Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Gledao sam,znas li ti da sta je taj Makabi u odnosu na Trakai,ne kazem da je Radnicki sila,al nista FKP nije bolji ,gledam samo po igri,pa ako vec poredis Spartak razvali onu Spartu ,trebalo 5-0 da bude,ja kazem FKP nema igru,trenera,igrace.Mozda ako dovedu al sumnjam najvise sto traze je jos jedan spic,mozda Leo ako ga kesiraju a trazi dosta, pa tesko da ce iko ozbiljna pojacati tim,a trenera nece menjati sto zbog kesa koji mora onda da mu plate,sto zbog toga jer nemaju drugu opciju(jedino nekog anonimusa da afirmisu iz Teleoptika i slicno),ko ne vidi da ovo sto igra ne lici ninasta ne znam sta da kazem 30plus bodova za Zvezdu 5 bodova gore-dole,pre podele
    Pa taj Partizan je doveo dva najbolja i najefikasnija igraca tog Spartaka kog pominjes, Ivanovica i Nikolica. Znaci da je bolji od Spartaka, cak i Radnicki je bolji od Spartaka ako gledamo igracki kadar.

    Ne kazem ja da ne bi bilo bolje da za promenu ne gledamo Zvezda, Partizan (ili obrnuto), pa nista, nista, nista i nista, pa neko treci na tabeli, ali od svih tih timova Partizan je najjaci. Jedino je pitanje motivacije, Radnik je bio motivisan, kamo srece da svi budu tako igrali protiv Partizana i Zvezde na svom terenu. Evo, Dinamo Vranje, opet u Surdulici ().
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by Ventspils View Post
      Pa taj Partizan je doveo dva najbolja i najefikasnija igraca tog Spartaka kog pominjes, Ivanovica i Nikolica. Znaci da je bolji od Spartaka, cak i Radnicki je bolji od Spartaka ako gledamo igracki kadar.

      Ne kazem ja da ne bi bilo bolje da za promenu ne gledamo Zvezda, Partizan (ili obrnuto), pa nista, nista, nista i nista, pa neko treci na tabeli, ali od svih tih timova Partizan je najjaci. Jedino je pitanje motivacije, Radnik je bio motivisan, kamo srece da svi budu tako igrali protiv Partizana i Zvezde na svom terenu. Evo, Dinamo Vranje, opet u Surdulici ().
      Pazi taj Ivanovic ,ne zna nista to sto je guran i u Spartaku i kroz reprezentaciju pozivan i na kraju zavrsi kod FKP,srecom kazem jer mogao je i kod nas,za drugog decka ne znam,nit sam ga gledao.

      A Spartak je ocigledno uspeo da nadomesti nedostake,kad je vec rabio tu Spartu,nije bas krs .

      Sto se tice motivacije,pa gde ces vece nego kod igraca,FKP da pokazu da sujaci od svih i drzave (kako oni kazu)..i onda 0 sansi protiv Surdulice,koja je PlejOut ekipa,e sad sto ja ne vidim ,kod 90% igrca FKP kvalitet i sto mislim da Djukic lose vodi ekipu to je neko moje vidjenje,i po svemu tome mi ne odskace od ostatka lige,e sad je sve pitanje,jer FKP je imeza ostale ,a ima i on svoje filajale,doci ce Macva,sa drugim timom i slicno

      A to Vranje zna se zasto i kako je uslo u JSL,i ko ih vodi i ko im je gazda(covek optuzen i bio u zatvoru Nemackoj zbog namestanja meceva),i ko otvara prvi sampanjac u Vranju kad AV uzme izbore,e sad dal ce oni zapeti protiv FKP ili ne znam,bice kako im se kaze

      Pazi mozda i ja gresim al pokazece vreme i rezultati i gde ce ti majstori iz FKP zavrsiti posle FKP
      Last edited by 61563; 28-07-18, 01:09.

