Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • `ajmo ove crveno-bele
    PS. Ko stavi Strajnica za prenos?
    Last edited by kronostime; 19-10-17, 20:03.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Da l' je moguce da je Miletic opet u startnoj? Djukic nije dobar.
      sigpic

      Comment


      • Srpska škola fudbala: Čim ostvariš kontakt sa protivnikom padaj, a ako si blizu 16 metara, vuci do 16-erca i onda padaj...Bolji ste i umesto da ih rasšrafite vi igrate TSL igranku.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Strajnic se smorio.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Strajnic samo sto ne najavi drugo poluvreme u stilu: Evo ulaze na teren igraci Partizana, a evo i nasih....
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Meni je Strajnic hit...smejem se svaki put kad ovog njihovog napadaca zove po Vuku...Sove..
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                Meni je Strajnic hit...smejem se svaki put kad ovog njihovog napadaca zove po Vuku...Sove..
                Veliki mu zal za Gvozdenovicem.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Veliki mu zal za Gvozdenovicem.
                  Jest vala..spominje ga ko' da mu je brat rodjeni...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Strajnić je car, šteta što ga ne slušam sada, EL ipak [emoji6]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • https://youtu.be/9VL859EeIGE

                      Partizan - Backa 3:1
                      https://www.youtube.com/c/krkipfc

                      Comment


                      • Kaže Djukić za Djukiću odlazi kada viču Vučiću pederu to ne znači da bi trebalo da ode. Pa Djuka naravno da ne znači znači samo da je peder. Slušaj šta pevaju pažljivo reči.

                        Comment


                        • Gospodin Zeljko Pantic raskrinkao sramotne medije, podmetacine i spinove vezane za utakmicu u Cacku. I generalno uzasan odnos medija prema Partizanu i drugima.

                          Comment


                          • Originally posted by kendrik View Post
                            Gospodin Zeljko Pantic raskrinkao sramotne medije, podmetacine i spinove vezane za utakmicu u Cacku. I generalno uzasan odnos medija prema Partizanu i drugima.

                            Kakav bolesnik čovek, nakon što isti sudija pokloni bod protiv Nparetka i sad u čačku, stvarno treba imati obraz za ovako nešto ali kad ima drzavu iza sebe moze mu se.

                            Comment


                            • Sta je sa Babovicem, gde igra sada ?
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by MareLFC View Post
                                Sta je sa Babovicem, gde igra sada ?
                                Dinamo Vranje
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X