Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ulazak u Ligu šampiona po tadašnjim kriterijumima je pandan sadašnjem ulasku u nokaut fazu. Mnogo, mnogo teži put je bio tada nego što je sada.
    Klub je bio na mnogo većem nivou nego sada: Taribo West i Lothar Matthaus su nezamisliva pojačanja u ovom trenutku, daleko, daleko iznad trenutne "lige" Partizana.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Fenerbahče opasno zagrizao za malog Zlatana Šehovića. Partizan traži 7 miliona i naravno za sada nema dogovora.

      Comment


      • Ja sam mislio da je ove godine nikada teže ući u LŠ zbog promene sistema takmičenja, ali slažem se, tadašnji Partizan je bio jak. Još se sećam utamice sa Realom, pa onda sa Zvezdom.

        Comment


        • Originally posted by bounty hunter View Post
          Fenerbahče opasno zagrizao za malog Zlatana Šehovića. Partizan traži 7 miliona i naravno za sada nema dogovora.
          Do leta...
          A onda uobičajena rasprodaja budzašto Partizanove dece.
          Toliko puta već viđeno i doživljeno.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • To je sramota. Umesto Vlahović sada da igra prvog špica, ono... Jbg, tako klubovi preživljavaju. Pogotovo šteta za Partizan, toliko talenata, toliko novca od transfera, ko zna gde su završili. Mi nismo prihodovali jednu petinu toga.

            Comment


            • Fabrika talenata ali šta vredi kada Partizan, kao i CZ vode ljudi sumnjivog morala .

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Ja sam mislio da je ove godine nikada teže ući u LŠ zbog promene sistema takmičenja, ali slažem se, tadašnji Partizan je bio jak. Još se sećam utamice sa Realom, pa onda sa Zvezdom.
                Pa nije sigurno teze nego sto je bilo do prosle godine. Sada se zrebanje vrsi pre nego sto se zna ko ide dalje, tako da kad izbacis jaceg rivala, ides na slabijeg, a ne opet na jaceg.

                Primera radi. Da je Vosa izbacila Sampu ove godine, ne bi im dosla Viktoria Plzen u poslednjem kolu nego neki Serif recimo. Kad je Partizan prosao Steauu, pao bi nam neko iz nepovlascenih itd.

                Po ovom sistemu kvalifikacija, skroz je ok da ti u 3. kolu padne jaci protivnik. Izbacis njega i imas otovrena vrata ka LS.
                sigpic

                Comment


                • Čitam neka polemika oko prvog gola, jeste ofsajd, nije, kamera loša...

                  Posle ove slike je sve jasno, čist gol...

                  Comment


                  • Stojković
                    Enache-Miletić-Valiente-Šehović
                    Ivanović-Pantić-Šćekić-Zakarić
                    Nikolić-Ricardo

                    Najbolji tim Partizana?
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • U poslednjih petnaestak godina Partizan je 10 puta igrao grupnu fazu evropskih takmičenja - 2 Lige šampiona i 8 LE...
                      Večeras bije bitku za još jedno učešće u grupnoj fazi.
                      Da pobede ako mogu. Ako ne - onda neki drugi put.
                      Napred Partizan!

                      Comment


                      • Samo jako da odigraju, pa sta bude
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Realno imamo 1 posto sanse, al' ako budu igrali kao Bata sto je igrao nekad necu imati sta da zamerim

                          Comment


                          • Polako počinju pripreme...





                            Comment


                            • Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Mirković ako nema procente od ovog Šćekića mozete da ne ubijete na mestu. Malo sam ga gledao ali izgleda kao drvo obično. Nadam se da grešim ali sve vuče na gorepomenutu situaciju.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X