Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I mi smo opasniji van granica Humske [emoji6]

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Odavno jača ekipa nije gostovala u Srbiji.
      Biće zajebano, ali imamo kvalitet.

      Comment


      • Nemoj da te čuju ovi sa Mozzarta.
        Zaboravio si Arsenal, Keln, Trnavu...
        Koji crni Bešiktaš. Zar ne vidiš da se od Turaka pravi prosečna ekipa i da je veliki neuspeh ukoliko Bata i igrači ne izbace pogon sa Bosfora.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Klošari.
          Danas ni jedan tekst, ili intervju sa junacima od sinoć.
          Dali nam ćošak i već od sutra nas neće ni biti u sportskoj rubrici.


          http://volimpartizan.rs/drugi-pisu-s...rtizana-42598/
          Last edited by Cooper; 17-08-18, 20:15.

          Comment


          • Prošle sezone su tukli Porto, Lajpcig dva puta i Monako + dve nerešene. Bez poraza u grupi LŠ.

            Ali kada im istrče braća Nemanje Miletići, Kosović, Jankela i drugari... drž gaće Kvarežma.

            E kad smo kod Obine i Kvarežme, seća li se neko onog Intera kada su, pored ove dvojice, u napadu igrali i Ibra, Adrijano, Žulio Kruz, Mario Baloteli... Tu još bili Maikon, Zaneti, Kordoba, Kivu, Kambiaso, Mansini, na golu Cezar, zamena Toldo... na klupi Murinjo. Još me srce boli kako su pocepali Romu na Olimpiku 4-0.
            Taj Obina tada dao gol i slavio tako što je pravio višestruki salto, mrzeo sam ga zbog toga strašno. Bio je klinac i veliki talenat, a sada, posle desetak godina možda dođe u Partizan jer je bez kluba (po TM mu cena 250 hiljada). Šta ti je sudbina...

            Comment


            • Treba se navići na medijski mrak.
              Biće ga sve više.
              Jedino uspesima i velikim rezultatima možemo zaslužiti koji red više na stupcima srpskih novina.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Večernje novosti, udarna vest na sportskim stranama.

                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                Last edited by La Jugoslavia; 17-08-18, 20:23.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Zna se ko je glavni i odgovorni [emoji6]

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Ima na Mocartu sa ćelavim.
                    Inače, mišljenja sam da Bešiktaš neće zapinjati da udje u LE, jer su zbog tih dobrih rezultata završili 4. u prvenstvu. Pa mislim da će možda žrtvovati LE da bi lakše bilo u prvenstvu. Naravno, hoću da kažem da neće zapinjati, sad, oni mogu lagano da odigraju i opet da pobede lagano, sve već zavisi i od toga kako će Partizan odigrati.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Javljaju da dovodite Aleksu Vukanovica. To bi moglo da znaci da vam odlazi neki napadac. Mozda Ozeg?

                      Comment


                      • Ožeg je trebalo odavno da raskrsti sa Partizanom, usled ozlede Nikolića dobio šansu i donekle iskoristio. Čime je produžio boravak u Humskoj.
                        Mislim da je vreme da mu se zahvalimo i oprostimo i probamo reagovati boljim rešenjem.
                        Pomozi mi. Gde igra Aleksa? Poznato mi ime i prezime, da me jebeš [emoji23] ne mogu znati odakle.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Napredak Krusevac.

                          Comment


                          • Pa ne znam koliko može doprineti boljem Partizanu. Pre čovek za rotaciju nego pravo pojačanje.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Aleksa je na prvom mestu krilni igrac, verovatno dolazi kao zamena za Jankovica.

                              Ali, od velikih poznavaoca ove igre mogli smo procitati da Nap&Prtzan nisu "u ljubavi", cak sta vise, tako da je ovaj transfer najverovatnije nemoguc

                              Comment


                              • Neko razmišlja o Vukanoviću i igračima sličnog sumnjivog kvaliteta dok druga strana razmišlja o krupnijim zverkama koje izgleda mogu priuštiti.
                                Još jedan dokaz kako sadašnja uprava cirkuliše i predaje trofeje bez borbe.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X