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        U principu se slazem,sve,sa tim da ni Stanojevic ne zeli da se vrati,mislim da nije hteo ni Ivic,nece niko sad da preuzme klub

        A talenti ne znam meni se recimo sto sam malo gledao svideo spic Jovanovic Djordje,i njega bi fosirao a oni doveli ,igraca iz 2 lige portugala,i kao sto rekoh mali levi bek Zahovic mislim da je potencijal 17godina,samo sto ocekujem da ce na prvu ponudu da ga VV proda,ko Vlahovica/Milenkovica,sto po meni i ne mora,ok kad ti ode Leo,ne mozes da ga zadrzis nikako,al ovi sto ne odigraju ni dva meca a odu za sicu,mislim da moze da se istrpe bar 2-3 sezone i uzme mnogo veci kes nego odmah(Mamic,Ludogorec itd primeri)

        A onda jos ako pogresis oko procene pa umesto Leo dovedes Sumu jbg,umesto Tavambe nikog,a niko i ne snosi odgovornost
        Rikardo možda jeste stigao iz drugog ranga portugalske lige, po prvim taktovima u crno-belom vidi se da je pojačanje, zna da igra. Jak na lopti, u građenju, što volim kod modernih navalnih stalno gleda napred, ka golu, šutira odakle stigne. Žao mi što Dripac iz Štitara nije imao toliko trenerskog štofa upariti njega i malog Đoleta. Mislim da bi klinja mnoge stvari imao naučiti od državljanina Zelenortskih ostrva.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Ne znam da li je uopste realno ocekivati bilo sta pored ove atmosfere koja vlada oko kluba. Tri navijacke frakcije, odvratne i ljigave face kao predstavnici kluba, Pantic koji siluje klupsku televiziju, Ozegovic u napadu. Mene je sramota ovog Partizana. Najiskrenije se plasim da ce Zvezda ponovo rutinirati JSL, ne znam sta moze da se desi pa da se izvucemo iz ovog blata u koje smo se uvalili.

          Miroslav Djukic je, pre svega, jedan veliki gospodin, na tome mu skidam kapu, i ne ide uz ovo blato i sljam koji se okupio u upravi naseg kluba. S druge strane, sto se njegovog vodjenja tima tice, mnogo me nervira. Toliko glupo forsira jebenu 4-4-2 formaciju da je poceo da izmislja igracima pozicije. Ocigledno je da nam je prekopotrebno krilo ako hoce da igra i dalje to. Ne znam koji je status Tosica(koji je sad i povredjen) ali ja bih voleo da ode, jer covek cascava prisustvom. Imam osecaj da igra sa 40% snage, laganica. Takodje ne znam koji je status Jankovica, za koga bih takodje voleo da ode. Djerlek jeste talenat ali trenutno ne pravi nikakvu razliku u seniorkom fudbalu, pre svega jer nema gotovo nikakve slobode u njegovoj igri, igra uglavnom sigurne pasove, uglavnom u noge igracu, cesto nazad. Suma je najveca prevara novije istorije FK Partizan, i jos jedna velika sramota , cela prica oko njega, pogotovu ono predstavljanje, koje je bilo dno dna. I onda Djukic pokusava da pronadje ko ce tu da igra, pa je igrao i Ivanovic (koji se nikako nije snasao) i Pantic koji se mnogo bolje snalazi u sredini.

          Pojacanja, za sada, nema ni na vidiku, jedino eto vratio se Lola Smiljanic, koji je trenutno downgrade u odnosu na Jevtovica. Ceka se samo trenutak u kom ce uprava pustiti niz vodu Djukica. Meni se cini da ce to biti uskoro, jer je pocelo i "teranje" uprave sa tribina, a ako se pritisci nastave, pustice i Ilieva niz vodu. Ne pise nam se dobro, ali na sve te stvari mi smo davno navikli.
          Last edited by mark !t zer0; 28-07-18, 07:26.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Drina slobodan.
            Mogao bi da pomogne.
            Još ima u njemu benzina, trči kao navijen, jak, opaka desnica, doprineo bi na čvrstini.

            Comment


            • Drina, Lola, Zdjelar, Kića nije li malo puno istog goriva?

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Zdjelar, Smiljanić, Drinčić, pa nek igra najbolji (Drinčić [emoji16]).

                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Originally posted by bounty hunter View Post
                  Forum je dobar onoliko koliko ostatak ceni i poštuje mišljenje ovakvih karika kao što su ovaj, Brajkula, brat Valter i slični kraljevi.
                  To ozbiljno debatuje
                  Koje matori ?

