Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A dobro, ima i taj Kup.

    #kupjenas
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Prava prvenstvena utakmica.
      Ja ću uvek biti za ovakve utakmice pa makar gubili bodove nego za razne šeme sa protivničkim trenerima i sudijama.

      Sve u svemu, opomena u pravo vreme, možda sve na kraju ispadne kako treba uz korekciju ili dve.
      Najbitnije je ojačati tim do kraj prelaznog roka, a ne dovoditi igrače za klupu.

      Napred Naprtizan!

      Comment


      • Unistice nam ova stoka nesposobna klub.
        Mator sam ja za ovo...

        Comment


        • Originally posted by Cooper View Post
          Prava prvenstvena utakmica.
          Ja ću uvek biti za ovakve utakmice pa makar gubili bodove nego za razne šeme sa protivničkim trenerima i sudijama.

          Sve u svemu, opomena u pravo vreme, možda sve na kraju ispadne kako treba uz korekciju ili dve.
          Najbitnije je ojačati tim do kraj prelaznog roka, a ne dovoditi igrače za klupu.

          Napred Naprtizan!
          Ojačati? Šta podrazumevaš pod tim. Vidiš da neznalice od gore rade sve da se dodvore ciganima i da im predaju još jednu titulu bez da je šampionat i započeo.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Ojačati? Šta podrazumevaš pod tim. Vidiš da neznalice od gore rade sve da se dodvore ciganima i da im predaju još jednu titulu bez da je šampionat i započeo.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
            Preterujes. To je realnost srpskog fudbala, nije da se to meni svidja ili ne, ali je realnost. Zvezda je znatno slabija, nema Boacija, Kange i Donalda, moze da ode i Krsticic. Jednostavno ih ne interesuje da klub napreduje i belezi bolje rezultate, trpaju sebi pare poreznih obaveznika u dzep i to je to.
            Da njih ne interesuje titula ne bi osvojili nijednu posle 2012. ili 2014.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Ma naš fudbal je već duži niz godina u 2 igrača.
              Jedan tim proda 2 igrača pa dovede slabe 2 zamene, drugi dovede 2 bolja i okrene se situacija za 180 stepeni.

              Jedino je Partizan od 2008. do 2014. adekvatno pronalazio dostojne zamene.

              Dva igrača ranga Lea i Klea i to je već znatno jači tim.

              Comment


              • Pusti i bodove i sve, važno je da Ožegović bude dobro. Onaj ni faul nije svirao, ali navikli smo.

                Loše smo igrali, nastavak od prošle sezone bez naznaka da će biti bolje. Ima tu nekih šuteva, šansi, ali se teško probija bunker. Nisam pristalica da u timu bude toliko klinaca protiv kokiligaških mesara, naročito u gostima jer će to uglavnom biti kao večeras. Pritom ne mislim na rezultat, možda bude i boljih od večerašnjeg, već na način na koji se igra, kriterijum, koliko se to dopušta i celokupnu atmosferu koja se napravila oko domaćeg fudbala. Vidi se da će Riki biti veliko pojačanje, sviđa mi se što ima dosta ubačaja bekova... i to je sve što je pozitivno. Ostalo loše.
                Nama se niko sklanjati neće, za nas nema lakih utakmica. Samo pošteno, partizanski, pa dokle doguramo. Drugi nek rade kako im volja, ovde sve prolazi.
                I najvažnije je da Ožegović bude dobro.

                Comment


                • Znaš da protiv tebe svi igraju sa 110% ekstra motivacijom. Znaš da će, pogotovo na gostovanjima biti mesara kojima primarni cilj povrediti nekoga. Znaš da ti treba velika energija ne bi li sve ovo pobedio i opet odigraš pičkastih 98 minuta. Bez valjanog pasa, akcije, o gol prilikama neću ni da pišem. Sramota me...
                  Šta se promenilo u odnosu na prošlu takmičarsku godinu? VELIKO NIŠTA.
                  Nije mi jasno šta se radi u sl vreme na treninzima. Godinu dana ne možemo otkloniti bolljku zvanu protivnički bunker.
                  Godinu dana iz ničega primamo prvi zgoditak. Pa ti onda juri ultra napaljenog rivala.
                  Zašto se mali Sveta toliko gura. OK, dečko ima potencijala da postane neko i nešto ali igrati samo zarad prodaje za mene više no neshvatljivo. Teško se MOŽE izroditi novi Bleki tako brzo. Dečko protiv Rudara i Radnika pravi neshvatljivo kardinalne greške šta će biti protiv jačih klubova.
                  Mnoga pitanja postoje na koje nažalost odgovora nema niti će ih biti.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Ojačati? Šta podrazumevaš pod tim. Vidiš da neznalice od gore rade sve da se dodvore ciganima i da im predaju još jednu titulu bez da je šampionat i započeo.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Pa i mi smo vama predali 6 titula zaredom po nalogu od gore, ne vidim sto je problem da vratite neku.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Sve je ovo normalno.
                      "Ovo je nešto normalno što će nas očekivati u nastavku prvenstva, zatvorene odbrane", kazao je Đukić za Arenu Sport.



                      https://www.sportske.net/vest/domaci...no-346670.html
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Mrzim ga iskreno

                        Comment


                        • Miroslav Đukić je zlato, uprava je blato.

                          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Ne vidim razlog za frku, bodovi se svakako polove.

                            Ovaj poraz samo ima pogrešan tajming, da se desio recimo u 8. kolu i da je Partizan imao 5 bodova više od Zvezde ne bi bilo ovoliko drame.

                            Tek je početak, polako, mrtvi se broje na kraju bitke.

                            Comment


                            • Lola is back

                              Možda nećemo biti šampioni u fudbalu, ali ćemo bar otimati žene i potapati splavove sa stilom.
                              Fali samo još da vrate Ristu Lakića, Rnu i žuto-bordo-plave stolice.

                              I za kraj, a i najmanje je važno - ukoliko prođemo moćne Litvance čeka nas pobednik meča Nordsjiland - AIK.

                              Comment


                              • Ne znam da li sam nekada pisao na ovoj temi ali samo da pozdravim Lolu Smiljanća. Jedini igrač Partizana koga gotivim.

                                Daće 101% svojih mogućnosti, pravi je grobar a to nema cenu. Kod nas se samo ceni stranac. To da li je on po splavovima i da li jebe jednu ili 5, pružiće svoj maksimum i on i igrači sa kojima bude igrao.

                                On je takav čovek da daje poslednji atom kad je u Partizanu, nije došao da se zajebava i veliko poštovanje za njega.

                                Uozbiljiće sve te klince i Pantića i Zdjelara.

                                Comment

                                Working...
                                X