusen vanfudbalskim stvarima. Zdravo takmicenje je preduslov za dugorocno jake klubove, a Zvezda ne treba da se zavarava da ce ostati na ovom nivou jer ce je kad tad progutati ista on zver koja je progutala i dominaciju Partizana.
                    Sve se ja slažem s tobom, samo mi nekako dođe krivo da sve krene od nas, kao da smo mi najveće zlo srpskog fudbala. Znam ko će na kraju da plati račun, kad "konobar dođe na kraju i kaže "imali smo...."

                    Meni smeta ovo "Drž'te lopova" jer, koliko se razlikuje ova sinoćnja utakmica od ove npr.



                    Nijanse su u pitanju....
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Nisam okrivio Radnicki za stanje u ovoj ligi cak naprotiv rekao bih ali kad govorimo o razlici razlika je u tome sto Partizan i Zvezda imaju svoje JA.....Radnicki nema svoje JA, Radnicki ne juri titulu, Radnicki, Cukaricki i ostali su podredjeni interesima ovih klubova i kao takvi ne mogu imati svoje JA. Rekao bih da je to vrlo bitna razlika jer kad Partizan i Zvezda ne bi imali "podrsku" od nekih ligaskih klubova uticaj sudije na stanje na tabeli bi bio mizeran ma koliko da sudija ima volju da promeni tok svih utakmica u korist vecitih rivala. Zato Gebels Pantic najvise urla na sudjenje jer s obzirom da ima interes od uprave Partizana sigurno nece reci "Partizan i Zvezda se utrkuju ko ce vise filijala da ima" vec ce jednostavno loptu prebaciti na sudjenje bas kao sto radi i Terzic i oni pre njega.... Koliko ja poratim nas fudbal jedino je pokojni Butorovic pokusao da Vojvodinu izdigne iznad vecitih rivala.....nije on planirao da bude posten u tom pokusaju niti je bio cvecka cak naprotiv ali mislim da je to jedini slucaj da se neko zauzeo za interese jednog kluba, a na stetu oba kluba iz Beograda.
                      Last edited by tamonajugu; 10-11-18, 10:36.

                      Comment


                      • Originally posted by tamonajugu View Post
                        .....Radnicki nema svoje JA, Radnicki ne juri titulu....
                        Колико год се трудиш да будеш "политички коректан" ипак си изнутра клубашки обојен. Мисли, ту сам и ја негде, али.... Зашто мислиш да Раднички не јури титулу и да је она предодређена само за Партизан и Звезду. Знам ја колико је то, у овом тренутку реално, али ето питам....

                        И шта кажеш на овај интрвју Ивице Тончева:


                        Hvala igračima, ali samo radim svoj posao! Idemo do titule!.....(линк)

                        - Hvala na čestitkama i igračima i treneru Lalatoviću, ali mi samo radimo svoj posao. Krajnje je vreme da titula "izađe" iz Beograda, a mi ćemo se potruditi da to bude što pre. Igrači znaju da u nama imaju punu podršku za sve i uvek nam se mogu obratiti za bilo šta - rekao je Tončev
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Ne sme da juri titulu zato sto se uredno sklanja Zvezdi, a protiv Partizana igra na noz, zato sto ga Zvezda pobedjuje sa po 3-4 razlike vec godinama bez obzira da li je trener grof Bozovic ili Milojevic, zato sto je primetna gostoprimljivija atmosfera u lozama kad dolazi uprava Zvezde nego kad dolazi uprava Partizana.....a to sta Toncev prica za javnost se uopste ne poklapa sa onim sto radi. Doveo je osvedocenog zvezdasa koji bi izvrsio harakiri kad bi nastetio sampionskim ambicijama Zvezde i sa njim ce da napadne titulu i uzme je Zvezdi ? Nema sanse prijatelju.
                          Last edited by tamonajugu; 10-11-18, 11:16.

                          Comment


                          • Originally posted by tamonajugu View Post
                            Ne sme da juri titulu zato sto se uredno sklanja Zvezdi, a protiv Partizana igra na noz, zato sto vas Zvezda pobedjuje sa po 3-4 razlike vec godinama bez obzira da li je trener grof Bozovic ili Milojevic, zato sto je primetna gostoprimljivija atmosfera u lozama kad dolazi uprava Zvezde nego kad dolazi uprava Partizana.....a to sta Toncev prica za javnost se uopste ne poklapa sa onim sto radi. Doveo je osvedocenog zvezdasa koji bi izvrsio harakiri kad bi nastetio sampionskim ambicijama Zvezde i sa njim ce da napadne titulu i uzme je Zvezdi ? Nema sanse prijatelju.
                            A jel u vama svima čuči mali Pantić ?
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Znas kako, postujem svakog ko je u stanju da navija za klub iz svog grada i neguje taj lokal patriotizam tako da ne bih vodio dalju raspravu o ovome jer rekao sam sta mislim pa ko se slaze slaze se, a ko se ne slaze to je njegov izbor.

                              Comment


                              • Originally posted by tamonajugu View Post
                                Znas kako, postujem svakog ko je u stanju da navija za klub iz svog grada i neguje taj lokal patriotizam tako da ne bih vodio dalju raspravu o ovome jer rekao sam sta mislim pa ko se slaze slaze se, a ko se ne slaze to je njegov izbor.
                                Jasno.
                                Samo...lišen si tog osećaja da kad pobediš Zvezdu, namešteno pustila vas je, a kad izgubiš, sklonio si se.Šta god da se desi, ne valja.
                                Zbijte redove, napravite kasvetan prelazni rok i ne očekujte da vam sudije ili drugi klubovi odrade prvenstvo, igrajte za sebe.
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X