Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Đukara smislio taktiku Stojke da ga dadne
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Bolje nego 3 meseca, zar ne, komso?
      Svakako.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Koliko puta već viđeno, kada treba preorati teren i ući u istoriju, naši fudbaleri odigrali ko da ih je neko naterao da istrče na teren Viktorije. Evropa ne prašta greške pozadi, surovo smo već koji put iskusili ovu činjenicu.

        Comment


        • Dobro, van takmicarskog ritma, jace su i iskusnije ovo ekipe, svejedno dobra nasa evrosezona, sad tri meseca nasi tereni, do novih kvalifikacija.

          Comment


          • Znao sam da će zatrebati kad sam ga tražio prošle godine

            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • U intervju portalu Mondo Vladimir Stojković dao odličnu disortaciju i presek celog evropskog puta malko spustivši nezadovoljnike koji su poraz u Dosan Areni shvatili neočekivano tragično.
              Postignut je veliki uspeh u datom trenutku. Sadašnja generacija bila je prežaljena i tako ispraćena u Felčut na noge Videotonu. Posle beogradskih bez golova, kada nas je spašavao Stojković, pričalo se da ćemo pognutog repa napustiti Mađaronu i tako u ranoj fazi završiti evropsku odiseju. Vrlo dobro znamo kako smo isprašili gembeše i kakva euforija nastala kod navijača. Po tadašnjim komentarima ni Barsa nam nije bila do kolena.
              Niko nam nije davao velike šanse ni posle žreba kada nam je kuglica dodelila Dinamo iz Kijeva, Jang Bojsa i Skenderbega. Govorkalo se kako nam je najveći domet klanje sa albanskim šampionom za utešno treće mesto. Znamo kako smo završili i taj ciklus i šta je doneo spektakl i pobeda nad ove sezone fantastičnim YB.
              Saznanje da ćemo ukrstiti koplja sa Viktorijom Plzen kod većine mogu reći fudbalskih neznalica stvorilo famu kako je Partizan fenomenalno prošao i da u vazduhu lebdi gotovo siguran plasman u osminu. Sjajno izdanje i greška sudijske ekspedicije iz Grčke na JNA značio siguran potpis kapitulacije i završetak istorijske klupske evro sezone. Tekma u Češkoj potvrdila da je domaći šampion za dve nijanse kvalitetnija i kompaktnija fudbalska celina.
              Ono što me jako začudilo, čime sam se frapirao, posle poslednjeg zvižduka arbitara iz Skandinavije, količina, mogu reći lavina negativnih, pomalo bezobraznih komentara na račun momaka, pogotovo šefa Đukića. Treba uputiti strelice kritike za poslednji meč, moralo je i moglo ozbiljnije em bolje ali pojedini natpisi i napadi su tako degutantni da vređaju zdrav mozak. Pametnjakovići spočitavaju sve i svašta kao da su godinama navikli na sve same pobede / uspehe u Evropi pa ispadanje od Plzena palo im tragično.
              Da su nam pre sezone, dali olovku i papir da upišemo proleće u Evropi, mislim da ne bi bilo Grobara koji ne bi stavio paraf na to.



              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Đe vam je publika?
                Koja akustika, kako bi tu zvučao BMK....eh živote.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Zbog 'ladnoće otišli malo ranije da se zgrejemo [emoji4]

                  Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Dobro je, za sada imate aktivan rezultat
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Igra "do noge" daje rezultat [emoji3]
                      Za sada duplo ništa

                      Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Smesi se otkaz Djukicu.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Već vidim vest Vučić sahranio grobare
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Spasio ih Zdjelar bruke...
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • U 95-om minutu, a utakmica produžena za 4
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • 20, 30 sekundi pre 94. je izveden aut il korner i naravno da ce da pusti akciju u blizini 16 metara. Tako da dzabe pises.

                                Djukicu otkaz, sramotni smo.

                                Comment

                                Working...
                                X