Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kažu da je UEFA utakmicu Partizan - Bešiktaš proglasila utakmicom visokog rizika i da neće biti gostujućih navijača u obe utakmice...

    Dobro je.

    Comment


    • Opasan je Bešiktaš, igrao je protiv Bajerna u nokaut fazi Lige šampiona, baš baš težak žreb za Partizan:

      Spoiler








      Kvarezma je nerešiva enigma, top trikster, mađioničar sa loptom:

      Spoiler






      Ako Partizan krene mlitavo, legionari i plaćenici iz Bešiktaša će napraviti klovnove od njih (kao što je to nekada Kutinjo njima činio ):

      Spoiler


      Protiv Negreda i ostalih plaćenika mora na ivici noža, kao što je to nekada Batica radio, sve drugo je ćista propast. Fudbal je rat, treba samo pogledati kako se ratuje u njihovim derbijima, ko tu mlitavo nastupi i ne pokaže zube, u startu je na*ebo:

      Spoiler


      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Na vikipediji se može naći fudbaler Aleksandar Šćekić, crnogorski povremeni reprezentativac koji je igrao u Turskoj u Gančelibrligpšksiju...
        E taj je potpisao danas za Partizan. Na 3 godine. Platili i 100 hiljada obeštećenje.
        Puno pozdrava za upravu, sportskog direktora i Šefa (samo ne PSV).

        Comment


        • Navala Bešiktaša Lens-Negredo-Babel po najavama neće igrati na JNA.
          Kvarezma i Gokan Tore su najavljeni kao zamene.

          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Originally posted by bounty hunter View Post
            Na vikipediji se može naći fudbaler Aleksandar Šćekić, crnogorski povremeni reprezentativac koji je igrao u Turskoj u Gančelibrligpšksiju...
            E taj je potpisao danas za Partizan. Na 3 godine. Platili i 100 hiljada obeštećenje.
            Puno pozdrava za upravu, sportskog direktora i Šefa (samo ne PSV).
            Ceniš da je to bratanac Šćepana Šćekića
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Čuj bratanac, bliži rod ne postoji [emoji23]
              Taj ako nam ne unapredi igru ne znam ko će.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Čuj bratanac, bliži rod ne postoji [emoji23]
                Taj ako nam ne unapredi igru ne znam ko će.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                Ne znam, nisam ga "ispratio", priznajem. Sad ću
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by Constantin View Post
                  Ne znam, nisam ga "ispratio", priznajem. Sad ću
                  Ne propuštaš nista veliko.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Ne propuštaš nista veliko.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Pa dobro. Za 100 000 € si ne možete priuštiti Nemanju Matića, ali.... Visok, s obzirom na visinu tehnika mu nije loša, dobra igra glavom. Podseća na Nemanju Matića. Klip koji sam gledao je skup utakmica crnogorske lige. Jao majko kakvi odvratni tereni. Možda nije merilo, ali poprilično dobro on radi svoj posao, jedino što sam primetio, da vrlo često, posle predaje lopte, nastavlja da pešači. Čak i kod nas, u Srbiji, to nema prođu, pa će morati da oznoji dupe. Mislim da će ga tim poneti, što se tiče trčanja i verujem da će vam se isplatiti. Naravno, ako se izbori za minutažu. AKo imate uticaja, dajte ga nama na "kaljenje"
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Nije ni Zakarić doveden za Bog zna koliko novaca a možemo reći već kako je očekivanja opravdao.
                      Nije mala stvar dati golove velikanima Bešiktašu i Galati a upravo je Šćekić ispunio takvu normu.
                      Kada se skroz adaptira i pripremi, sa svim zadnjim veznim, bojim se kako Zdjelar ispade iz konkurencije.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Nije ni Zakarić doveden za Bog zna koliko novaca a možemo reći već kako je očekivanja opravdao.
                        Nije mala stvar dati golove velikanima Bešiktašu i Galati a upravo je Šćekić ispunio takvu normu.
                        Kada se skroz adaptira i pripremi, sa svim zadnjim veznim, bojim se kako Zdjelar ispade iz konkurencije.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Iskreno...od milion faulova i sarkastičnog osmeha nakon toga, ja ništa ne videh od te, nekada, velike nade našeg fudbala.
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Zdjelar je totalno u kanalu,kao, nažalost, veliki broj igrača iz zlatne generacije sa Novog Zelanda.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Solidan je Zdjelar, sasvim OK i školovan igrač.

                            Njegov najveći problem je što došao posle Evertona sa zadatkom da popuni njegove kopačke. Ni bolji to ne bi upeli.

                            Comment


                            • Niko ne spori dal Zdjelar ume il ne ume pikati loptu. Ali slično Antonovu dosad nije pokazao kvalitete shodno renomeu niti nešto preterano oduševio.
                              Mislim da dolaskom Šćekića ozbiljno mu se zadrmala pozicija u timu.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Zapad gotovo rasprodat.
                                Pun K ljudima raznih podela - sukoba.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X