Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Mogli smo i mi vas da odvalimo, a sto se titule tice: ima jos celo prolece da se igra. Omakne se uvek poneki Vozdovac.
    Misliš ko vama ove jeseni 16 ispuštenih bodova? Mjok
    Sa ova dva 18
    Last edited by dekkard; 14-12-17, 21:20.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ne znam, ali vi niste dobili koliko vec derbija za redom. Smeta vam nas najbolji sudija. Neka vam titula, hahaha

      Comment


      • Originally posted by gorillaz View Post
        Ima u drugoj temi, forumas konstantin je na osnovu ovog posta rekao da nije penal. A meni je to.bas ostrasceno jer je Savic rekao da je cist penal, a i bio je. I ti si pljunuo Djukica, a covek.je bas gospodsku izjavu dao, da je vise takvih ljudi u nasem fudbalu, bilo bi lepse.
        Bar jedan deo posta u kome si u pravu. Ja sam toliko ostrašćen da bi i Zvezdu i Partizan u beton ligu, bez da mi oko zaigra. Ako se traži treći, to je moj Radnički. Zašto ovim redom....zbog minulog rada....

        A sad...kao prvo, dva-tri posta iznad, rekoh penal čist. Nakon objavljenog Uroševog snimka sa twittera rekao sam (citiram sebe) "gledajući Urošev snimak sa twittera i nisam siguran da je bio penal....nego svirnuo ga Mažara i sad šta je tu je." (kraj citata). I još uvek imam nedoumicu i što više gledam sve sam neodlučniji. AKo nije neka zajebancija, meni ovo start na loptu, nakon toga kontakt....a to je za penal već kasno. Ovi, koji pažljivije prate, sećaju se one utakmice kada Ćulum startovao na Sašu Ilića i trenutak pre kontakta "pipnuo" loptu.....ali nema veze....ponavljam...svirnuo ga Mažara...to mu je. Bar neću da salušam Kronosa kako kuka koliko godina im nije sviran penal na derbijima kao da je to neka obaveza....

        E sad, dao si mi šlagvort....da svima vama, koji samo pretrčite post, čitajući ga površno, a o razumevanju suštine i da ne pričam, uletite u diskusiju, podignete tenziju i posle se isčuđujete banovima....obavezno udelim odmor od bar tri dana (slovima 3 ) i da za to vreme, pod obavezno, da pročitate celu temu i tek kad vas prepitam šta ste zapamtili, pustim vas ponovo međ ljude....aj sad, gasite svetlo i na spavanje
        Last edited by Constantin; 14-12-17, 23:21.
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Kad sam pročitao “zbog minulog rada”odmah suze na oči i setih se Radovana i deke, deka sere iza rupe p li mu m... Gdee je moj minuliii raaaaad?

          Ne kažem da nije bio penal, kažem dobro je da su ga svirali dojadili bi nam svima, čitaj moje postove predvidjao sam penal za Partizan samo sam očekivao 4-1 za Zvezdu bez lažne skromnosti.

          Comment


          • @constantin

            Oprosti, lose sam se izrazio, nisam zeleo da kazem da si ti ostrascen. Meni je svakako besmisleno raspravljati da li je penal nakon sto je Savic rekao da jeste, samo molim da mi ne prodajete pricu kako je plus 9 i kako bi on i da nije bio penal rekao da jeste, jer je jelte gospodin iz Crvene Zvezde. Svakako nebitna prica, ali je ruzno tako omalovazavati postignut gol kao poklonili nam penal jer smo kukali da nam nije sviran.

            Comment


            • Ako imam dobar info ovo su planovi za prelazni rok:

              Napadac
              - Gerard Gohou, bez obestecenja

              Desno krilo
              - Dejan Georgijevic iz Vozdovca (koji je napadac ali ga planiraju da bude desno krilo jer moze i to da igra), neko sitno obestecenje

              Levo krilo
              - Dejan Drazic, pozajmica do leta uz mogucnost otkupa za 500-600 hiljada

              Zadnji vezni
              - Raca Petrovic pozajmica 6 meseci uz mogucnost otkupa
              - Zdjelar pozajmica uz mogucnost otkupa ILI Dusan Jovancic iz Vojvodine bez obestecenja

              centralni defanzivac (pod znakom pitanja)
              - Milenkovic na pozajmicu iz Fiorentine ILI Zarko Markovic iz Kairata bez obestecenja, znaci jedan od njih dvojice

              Levi bek (pod znakom pitanja)
              - Rajko Brezancic za 300-400 hiljada ali samo pod uslovom da se proda Miletic ili da Djukic precrta Antonova i vrati ga sa pozajmice

              Desni bek
              - Aksentijevic bez obestecenja

              Everton gotovo sigurno ostaje bar do leta, a sve je veca sansa da i Stojkovic ostane.