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Ne znam da li je uopste realno ocekivati bilo sta pored ove atmosfere koja vlada oko kluba. Tri navijacke frakcije, odvratne i ljigave face kao predstavnici kluba, Pantic koji siluje klupsku televiziju, Ozegovic u napadu. Mene je sramota ovog Partizana. Najiskrenije se plasim da ce Zvezda ponovo rutinirati JSL, ne znam sta moze da se desi pa da se izvucemo iz ovog blata u koje smo se uvalili.

                    Miroslav Djukic je, pre svega, jedan veliki gospodin, na tome mu skidam kapu, i ne ide uz ovo blato i sljam koji se okupio u upravi naseg kluba. S druge strane, sto se njegovog vodjenja tima tice, mnogo me nervira. Toliko glupo forsira jebenu 4-4-2 formaciju da je poceo da izmislja igracima pozicije. Ocigledno je da nam je prekopotrebno krilo ako hoce da igra i dalje to. Ne znam koji je status Tosica(koji je sad i povredjen) ali ja bih voleo da ode, jer covek cascava prisustvom. Imam osecaj da igra sa 40% snage, laganica. Takodje ne znam koji je status Jankovica, za koga bih takodje voleo da ode. Djerlek jeste talenat ali trenutno ne pravi nikakvu razliku u seniorkom fudbalu, pre svega jer nema gotovo nikakve slobode u njegovoj igri, igra uglavnom sigurne pasove, uglavnom u noge igracu, cesto nazad. Suma je najveca prevara novije istorije FK Partizan, i jos jedna velika sramota , cela prica oko njega, pogotovu ono predstavljanje, koje je bilo dno dna. I onda Djukic pokusava da pronadje ko ce tu da igra, pa je igrao i Ivanovic (koji se nikako nije snasao) i Pantic koji se mnogo bolje snalazi u sredini.

                    Pojacanja, za sada, nema ni na vidiku, jedino eto vratio se Lola Smiljanic, koji je trenutno downgrade u odnosu na Jevtovica. Ceka se samo trenutak u kom ce uprava pustiti niz vodu Djukica. Meni se cini da ce to biti uskoro, jer je pocelo i "teranje" uprave sa tribina, a ako se pritisci nastave, pustice i Ilieva niz vodu. Ne pise nam se dobro, ali na sve te stvari mi smo davno navikli.
                    Slazem, jedino nisam siguran da ce mu dati otkaz,mozda ako zvekne u Litvaniji onda ce morati makar vam Vucela bio trener,a inace mislim da nece,al ne sto ne zele hteli bi pre svega jer bi time na neki nacin nasli glavnog krivca a sebe zastitili i donekle smirili tribine,nego prvo nemaju kog da postave kao zamenu,a koji je dostupan /trener i da hoce,jedino neki anonimus,ili mozda Krstaja..pa evo daj mi ti ime sad da mozes kog bi stavio.A naravno i ne zele da mu isplate kes ako mu daju otkaz

                    A Ileva pa nije iskljuceno i samo Ilica iz kopacki stave za novog SD,njemu svakako ide funkcija neka,a mislim da ne zeli da bude trener

                    P.S Ostavi mi Pantica Zeljka i humoristicki program
                    Last edited by 61563; 28-07-18, 11:19.

                    Comment


                    • Originally posted by Cooper View Post
                      Drina slobodan.
                      Mogao bi da pomogne.
                      Još ima u njemu benzina, trči kao navijen, jak, opaka desnica, doprineo bi na čvrstini.
                      Makar igrao samo u derbijima - Drina je dobrodosao.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Nema Bajka.
                        Nije mu fora se vrne [emoji16]

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Aj što nema Bajka nego nije Maksa trener golmana. Onaj je usrao sve i svakoga.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Aj što nema Bajka nego nije Maksa trener golmana. Onaj je usrao sve i svakoga.
                            Bajko vam je bio najbolji golman u zadnjih 10 godina.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Misliš i od Borjana sad? Borjan je bolji od njega. Nije to stvar samo golmana, već i Makse boksera. Primali smo golove u derbijima iz slobodnjaka po pravilu pri kraju utakmice. Kako vidim Drničića da namešta loptu pripadne mi muka kao navijačima Partizana pre 30 godina kad Piksi pridje da izvede korner.

                              Comment


                              • Dominiramo, imamo posed, 11 prema 1 u udarcima na gol, ali loš teren i manjak koncentracije u napadu.

                                Biće sad 2 komada u drugom, samo da ih otvorimo.

                                Comment

                                Working...
                                X