Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    U 95-om minutu, a utakmica produžena za 4
    Trebali smo i voleo bi da smo izgubili, ali pogledaj penal za Zemunce, ne bi ga Terza dosudio protiv nas.
    Ali nisu nam sudije krive što smo prepuni pacijenata koji samo primaju platu a doprinose kolektivu mizerno.

    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Zaratili Pantic i Agatonovic (prevelika slika za hotlink)
      https://pbs.twimg.com/media/DW8hZrmWkAAMDoY.jpg

      Za koga navijamo u ovom dramskom sukobu?

      Comment


      • Originally posted by kattamaran View Post
        Zaratili Pantic i Agatonovic (prevelika slika za hotlink)
        https://pbs.twimg.com/media/DW8hZrmWkAAMDoY.jpg

        Za koga navijamo u ovom dramskom sukobu?
        I jedan i drugi su za posmatranje ali pošto sa Agom imam lični sukob na jednoj društvenoj mreži glas dajem Pantiću [emoji4]

        Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Meni je nekako drazi ovaj sto je dogurao do profesorske titule. Sajko Panta je vec onaj opasan ludak.

          Agisha je onako blaza verzija.

          Comment


          • Ne bih ja tako lako otpisivao Agu i pisao da je blaža verzija. Taj je prejebo mnoge. Čim ne misliš ko on odma udara na vređanje.
            Na tw mu provalili lik, ugasio profil jedno vreme. Mada, bio taj prisutan. Bolesnik napravio više naloga.

            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Blazi u odnosu na Pantaru. Pantara mi nije za medju ljude.

              I Agisha je svojevrsna dijabola al bezazleniji.

              Comment


              • Leave Vuchela alone!

                Last edited by kattamaran; 03-03-18, 18:07.

                Comment


                • Sve bi bilo u najboljem redu da taj isti Agatonović nije svojevremeno Ilieva hvalio na sva usta.

                  Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Zoran Bata Mirković mogući Đukićev naslednik.

                    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Stanojevica bih voleo da vidim pod broj 1. Posto kontam da mozda i ne zeli da se vrati, onda Ivic. Ako nece ni on, onda moze Batica.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin
                        A što menjate trenera ?
                        Zajebao je i Gorana Stevanovica po nesposobnosti i ocajnim rezultatima u superligi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by colke995 View Post
                          Zajebao je i Gorana Stevanovica po nesposobnosti i ocajnim rezultatima u superligi.
                          Da, napravio je niz loših rezultata. Izuzetno sam ga cenio kao fudbalera, a što se tiče posla u Partizanu, mislim da ovi neuspesi nisu njegov proizvod. Imao je udela. ali je očigledno nečiji alibi.
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Pitanje koliko je Stanoje pogodan sadašnjoj upravi. Pantić ga je već dosta puta "uzeo na zub" vodeći Partizanov vesnik a sigurno on ništa ne izbacuje u etar a da nije u dosluhu sa Vučelom i Gmazurom.
                            Ivić se nameće kao realno rešenje. Zanat je pekao u solunskoj bratiji. Osvojio je Kup Grčke, proglašen za trenera godine, ne vidim razlog koji je problem da nasledi Đukića.
                            Što je bivši kapiten crno - belih Nenad Đorđević rekao Bata ima sve što treba za klupu Partizana (kompetentnost, autoritet, karakter) tri u jednom...

                            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Nisam ubedjen da ce Djukic biti smenjen. Jedino ako ga nekako nateraju da se odrekne onog sto mu sleduje u slucaju otkaza.

                              Ako ode Djukic my guess je da ga menja Stolica.

                              Licno bih voleo Stanojevica da ga vidimo bez Toleta.

                              Comment


                              • Uprava hoće da se ebe a da joj ne uđe. Traže model završetka saradnje ne bi li izbegli plaćanja 600 soma eura na koliko se Đukić obezbedio u slučaju prevremenog rastanka.
                                Stanoje i Vlada Ivić su odbili poziv da se vrate. Objavio SOS kanal.
                                Pokušavaju privoleti Marka da se vrati na "mesto zločina", čak mu nude i bolje finansijske uslove nego što ima u Videotonu. Svi znamo zašto je ćelavi napustio klupu crno-belih i da novac nije bio glavni aspekt već zakulisne radnje van fudbalske pozornice.
                                Ukoliko Nikolić ne pristane, plan B je Branko Brnović, bivši selektor Đetića.
                                I meni nekako Stolica najrealnije (nažalost) rešenje. Bivši trener Zmajeva sa voždovačkog krova nezadovoljan je u Voši, uprava ga nije ispoštovala pa ne verujem da će se dugo zadržati u Srpskoj Atini.

                                Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X