Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Partizan je pre samo godinu dana osvojio duplu krunu. Iz tog tima je sinoć u prvih jedanaest bio jedan jedini igrač, Kosović. On je ostao samo zato što je bio povređen.
    Kompletan tim je brutalno rasprodat, nije ostao kamen na kamenu.
    Nikola Milenković, Everton Luiz, Uroš Đurđević i Leonardo su svi redom prodati, pobednički tim je rasturen, a neki idioti krive Miroslava Đukića?
    Miroslav Đukić je mnogo i neuporedivo bolji stručnjak od Milojevića, ali je kadar Crvene zvezde, nakon rasprodaje u Partizanu, svetlosnu godinu ispred.

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Originally posted by Cooper View Post
      Pominje se dolazak Despotovića ex Astana.
      Dobar igrač.
      Slobodan.
      Visok, jak, leva odlična, desna dobra, igra glavnom top.
      Ima tek 26.
      To to....vrh, vrh.....daj Bože da vas pojača ta igračina.

      Comment


      • Bilo bi fino pojacanje iz mog ugla,(navijac FKCZ) ali nece Despotovic u FKP,steta...

        Comment


        • Šta im je sa onim špicevima iz Subotice, pa sa najboljim strelcem portugalske druge lige !?

          Despotović raga im samo treba da kompletira poker

          Comment


          • Nemanja Nikolić povredjen. Dobar igrač, bolji od Pavkova dva puta za ekipu, mnogo korisniji, ali je usijana glava i ima visoko mišljenje o sebi. Za formaciju 4-4-2 odličan, da odigra second strikera jer može da iskreira dosta. Bolje da su Tavambu ostavili da igra sa njim.

            Ovo je prvi put posle duže vremena da ne znam ni ko je u 11 Partizana. Ajde, odbranu nikad nisam ni mogao da pohvatam, ali sad napred tanko jako.

            Čini se kao da smo se odlepili svetlosnu godinu od njih ali treba biti oprezan jer smo jedna od retkih liga gde se polove bodovi. Retardirano pravilo.

            Derbi jeste derbi, ali znaš onaj osećaj kao klinac što sam imao od 2001-2006-7 da nema šanse da nas pobede. Baš taj imam.

            Everton najviše fali po meni. Onaj je bio srce tima.
            Last edited by Cassius Clay; 27-07-18, 20:54.

            Comment


            • Ne kukaj na pravilo, mi smo ga i nametnuli kad su nas komše kajišale uredno.

              Sad smrdi, ćuti i trpi, pored toga da nije bilo pravila verovatno nikad ne bi videli Miloja na fosni.

              Kondicija sa foruma je inače najbolji ortak sa Nikolićem, hvalio ga je od kad znam za njega.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Šta im je sa onim špicevima iz Subotice, pa sa najboljim strelcem portugalske druge lige !?

                Despotović raga im samo treba da kompletira poker
                CCCC, kolega, a mene razapinju na kosarci za trolovanje.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Meni se on baš svideo, pravi razliku na terenu, ali sad ljudi ko ljudi uvek će biti priča, pa se priča da je sa Purovićem uzimao sve i svašta itd, ali to su samo spekulacije, a na kraju Lola Smiljanić najgori. Takav smo mi narod, oni koji daju srce za klub i zemlju oni su na nož dočekani, kao Vujadin Savić kod nas. To je bila sprdačina 7 dana.

                  Nikolić se izvlači u sredinu, kreira, bukvalno mu trebao Tavamba kao target da mu je spusti i brza krila, bili bi jako opasni.

                  Nikolića ne treba gledati kroz statistiku, evo Pavkov ima djuture golova ali je čekač lopte i uticaj na igru mu je 15 puta manji.

                  Spartak ima dobre igrače. To što Hajdin ne igra kod nas ili se desi neki loš ne znači da su svi loši što su sinoć pokazali.
                  Last edited by Cassius Clay; 27-07-18, 20:59.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ne kukaj na pravilo, mi smo ga i nametnuli kad su nas komše kajišale uredno.

                    Sad smrdi, ćuti i trpi, pored toga da nije bilo pravila verovatno nikad ne bi videli Miloja na fosni.

                    Kondicija sa foruma je inače najbolji ortak sa Nikolićem, hvalio ga je od kad znam za njega.
                    Dje vi je tema za kukumavcenje na mooderaciju?
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Ne znam al Spartaku dobro ide bez tog dvojca ,reklo bi se,salu na stranu,Nikolica nikad gledao nisam,a ovaj Ivanovic,mi se uopste ne svidja ,a bilo je price da ce i kod nas,dobro da nije.