              Tavamba i Jevtovic odlaze ove zime sigurno. Za Tavambu se ponude vrte izmedju 2 i 2,5 miliona, a za Jevtovica jos nema ponuda ali ce ga sigurno negde udomiti za cifru oko milion, mozda par stotina hiljada vise od toga....

              Tako da bi ekipa ovako izgledala:

              GOLMAN
              Vladimir Stojkovic
              Marko Jovicic
              Jovan Trnic


              LEVI STOPER
              Milenkovic/Markovic
              Milan Mitrovic
              Strahinja Bosnjak

              DESNI STOPER
              Nemanja Miletic
              Bojan Ostojic
              Svetozar Markovic

              DENI BEK
              Miroslav Vulicevic
              Nikola Aksentijevic


              LEVI BEK
              Nemanja Miletic (Rajko Brezancic)
              Nemanja Antonov


              ZADNJI VEZNI povuceniji
              Everton
              Milan Radin

              ZADNJI VEZNI istureniji
              Radosav Petrovic
              Sasa Zdjelar ili Dusan Jovancic
              Nebojsa Kosovic (povredjen, pre marta nece biti u ozbiljnoj konkurenciji)


              OFANZIVNI VEZNI
              Seyduba Suma
              Danilo Pantic
              Sasa Ilic

              LEVO KRILO
              Marko Jankovic
              Dejan Drazic


              DESNO KRILO
              Zoran Tosic
              Dejan Georgijevic


              NAPADAC
              Gerard Gohou
              Ognjen Ozegovic
              Djordje Jovanovic

              Igraci koji mogu da igraju evropu bez da ih registrujemo to su Bosnjak, S.Markovic, Jovanovic i Trnic jer su ponikli u Partizanu i mladji su od 21 god...ostalih igraca ima knap 25.

              Znaci 2-3 nova startera (Gohou, Petrovic, eventualno novi stoper) i 3-4 novih igraca u rotaciji (Drazic, Georgijevic, Zdjelar ILI Jovancic, Aksentijevic) i nekoliko mladih igraca iz omladinske skole (koji ce samo biti na probi, vise motivaciono nego sto se zaista racuna na njih)......bas se poklapa onakako kako je rekao Iliev u 137 vesniku....
              Last edited by tamonajugu; 22-12-17, 16:58.

              Comment


              • Stvarno ne kapiram Grobare koji izmedju Kimija i janjicara izaberu ove druge...Njihov dolazak na Jug se poklopio sa mnogim losim stvarima oko fkP i kkP a ja ne verujem u slucajnosti...

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Stvarno ne kapiram Grobare koji izmedju Kimija i janjicara izaberu ove druge...Njihov dolazak na Jug se poklopio sa mnogim losim stvarima oko fkP i kkP a ja ne verujem u slucajnosti...

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Jesi li ti realan?

                  Comment


                  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                    Jesi li ti realan?
                    Objasni mi ti kako stvari stoje?

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Stvari stoje tako da je sasvim svejedno sa pozicije normalnog navijača ko je vođa navijača odnosno kriminogene grupe. To bi trebalo da je jasno svakom ko ima više od 15 godina.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Stvari stoje tako da je sasvim svejedno sa pozicije normalnog navijača ko je vođa navijača odnosno kriminogene grupe. To bi trebalo da je jasno svakom ko ima više od 15 godina.
                        Kako mislis svejedno?
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Kako mislis svejedno?
                          Da l' me zajebavaš?
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Gde vi živite? Dal vi stvarno mislite da na prostorima bivše Jugoslavije može biti pošten samonazvani vodja navijača, ma šta to značilo. U svim navijačkih grupama vlada borba zbog šipke, dobro znamo kakve ona benificije donosi. A mene zaboli briga za Kimija ali pak da mi cigani vode tribinu i Jug to nema šanse. Zato 60% Grobara Partizan prati preko tv ekrana.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Pa pazi, sebe smatram "normalnim" navijacem, iako stvarno ne znam sta si mislio pod tim, imam vise od 15 godina, i nije mi svejedno. Sada manje-vise ustvari, ali recimo do pre par godina mi stvarno nije bilo svejedno. Molim te podji od toga da me ne zanima sta neko od njih radi van tribine.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Kako može da te ne zanima šta rade van tribine, pa u tome je suština, zbog toga se i bore za prevlast. Kažeš bitno ti je ko vodi tribinu, bez obzira na to da su i jedni i drugi okoreli kriminalci? Tu vam se stvarnost opasno sukobljava sa logikom, jer eno vam ga na golu dugogodišnji ciganin, koji je za tv izjavljivao da nema tih para za koje bi prešao u Partizan, pa vam je posle Saše Ilića sad najomiljeniji igrač.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X