Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by La Jugoslavia View Post
    @bounty hunter
    Potpisujem svaku reč. Još ova sramota sa finalom u Surdulici, direktna odluka iz neke huliganske šupe sa druge strane, očigledno smišljeno da se napakosti Partizanu, da slavi Kup u Surdulici, mada će ga izgleda slaviti Mladost npr., kako sada izgleda.
    Da li bi bio ljubazan da pojasnis iz koje huliganske supe? Ocito aludiras na Cz !

    Na koji nacin se ovim cinom napakostiti FKP?

    Hvala na odgovorima.

    Comment


    • Originally posted by Klaymen View Post

      Na koji nacin se ovim cinom napakostiti FKP?
      Evo ja cu, ako nje problem.

      Nemoj da se pravis naivan i da glumis neko ludilo ovde. Sta ti konkretno nije jasno? Finale kupa na pasnjaku od 3000 mesta? Kome je u interesu da u finalu takmicenja ogranici ionako bednu posetu na 3000 ljudi(to je jedan od retkih meceva koji moze da izadje iz proseka bedne posete u nasim takmicnjima)?

      Dovoljno si inteligentan da skontas sve, niko nije toliko glup, tako da nema bas nikakve potrebe za cudjenjem i opravdavanjem ovkave odluke, koja je meni jedna od debilnijih za koje sam cuo, dva dana sam mislio da je sala, ali eto, i to je moguce u zemlji Srbiji.
      Last edited by mark !t zer0; 19-04-18, 09:46.
      sloboda ili ništa

      Comment




      • Naravno da nije problem Procitaj sta sam napisao o tom i po tom pitanju na temi superliga.

        Zanima me deo da on zna da je sve to smisljeno i odluka je iz "huliganske supe sa druge strane brda" (verovatno znas sta se pod tim podrazumeva i kakvu poruku pokusava da nam posalje )

        Comment


        • U taj deo ne ulazim, ali da ovo skodi Partizanu i njegovim navijacima - skodi (naravno pod udslovom da Partizan igra to finale, sto do sinoc niko nije sumnjao ). Ne znam ko je doneo odluku i iz kojih razloga, ali je neverovatno i apsolutno se uklapa u celokupnu jadnu sliku naseg saveza i ljudi koji donose odluke.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Kao sto sam ti odgovorio (mozemo na ti ) i napisao na superliga temi ... apsolutno se slazemo.

            Jbg, osim dva stadionu u Bgd, imas jos 5+ stadiona u srbiji koji primaju 10K+ gledaoca i koji su spremni da organizuju finale kupa, ti organizaciju poveravas svom (partijskom) drugu i kolegi na stadioncicu koji prima 3 000. Posebna prica sto kada Cz/Par igraju uvek se smanjuje kapacitet .

            Comment


            • A ako bi malo uključili sive moždane mase, možda bi pomislili i na pozitivnu stranu takve odluke? Možda treba razmišljati da je čaša do pola puna a ne do pola prazna...Zašto uvek, u svakoj odluci vidite da je uperena protiv vas?
              Možda je odluka donešena sa ciljem popularizacije fudbala a zna se da će bilo gde van BG da se napuni stadion (kakav god da je), mogloo je finale i u Nišu ili Leskovcu....ionako nam je liga i k****, sada nam smeta teren, gde samo dva ili tri stadiona imaju valjan teren, smeta nam mali kapacitet tribina a do pre godinu dana na tribinama JNA nije bilo više od 5000 ljudi...
              Samo bzvz prosipate žuč ionako nećete u finale a tu vam nije kriva ni Zvezda, ni Tončev, ni Kokeza.
              Last edited by nebitan; 19-04-18, 13:46.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • sloboda ili ništa

                Comment


                • Dobili Čukarički 2-1

                  Bambiju za prvi gol asistrirao Drinčić, Zdjelar asistent za izjednačenje Čukaričkog i Bambi pred kraj za zasluženu pobedu.

                  Glavni utisak sa utakmice nije fudbalski, već scena kada su tzv. navijači izbacili policajce sa tribine.
                  Gasi svetlo.

                  Comment


                  • Kakve mi luzerske golove primamo. To se retko vidi.
                    Danas je trebalo par razlike biti. Đorđe Ivanović sam mašio tri mrtve šanse pred golom Belića.
                    Sledeća tekma protiv Čuke mora pametnije da se odigra i pripremi.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Svi na JNA u cetvrtak! Lepo vreme i los fudbal. Na sve te stvari mi smo davno naviklii!