                      Gomes,ne znam koja je to kombinacija,al da ti uzmes igraca za prvog spica iz 2 portuglaske...

                      Ja gori FKP nisam skoro gledao ,pozadi od onog malog markovica hoce da prave novog Milnekovica sumnjam da ce uspeti,Rumun na DR apsolutan prosek ne pravi nikakvu razliku,bolji im Vulicevic bio,onaj Valiente Djukiceva zelja,nisam ga ni zapazio,mali klinac na DL mislim da ce biti dobar Sehovic cini mi se

                      Sredina bezidejna Zdjelar,Suma ,povredjeni Bambi.maneken Jankovic i sad doveli zatvaraca Marakane,ne znam i da vrate Leonarada,ove godine da se igra regularno ne bi smeli drugi da budu,po kvalitetu,po mom misljnjenju,plus nemaju trenera
                      Last edited by 61563; 27-07-18, 21:12.

                      Comment


                      • Milenković je u Fiorentini, Everton Luiz je bio srce tima, Đurđević i Leonardo su ekspresno lansirani iz kluba i onda se ljudi čude, "šta se ovo dešava sa Partizanom", "kakvi su ovo anonimusi, ne znam nikoga, ko im sve ovo igra", itd...

                        Partizan je imao super tim, na jednu sezonu uigranosti/dodatne selekcije udaljen od nivoa kada bi bilo normalno očekivati od njih plasman u Ligu šampiona.
                        Na scenu stupaju "sportski radnici" koji za svoj račun sakate i komadaju evropski kompetentan tim i onda je svima kriv Miroslav Đukić?

                        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Čekaj, objasni mi samo a da odgovor nije privatizacija, kako zadržati Leonarda i Evertona? Šta to ima liga da im ponudi? Novac? To sigurno ne. Ovde dolaze igrači na afirmaciju i reafirmaciju i to je to. Moramo razmišljati u realnim kategorijama. To privatizacija je prežvakana priča od toga nema ništa.

                          Comment


                          • Nije kriv samo Djukic,al on gde god da je bio ,zavrsilo se tako sto je dobio otkaza zbog lose igre i rezultata,mislim samo da se u belgiji klub ugasio,pa je otisao odande,to sto je bio dobar /odlican igrac pa na osnovu toga mu pruzili sansu u valensiji,je aposlutno nista ubrzo su ga najurili,nikakva igra ni sad a ni prosle godine,kakav god da je tim ,oni amateri juce da nisu sami sebi dali gol ,ostalo bi do sutra 00 i to sa igracem vise,isto i protiv Surdulice

                            Al opet najvise je kriva uprava to jest tandem VV,koji radi svoj posao kako radi,po meni ocajno za FKP,prodali sve ,a koga doveli i koliko su se ugradili ,a dugovi ostali,a sto Djukic pristaje na to,sto neda otkaz,zabole ga ceka da ga otpuste i isplate
                            Last edited by 61563; 27-07-18, 21:31.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Čekaj, objasni mi samo a da odgovor nije privatizacija, kako zadržati Leonarda i Evertona? Šta to ima liga da im ponudi? Novac? To sigurno ne. Ovde dolaze igrači na afirmaciju i reafirmaciju i to je to. Moramo razmišljati u realnim kategorijama. To privatizacija je prežvakana priča od toga nema ništa.
                              Porodicni koncept, splavovi, sponzoruse....
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Problem je što Partizan nema sponzore.

                                Uprave fkp i fkcz su tamo gde jesu zbog love, ugradnje, kombinacije.

                                Zlo nastaje kada nemaš šta da prodaš, a već si izvukao lovu iz prošle godine. Nemaš redovan priliv novca za tekuću godinu i onda dobijamo ovo što sada imamo.

                                Sa druge strane imaš rivala koji svake sezone kreće sa 6 milona od sponzora i može da dozvoli loše procene i ispadanje iz Evrope u letnjem periodu.

                                Mi smo u kanalu čim ne možemo da prodamo par igrača za 5, 6 miliona.

                                A 3 ili 4 sezone bez grupne faze LE bi nas svelo na nivo Vojvodine.

                                Jbg, znam da nije fer, ali tako je kako je. Borimo se protiv nejednake finansijske podrške, pa protiv lopova iz sopstvenih redova, pa svih ostalih kombinacija u igračkom kadru.

                                Neka nam je Bog u pomoći za godinu ili dve.

                                Comment

                                Working...
                                X