Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bounty hunter View Post
    Pa da... ista priča.
    Prve godine na polusezoni prodali Škuntelara i Danka, strelce skoro svih golova. Nije im uspelo.
    Prošle godine osovinu tima Leo, Đuka, Everton i Bleki, igrače koji su pravili prednost na terenu i izdvajali se iz mase kokisuperligaških igrača, daleko odskakali od ostatka ekipe i bukvalno sami na svoj individualni kvalitet doneli titulu.
    Ove godine ničim izazvano počinju od Stojketa. Ruši sve, a onda kao dovodi bombe.
    Vučelu&co. će odlikovati orlovim mudima sa zlatnom lentom, kukavci su najzaslužniji za ostvarenje viših interesa.
    Visi interes je da Partizan bude stalno orvi?. Zanimljivo , ali jbg decaci iz Zvezde su se skupili i izborili za ono sto po kvalitetu zasluzuju. Sad mozemo ocekivati da kao onda kad prodadose Kataia i Vijeru koji dadose 50 golova ponovo dovedu u balans Vucelicev i Vazurin tim sa sampionom prodajom Pesica, Donalda i ostalih i tako u krug.

    Comment


    • Valtere, KO TI DRMA KAVEZ
      Frustracije Partizanom meći po strani.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Ne diraj mi Valtera
        Taj mi je svojevremeno dao stručno mišljenje da bi trebalo da nađem devojku. Odličan savet, ali ne znam kako bi gospođa hunter reagovala na to. Doduše, napisao je i - "ili nađi devojku ili sam tu ja" Bilo smeha do suza.

        Valtere, pusti ti Zlog, vidiš da je ljubomoran. Prati me pomno i dalje, čitaj i odgovaraj na moje postove, nije važno da li ih razumeš ili ne.

        Comment


        • Izvinjavam se ako sam poremetio vaš sklad. Nije mi bila namera. Neće se ponoviti [emoji16]

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Izvinjavam se ako sam poremetio vaš sklad. Nije mi bila namera. Neće se ponoviti [emoji16]

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
            Samo ti nastavi da delis dijagnoze, nikakav problem

            P.S: Crnogorski Maradona vam ide na kraju sezone, sto verovatno znate i sami.

            Comment


            • Originally posted by John Dies at the End View Post
              P.S: Crnogorski Maradona vam ide na kraju sezone, sto verovatno znate i sami.
              Kojeg to Maradonu imamo zaboga?

              Comment


              • Maradonu za bas bas bas siromasne.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Kojeg to Maradonu imamo zaboga?
                  Lose mi je poredjenje. Jedan je Burza

                  Comment


                  • Originally posted by John Dies at the End View Post
                    Lose mi je poredjenje. Jedan je Burza
                    Mora da si mislio na Jankovica.Covjek zna fudbal ali je nekako bezivotan,kao da nema snage u njemu ni za 45 minuta.Treba ga poslat nedje na neku planincugu preko ljeta da mu se umnoze eritrociti,da malo zarumeni.

                    Comment


                    • Šta vredi znati nešto kada su ti volja i ponašanje u ravni sa nulom.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Valtere, KO TI DRMA KAVEZ
                        Frustracije Partizanom meći po strani.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Nisi procitao njegove postove gde se glupira o visim interesima da Partizan ne bude prvi, svi su protiv vas i slicno, malo obrati paznju na svoje dvoriste ako pokusavas da budes objektivan.

                        Comment


                        • Originally posted by bounty hunter View Post
                          Ne diraj mi Valtera
                          Taj mi je svojevremeno dao stručno mišljenje da bi trebalo da nađem devojku. Odličan savet, ali ne znam kako bi gospođa hunter reagovala na to. Doduše, napisao je i - "ili nađi devojku ili sam tu ja" Bilo smeha do suza.

                          Valtere, pusti ti Zlog, vidiš da je ljubomoran. Prati me pomno i dalje, čitaj i odgovaraj na moje postove, nije važno da li ih razumeš ili ne.
                          Razumem ja, pubertet i slicno ali bar pokusaj da pises smisleno i realno nemoj samo o nekim zaverama kad u zadnjih 10 godina imate 7 titula au upravi vam sedi vladajuca struktura, malo je glupo znas.

                          Comment




                          • To lutko!

                            Comment


                            • Niko nama nije kriv, ni sudijska organizacija, "ljudi u crnom", više sile, protivnici...isključivi i jedini krivci smo mi sami. Toliko prosutih bodova na domaćem terenu ne može da prođe nekažnjeno i zato smo danas gde i jesmo. Zato vam gledamo u leđa.
                              Ali tebi nije potrebno da te neko isprovocira ti skačeš na svaki post o Partizanu. Uživaj u danima sreće jer kolo sreće brzo menja vlasnika. Nemoj da te upozorio nisam [emoji16]

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Niko nama nije kriv, ni sudijska organizacija, "ljudi u crnom", više sile, protivnici...isključivi i jedini krivci smo mi sami. Toliko prosutih bodova na domaćem terenu ne može da prođe nekažnjeno i zato smo danas gde i jesmo. Zato vam gledamo u leđa.
                                Ali tebi nije potrebno da te neko isprovocira ti skačeš na svaki post o Partizanu. Uživaj u danima sreće jer kolo sreće brzo menja vlasnika. Nemoj da te upozorio nisam [emoji16]

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Upravo tako..Ne skacem ja druze na postove o Partizanu vec ako si primetio na trolovanja i gluposti oko teorija zavere samo procitaj njegove postove i razumeces, covek prica o drzavi a predsednici klubova vam Ostoja i Vucelic , cista opoziciha jel. Kao kad bih ja pricao da je pre pet godina Covic na drvetu nasao pare da pravi tim i izvuce Zvezdu iz dubioze daj malo da se ne pravimo naivni , bez drzave moze samo da dodje do gasenja i to je cinjenica

                                Comment

                                Working...
                                X