                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by bounty hunter View Post
                        Misterija je kako ovaj naš Partizan uopšte opstaje - imamo jednu zvaničnu upravu u klubu, drugu nezvaničnu u ilegali (Zeka) sa portparolom Đurom Frizurom i treću čijeg je predstavnika pokupio Kokeza u savez. Neki da se umilostive gospodaru, neki bi da napune ispražnjene novčanike, a neki su za kombinaciju te dve škole vođenja kluba.

                        Ovi prvi su odmah po dolasku pokazali kako će funkcionisati - onomad na polusezoni prodali oba strelca skoro svih golova (Danko i Škuletić) pa je prvo mesto koje su osvojili Pera dve leve Grbić, Šaponjić i drugari čudo u rangu prošlogodišnjeg. Bilo je kasnije i javnog i tajnog izvinjavanja, tako da je za narednu sezonu Vučela rivalu već u oktobru čestitao, a patrijarh blagosiljao titulu, valjda da ne bi bilo opet iznenađenja. Prošle godine iskočiše Leo, Đuka, Bleki i Everton, napraviše čarlamu kada su izmakli stolicu na kraju prvenstva, pa su odmah prodati. Jbg, šta ćemo, okolnosti, klub mora da funkcioniše, uprava mora da siđe s ringle...

                        Interesne grupe šipkaša u 5-6 kolona vode svoje ratove, plaćenici, viši i niži oficiri službi i kriminalci caruju, atmosfera na utakmicama jadna i tužna.

                        I onda mi kao pričamo o fudbalu, da li je kriv trener, čudimo se nekim lošim igrama u najvažnijim utakmicama u sezoni, iznenadnim povredama ključnih igrača na zagrevanju ili dan pre tekme, promašajima, kiksevima.
                        Čudo je da još uvek postojimo i prkosimo.
                        Bas vam tesko ide, zadnjih osam godina sest titula, smrc, odlaze igraci dok Zvezdin sampionski tim nije mogao ni evropu da igra vama gle cuda stigao novac za licencu i Vucela se zahvaljuje velikom vodji.Ostavljeni ste na vetrometrini a trofeji ipak stizu a ove sezone imate penal po kolu, deluje da bas Partizan nema izgleda da ikad nesto osvoji, eto i u kupu Urosevic namerno pogresio verovatno mu je naredjeno sa vrha.

                        Comment


                        • Originally posted by збр View Post
                          Svi na JNA u cetvrtak! Lepo vreme i los fudbal. Na sve te stvari mi smo davno naviklii!

                          Danas bas i ne moramo da im cinimo uslugu.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Treba doći i pokazati Đukiću i upravi šta mislimo o njima.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Naravno da treba doći!

                              Ja sam baš dugo razmisljao, i nakon svega toga, Djukić ima moju podršku, ostale neću ni da komentarišem.

                              Ima dosta krivice kod njega, ali mi boljeg trenera i većeg goapodina nećemo naći. Glavni krivac je, za mene, Ivica Iliev. Galamio je kako ćemo prvi put sačuvati šampionsku ekipu a prodao je najbolje i najvažnije igrače iz svake linije : Milenković, Everton, Leo i Djurdjević. Rekao je da ON garantuje za Ožegovića koji se dečko zaista trudi ali je daleko od kvaliteta za Partizan. Sumu da objasni, Antonova, bahato ponašanje. Vreme je za ostavku, ali nešto sumnjam. Djukić neka osvoji kup i nastavi proces. Uveo je dosta mladih igrača u rotaciju,ima sjajnu osnovu koju uglavnom čine domaći mladi igrači i mogao bi Parrizan uz dobar prelazni rok da dominira sledeće sezone. Ja bih prodao Tavambu, Ožegovića, Jabkovića, zahvalio se Vulićeviću i doveo 2-3 kvalitetna igrača, pre svega napred, može Ožeg i da oatane ali isključivo kao drugi napadač.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Ovo sada što igramo je nešto što nije krasilo igrače Partizana - igra bez inata, karaktera i bez trunke pobedničkog duha. To su sve osobine čankoliza iz uprave, naročito poslednjih godina kada su neke druge i više interese stavljali ispred interesa kluba, ali nikada igrača i navijača.
                                Sve do ove godine, sve dok ono što čini partizanštinu nije polako uništavano. Nije tu ni Đukić mnogo kriv.

                                Čudo je da još uvek prkosimo.

                                Comment

                                Working...
                                X