Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iz rubrike - dogodilo se na današnji dan...





    Zeka navatao soma kapitalca.

    Comment


    • Borjan iz vremena ljubavi ka crno-belim obeležjima.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Spominje se Zeljko Petrovic kao zamena za ovu sisu Djukica.
        Ne znam mnogo o coveku al bih voleo da dodje jer ima fino iskustvo, a i nije neki izbor domacih dostupnih trenera.

        Samo da ode ovaj nesposobni i uplaseni zec.

        Comment


        • Prvo da ode Ilijev.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Oterati sve osim debelog Vulete.
            Treba neko ko će sprdati komšije saopštenjima. U toj kategoriji nema mu ravnog.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Prvo da odu marionete (Vučelić, Vazura...) da bi normalno mogli da postavimo sportske ciljeve, a ne da se u oktobru čestita drugom klubu titula.

              Željko Petrović ne bi bio loše rešenje. To bi valjda bila veza preko Mijata. Solidan CV, ima dobre kontakte, radio preko a poznaje situaciju ovde, čini se da je ambiciozan, ima veze sa menadžerima za Holandiju, nije Bata Đorina škola...
              U svakom slučaju mora nešto da se menja, po mogućstvu još od omladinske škole.

              Comment


              • Cestitam dovodjenje Nikolica... Jedva cekam da pocne sezona, da vidite koja je to klasa za ovu nasu ligu. Svi ovi koji sad kiritikuju, ima da ga dizu u nebesa. Prijatno, sve najbolje!
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by Condition23 View Post
                  Cestitam dovodjenje Nikolica... Jedva cekam da pocne sezona, da vidite koja je to klasa za ovu nasu ligu. Svi ovi koji sad kiritikuju, ima da ga dizu u nebesa. Prijatno, sve najbolje!
                  Videlo se to odavno, ja sam se nadao da ce dovesti njega pre Ivanovica. Decko je sigurno uz Pesica najbolji napadac lige, s tim da nisu isti tip igraca, i tu moje simpatije idu Nikolicu jer ucestvuje nenormalno u gradjenju akcija i dosta je kreativan za svoju poziciju. Samo jos da prodaju Ozegovica, i bice to lepa prica.

                  Comment


                  • Originally posted by Tajson View Post
                    Videlo se to odavno, ja sam se nadao da ce dovesti njega pre Ivanovica. Decko je sigurno uz Pesica najbolji napadac lige, s tim da nisu isti tip igraca, i tu moje simpatije idu Nikolicu jer ucestvuje nenormalno u gradjenju akcija i dosta je kreativan za svoju poziciju. Samo jos da prodaju Ozegovica, i bice to lepa prica.
                    Bice to sve dobro, samo da bude zdrav. On mi je inace najbolji ortak, ali ne pisem nista subjektivno. U Partizanu ima sansu da pokaze kakav je igrac, svestan je svojih kvaliteta i isto tako pritiska koji nosi igranje u Partizanu.

                    Najverovatnije odlaze Tosic, Jankovic, Tavamba i Ozegovic (Suma svakako mora da ode). Skuletic bi trebalo da dodje, a bice zanimljivo videti kako ce Ivica i ekipa da reaguju da sklope tim koji ce moci da se nosi sa Zvezdom.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Pazi, ovo za odlaske kao da su uslisili sve moje zelje.

                      Sto se tice sklapanja ekipe, ne znam koliko si pratio Partizan ali ovo sto je igrao Danilo Pantic odavno nisam video na nasim terenima. Surova dominacija. Prvi posao mora biti otkupljivanje njegovog ugovora i dogovor za narednu sezonu, i imamo nosioca igre. Nadam se da ce i Zdjelara uzeti, iako nije igrao nista posebno, treba mu dati sansu pa da vidimo kako ce to izgledati nakon sto prodje cele pripreme i bude tu otpocetka sezone. Tu je i Kosovic, odlican igrac. E sad, ako je istina to sto kazes za Skuletica, onda cemo i dalje igrati 4-4-2 i kriticne pozicije ce biti krila i desni bek (koji mora da se dovede). Verovarno cemo ici po strance, a ja mastam o Leonardu iako nas je lerao i ispalio samo tako. Dakle dva krila, desni bek i golman u zavisnosti od Stojkovica, mada on ide sigurno.
                      Last edited by F ili P; 22-05-18, 18:13.

                      Comment


                      • Pantic svakako mora da ostane i neka nadju matematiku da ga otkupe, jer ce u buducnosti zaraditi sigurno. Zdjelar je bio ispod nivoa, tu neka rade sta hoce. Problem je sto mora dosta igraca da se dovodi kao i obicno...opet sve iznova. Ostaje da se vidi da li ce Stolica da se ozvanici, pa da se pravi ekipa po njegovom ukusu. Njegova zelja je i bio Nikolic. A sto se Leonarda tice cisto sumnjam da ce da se vrati.

                        Na desnog beka daj Stojkovica iz Spartaka

                        Stize Skuntelar, da dominira sa Nikolicem i Ivanovicem!
                        Last edited by Condition23; 22-05-18, 18:28.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Videcemo, ne znam sta da mislim za Stolicu, ne radujem mu se uopste, ja bih ostavio Djukica, veci mi je krivac Iliev sto je prodao nosioca iz svake linije.

                          Da se uzme prvo kup pa onda neka zasuku rukave i vide sta im je cinitii. Ali Nikolicu i Škuntelaeu se bas radujem, pogotovu sto ce se brutalno uklapati ako dodje do tog tandema.

                          Na beku mi se crta Aksentijevic.
                          Last edited by F ili P; 22-05-18, 18:35.

                          Comment


                          • Nesrećni Kondicijo za koga ćeš ti navijati sledeće sezone to Brajkulu interesuje ?

                            Comment


                            • "Želim da ostanem i sledeće sezone u Humskoj i postanem zvanično igrač Partizana. Nadam se da će mi se to ispuniti", rekao je Pantić za klupski sajt.

                              Treba se podsetiti da je ovaj fantastični igrač (ubedljivo igrač sezone u klubu) nosi broj 55 samo zato što je stoka graknula kada je prošlog leta određeno da uzme desetku.
                              Dosta morona je u startu bilo protiv Danila Pantića, onih istih koji su sada protiv Miroslava Đukića, čoveka koji je obezbedio plasman u nokaut fazu Lige Evrope kolo pre kraja.
                              Miroslav Đukić apsolutno mora da ostane, a Danilu Pantiću se mora dati crno-bela desetka.

                              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Dobar je bio Pantic u vecem delu sezone (mlad je igrac i normalno je da je imao i utakmica gde je bio nevidljiv ). Problem je bio i to sto ga je Djukic setao sa pozocoje na poziciju.

                                Pantic+Zdjelar+Antonov= cca 2M

                                Comment

                                Working...
                                X