Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PARTIZAN FC

    [quote author=mr.gold link=topic=1076.msg160929#msg160929 date=1283028787]
    To bi vec bio ozbiljan potez, samo ne verujem nasim novinama nista.

    Inace mutu igra bas spica ili 10-ku?
    [/quote]

    Ne igra bas spica,ali tokom karijere se transformisao par puta u tu poziciju...
    Naravno,od toga nema nista,gluposti.

    Comment


    • Odg: PARTIZAN FC

      [quote author=manda link=topic=1076.msg160931#msg160931 date=1283028975]
      Sreca tri dana do kraja ovog prelaznog,pa ce ove mastarije da brzo zavrse. #%d*
      [/quote]

      &+I}\

      Comment


      • Odg: PARTIZAN FC

        Ispade Partizan preko noći rešio problem s fiinansijama pa sad dovode svakog.
        Čista novinarska patka ali sigurno će doći još neki napadač samo koji?
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Odg: PARTIZAN FC

          [quote author=Gate7 link=topic=1076.msg160914#msg160914 date=1283027240]
          Како од идола, Бога и јунака, сам од себе направи просјака. Мрак, сокак, ноћ и улица, тебе чека штангла и палица. Циганска освета увек је тешка, прелазак у partizan велика је грешка. Иде ЗВЕЗДА Стојковићу с тобом ил' без тебе и СПРЕМИ ЖЕНУ ДА ЈЕ СЕВЕР Ј*** !!!

          evo vec je i pesma ispevana.....Na niske je grane spao...
          [/quote]

          "intelektualno" uzdizanje musavih...
          o, kako je to dirljivo

          Comment


          • Odg: PARTIZAN FC

            [quote author=MKSerbia link=topic=1076.msg160947#msg160947 date=1283029798]
            Ispade Partizan preko noći rešio problem s fiinansijama pa sad dovode svakog.
            Čista novinarska patka ali sigurno će doći još neki napadač samo koji?
            [/quote]

            Ulazak u LS zna da deluje dobro na finansije,veruj mi.Sto se Mutua tice, ima logike da dodje u Partizan.Moze da igra LS, a ne da bleji 6 meseci .Drugi ga niko nece zbog njegovih sklonosti ka znamo vec cemu ali nama ce biti dobar h5g6k8
            kada je Snajder spominjao poznato evropsko ime moze biti da je mislio na Rumuna (%fsd%&j

            Comment


            • Odg: PARTIZAN FC

              Ako bi Mutu kojim slučajem došao u Partizan na pozajmicu makar 6 meseci onda bi Fiorentina morala da plaća njegovu platu.
              A i zar ne bi Mutu možda igrao u Rumuniji na pozajmici nego u Srbiji. Pa i Kluž igra LŠ...

              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Odg: PARTIZAN FC

                [quote author=MKSerbia link=topic=1076.msg160970#msg160970 date=1283030940]
                Ako bi Mutu kojim slučajem došao u Partizan na pozajmicu makar 6 meseci onda bi Fiorentina morala da plaća njegovu platu.
                A i zar ne bi Mutu možda igrao u Rumuniji na pozajmici nego u Srbiji. Pa i Kluž igra LŠ...
                [/quote]

                Pa zavisi da li su se ponudili.Mutu je posvadjan sa pola Rumunije kada je fudbal u pitanju pa i ne cudi ako ga ne zovu.

                Comment


                • Odg: PARTIZAN FC

                  Manje vise sam ubedjen da je ovo novinarska patka, talasanje nastalo transferima Stojkovica i Savica. Sad se novinari utrkuju ko ce vecu senzaciju da objavi. Pa pogledajte samo ko se sve spominje u tekstu. Mutu, Morijentes, Krespo... &*#GI(] Mada opet, sta ti ga ja znam. U svakom slucaju, ukoliko bi uspeli da ga dovedu po meni bi to bio mozda i najveci transfer u istoriji nase lige. Naravno mislim na igrace koji su dolazili u nasu ligu.

                  Comment


                  • Odg: PARTIZAN FC

                    Posle mocnog Ailton-a i Taribo West-a. &*#GI(]
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Odg: PARTIZAN FC

                      [quote author=Nightfall link=topic=1076.msg160991#msg160991 date=1283032969]
                      Manje vise sam ubedjen da je ovo novinarska patka, talasanje nastalo transferima Stojkovica i Savica. Sad se novinari utrkuju ko ce vecu senzaciju da objavi. Pa pogledajte samo ko se sve spominje u tekstu. Mutu, Morijentes, Krespo... &*#GI(] Mada opet, sta ti ga ja znam. U svakom slucaju, ukoliko bi uspeli da ga dovedu po meni bi to bio mozda i najveci transfer u istoriji nase lige. Naravno mislim na igrace koji su dolazili u nasu ligu.
                      [/quote]

                      Pa ne znam,novinari moraju nesto da pisu,od toga se zivi.Sacekti pa videti.Ne vredi razglabati i nagadjati u prazno kao neke babe $#^%RT

                      @ TMac Taribo je bio fenomenalan.Bio je ono sto je sada Krstajic.Iskustvo na bacanje.

                      Comment


                      • Odg: PARTIZAN FC

                        [quote author=milanche link=topic=1076.msg160995#msg160995 date=1283033295]
                        Ne vredi razglabati i nagadjati u prazno kao neke babe $#^%RT
                        [/quote]

                        Forum tome sluzi.
                        Ne bas kao babe, ali slicno nesto h5g6k8

                        Comment


                        • Odg: PARTIZAN FC

                          Kao dede?

                          Comment


                          • Odg: PARTIZAN FC

                            Sva sreca pa prelazni rok je do ponedeljka pa necemo jos dugo nagadjati h5g6k8

                            Comment


                            • Odg: PARTIZAN FC

                              I sta kazu,kakvo ce biti vreme sutra? h5g6k8

                              Ako je Figo mogao da istrpi gadjanje pecenom svinjskom glavom od strane Katalonaca ,istrpece i Stojke.

                              http://www.mondo.rs/s181064/Sport/Fu...ane_hvala.html

                              Comment


                              • Odg: PARTIZAN FC

                                [quote author=milanche link=topic=1076.msg161028#msg161028 date=1283035974]
                                I sta kazu,kakvo ce biti vreme sutra? h5g6k8

                                Ako je Figo mogao da istrpi gadjanje pecenom svinjskom glavom od strane Katalonaca ,istrpece i Stojke.

                                http://www.mondo.rs/s181064/Sport/Fu...ane_hvala.html
                                [/quote]

                                Ma evo i ibra nakon sto je slavu stekao u Inter-u posle jedne godine igranja za Barcu predje u Milan pa ga nitko nece gadjati sa pecenom svinskom glavom h5g6k8

                                Ma ovi zvezdasi samo dizu prasinu gde ne treba . Pa to je sport, a Stojke je Profesionalac koj ganja lovu h5g6k8

                                Comment

                                Working...
                                X