Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veliki je majstor Bambi Tošić.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Nisam gledao, ali cestitke. Interesantno je da ste morali da sacekate da se mi plasiramo da opet imate sansi da prodjete grupu (poslednji put 2004/05, ako se ne varam?). Sta znaci konkurencija.
      Mislim da mozete u Kijevu do boda, odnosno imate dve sanse da se kvalifikujete dalje. Gledajte da ne upropastite obe.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by canarian View Post
        Nisam gledao, ali cestitke. Interesantno je da ste morali da sacekate da se mi plasiramo da opet imate sansi da prodjete grupu (poslednji put 2004/05, ako se ne varam?). Sta znaci konkurencija.
        Mislim da mozete u Kijevu do boda, odnosno imate dve sanse da se kvalifikujete dalje. Gledajte da ne upropastite obe.
        Pogresio si, imali smo mnogo bolju sansu pre dve godine. Sve sto je trebalo da uradimo je da ne izgubimo 1:3 od Auzburga, I primili smo gol u 90'.
        Last edited by mark !t zer0; 03-11-17, 06:20.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Pogresio si, imali smo mnogo bolju sansu pre dve godine. Sve sto je trebalo da uradimo je da ne izgubimo 1:3 od Auzburga, I primili smo gol u 90'.
          To je Milinkovic sezona? Pa je Drulovic ispustio plasman?
          Jeste, ali moja poenta je da je toliko godina proslo (13, mislim), da ste 5-6 puta ispadali u grupama imate sansu da prodjete posle dugog niza godina bas kad se i Zvezda plasirala u grupe. Do tada je bilo, neki ne mogu da prodju ni u grupe.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Svaka cast komsije, da prezimimo zajedno u Evropi I izvucemo ovaj fudbal iz mulja u kojem se nalazi godinama
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • "Bambi" Tošić i timu kola Lige Evrope
              Krilni fudbaler Partizana Zoran Tošić izabran je u idealnu postavu četvrtog kola Lige Evrope.Tošić je sjajnim golom iz slobodnog udarca pokrenuo crno-bele do prvenca u takmičenju, 2:0 protiv Skenderbega, te brojnim probojima po desnom boku i prekidina predstavljao konstantnu pretnju po gol rivala.

              Osim Tošića, u idealnoj postavi su još golman Marijano Barbosa (Viljareal), defanzivci Peter Ankersen (Kopenhagen), Mihael Luftner (Kopenhagen), Marvin Burdaj (Zulte Varegem) i Alberto de la Belja (Real Sosijedad), potom vezni igrači Memfis Depaj (Olimpik Lion), Serhio Kanales (Real Sosijedad) i Dominik Prokop (Austrija Beč), te napadači Mihael Krmjenčik (Viktorija Plzenj) i Juja Osako (Keln).

              Comment


              • Skupila se svlacionica na poluvremenu, odgovorila na najbolji moguci nacin! Bravo momci!

                Pohvale i za simpaticnu Macvu, bas ozbiljno su usli u utakmicu, zasluzeno poveli... sjajna atmosfera na stadionu, krcato, crveno-crnih i crno-belih... praznik fudbala!

                Jos jednom bravo momci, bravo za mladjanog Djoleta, bravo za sve!

                Napred Partizan!

                Comment


                • Golovi

                  https://youtu.be/Q0pzsKciUl8
                  https://www.youtube.com/c/krkipfc

                  Comment


                  • Gospodin Zeljko Pantic u novoj epizodi fenomenalnog Partizanovog vesnika, sjajno raskrinkavanje mulja domaceg fudbala i odlicne opservacije.

                    Bravo!

                    Comment


                    • https://youtu.be/Pkr_Fe0SG-w

                      Partizan - Rad 3:0, golovi
                      https://www.youtube.com/c/krkipfc

                      Comment


                      • Uzivajte!

                        Comment


                        • Originally posted by kendrik View Post
                          Uzivajte!

                          Да не гледам цео клип, је л' помињао можда спорну ситуацију с утакмице Јавор Партизан

                          А ево нашао сам, ладно чо'ек каже да у 70. минуту онај пенал не би ништа променио што се тиче резултата

                          Морам да ти дам репутацију за ово што редовно качиш, лепо ме насмеје Пантић увек
                          Last edited by Победа; 21-11-17, 00:34.

                          Comment


                          • Oporavio nam se Kendrik...ako, ako. Piši češće i postavljaj ove humorističke priloge.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Uzivajte!

                              Comment


                              • Originally posted by kendrik View Post
                                Uzivajte!

                                Pantic, teska budala..Covek je realan kao kad bi Senkil sudio Liverpulu u finalu kupa sampiona.

                                Comment

                                Working...
                                X