Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi jesmo loši, ali koliko mi se čini ništa bolja nije konkurencija.

    Jeste Spartak pobedio Spartu, ali evo danas poraz.

    Za sada je tu 5, 6 timova, ali će se kasnije neko sigurno odvojiti.

    Možda baš mi.

    Comment


    • Originally posted by Ventspils View Post
      @Constantin ... ma sve je ok, znam da ruzni zli ume normalno da komunicira i ne znam sto je poceo sa svadjom. Napisao sam da je sudija ostetio Partizan za penal, da lose igraju i da je Dinamo bas los (mislim, dosli su iz 2. lige onako kako su dosli). Verovatno je moj post pogresno protumacen.
      Sve sam video...
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Lep gol Ožegovića, odlično je reagovao...

        Što bi rekao jedan dok je gledao igrače iz Vranja dok ničice padaju na zemlju pred nasrtajima nevidljivih rivala kao u katama i ne ustaju po nekoliko minuta - e, sad se valjajte u blatu do sutra - uz sočnu i sasvim priličnu psovku. Poseban pozdrav za trenera iz Vranja koji je pred prošlu utakmicu izjavio da tadašnji rival može da izađe i sa drugim timom, sijao od sreće i bio bukvalno oduševljen posle poraza svoje ekipe... dok posle današnje utakmice utučeno konstatuje da je njegov tim sa 25% poseda nezasluženo izgubio. Dinamu želim da ispadne iz lige bez osvojenog boda, tvrdim da nešto jadnije nikada nije bitisalo na fudbalskim terenima u ovoj zemlji, a svakakvih kasapina je prolazilo ovuda. Cenim da možda neko tamo i zna da igra fudbal, možda bi to i pokušao, ali govedo koje ih trenira to verovatno ne dozvoljava jer sredstva koja koristi nisu fudbalska.

        Što se Partizana tiče - igrači znaju ili ne znaju, igraju onoliko koliko mogu i kako mogu, ali su oni takvi kakvi su zajedno sa nama koji navijamo za klub i nismo u upravi i raznoraznim plaćeničkim/partijskim/službinim grupama na jugu i drugim stranama stadiona... dakle, mi i oni smo jedino što valja i poslednja brana pred šabanizmom, primitivizmom, džiberizmom, prodavanjem cigli, nezdravim razumom, bezobrazlukom i zlom u ovakvoj fudbalskoj ligi kao i u celoj državi i sopstvenom klubu.
        Odolevaj i prkosi.

        I što bi rekao Glimi...


        Comment


        • .

          Comment


          • Totalna dominacija Partizana i to opet po ko zna koji put zahvaljujući Miroslavu Đukiću.
            Ovo što on radi sa kadrom radikalno drugačijim u odnosu na tim koji je osvojio duplu krunu, je pravi fudbalski bukvar i abeceda za trenere i stručnjake.

            Miroslav Đukić je uspeo da nametne svoju ideju i da je ostvari na terenu. Usput je osvojen trofej, u Evropi je prethodnika na klupi naučio pameti, i kao šlag na tortu, plasman u nokaut fazu Lige Evrope je najvažniji rezultat ostvaren u prethodnoj deceniji istorije kluba.

            Inače čist penal nije sviran za Partizan.
            Ricardo je sjajno napao bočnu loptu, gol je bio izvestan, a sprečen je rukom odbrambenog igrača Dinama.

            Spoiler
















            Sličan penal je sviran Rusiji na Svetskom prvenstvu protiv Španije kada je Pike blokirao loptu rukom. Ovde je sve jasno, Ricardo šutira glavom, sjajno napada bočnu loptu, koja ide pravo u gol, a to sprečava odbrambeni igrač Dinama, blokira loptu rukom.
            Čist penal, katastrofalna greška sudije.

            Što se gola tiče, čini se da je bila linija, teška situacija za procenu. U tim delikatnim situacijama, uvek se daje sudiji za pravo, da je njegova pozicija i odluka u deliću sekunde bila prava, plus se uvek u tim situacijama daje prednost timu koji napada.

            Spoiler


            Sjajna reakcija Ognjena Ožegovića, atraktivan i spretan kao i uvek. Kombinacija/tandem Ricardo-Ožegović već na početku sezone pokazuje da je pun pogodak.

            Spoiler




            Kod centaršuta ima još jedan detalj, lopta od Miletića ka Ožegoviću nije čista jer je kači kopačkom odbrambeni igrač Dinama. U svakom slučaju, regularan gol.

            Spoiler








            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
            Last edited by La Jugoslavia; 30-07-18, 10:40.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              RPZ i Venstpils... ne spuštajte nivo komunikacije ispod normalnog. Posebno RPZ...prvi je počeo.
              Prvi sam se i povukao [emoji6]
              @Ventspils nema svađe, samo ne podudaranja mišljenja ali diskusija ne ide u svađalačkom tonu...

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Goran Zakarić na 3 godine.
                Obeštećenje 200 hiljada + procenti.

                Comment


                • Nikad čuo. Koja pozicija?

                  Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Krilo, igrao u Bih ligi bio najbolji igrač, otišao u Dinamo nije prošao i to je to, vratio se u Želju. Lik je ok igrač ali nije ono što treba Partizanu. Niti ima dovoljan kvalitet niti je potencijal.
                    Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                    Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                    Comment


                    • Hvala za info.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Priča se o Lazaru Ranđeloviću.
                        Prošle sezone igrao za Dinamo Vranje, ove prešao u Radnički, 21 godina, levo krilo.

                        Comment


                        • Originally posted by bounty hunter View Post
                          Priča se o Lazaru Ranđeloviću.
                          Prošle sezone igrao za Dinamo Vranje, ove prešao u Radnički, 21 godina, levo krilo.
                          Lazar Ranđelović je u Radničkom od 2016. (čini mi se, a možda i ranije)....došao je iz leskovačke Sloge kao omladinac, a bio je na pozajmici kod Recka, u dva navrata. U procentima da ga uzmete 0,1 % ....
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Lazar Ranđelović je u Radničkom od 2016. (čini mi se, a možda i ranije)....došao je iz leskovačke Sloge kao omladinac, a bio je na pozajmici kod Recka, u dva navrata. U procentima da ga uzmete 0,1 % ....
                            U % Partizan ga je uzeo...

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              U % Partizan ga je uzeo...

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Za koliko para ?
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                Za koliko para ?
                                To ti ne mogu reći.
                                Poslovna tajna.
                                [emoji6]

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X