Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by canarian View Post
    Kako slabo naseljena tema.
    Lose je ovo, Partizan je prepun JSL igracima, narocito u odbrani. U Zvezdi samo 1 u prvoj postavi nikada nije igrao van zemlje, u Partizanu ih je dosta vise. Pa ipak je tragedija ispustiti onako vodjstvo od 2:0, a za to je najveci krivac trener.
    Dovedes Mitrovica i Antonova da bi ih drzao na klupi. A sa druge strane se mucis sa Mileticem i ove sezone vrlo losim Ostojicem. Znaci od danas mi je Miletic najomrazeniji igrac koji je ikad igrao za Partizan. Svaki put kad ga budem video u postavi, odbicu da gledam. Onaj drugi gol je toliko presmesan da bih mu momentalno dao ispisnicu. Nisam se toliko iznervirao bio jos basketa izmedju nas i Litvanaca.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Ozegovicu [ATTACH=CONFIG]15381[/ATTACH]
      Sad svi skaču na Ožegovića jer je igrao u Zvezdi pa bode oči, ali pogledajte putanju te lopte, Ožegović ju je baš dobro podigao, a ona završila pola metra iznad prečke, nije joj menjao pravac u stranu, samo na gore, mislim da bi to svakako ušlo u gol.

      Realno je za gol kriv Ostojić koji je napravio glup faul u zoni šuta, a posle kao strelja pogledom Ožegovića.

      Koji su moj dovodili Antonova i Mitrovića ako im sede na klupi, a ove rupe igraju.

      Comment


      • Originally posted by goku View Post
        Sad svi skaču na Ožegovića jer je igrao u Zvezdi pa bode oči, ali pogledajte putanju te lopte, Ožegović ju je baš dobro podigao, a ona završila pola metra iznad prečke, nije joj menjao pravac u stranu, samo na gore, mislim da bi to svakako ušlo u gol.

        Realno je za gol kriv Ostojić koji je napravio glup faul u zoni šuta, a posle kao strelja pogledom Ožegovića.

        Koji su moj dovodili Antonova i Mitrovića ako im sede na klupi, a ove rupe igraju.
        Ostojic je definitivno bio najgori sinoc, covek ne sme dalje od JSL da vidi, teska rupa, sto se u gotovo svakom mecu u Evropi moze videti. To da li bi usla u gol je besmisleno, ne moze nikako to da se proceni, mozda bi i Stojkovic odbranio, svakako je idiotski potez Ozegovica da onako podigne ruku u 16 metara, bas nevezano da li je igrao u Zvezdi ili nije, JSL napadac takodje.

        Ono sto je primetno juce bilo, a isto u utakmici CZV, nase ekipe igraju fudbal 60 minuta, posle ne postoje protiv svake ozbiljne ekipe. To je kriminalno, bas zbog toga sto smo tehnicki limitirani u odnosu na njih treba da imamo vise snage. Penal nas je bas presekao, jer Dinamo pre toga nije imao nikakve sanse bukvalno, a posle toga su samo oni postojali na terenu. napravili smo 10 glupih ili namernih faulova od kojih je 4 bilo na ivici 16 metara, ne znam sta bih rekao, bas tuzno.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Kako da imas vise snage kad za sezonu u domacem prvenstvu odigras dve ozbiljne utakmice-dva derbija..a i to je upitno ponekad...I Dinamo i Keln igraju jace utakmice od jucerasnjih skoro svaki vikend...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Kako da imas vise snage kad za sezonu u domacem prvenstvu odigras dve ozbiljne utakmice-dva derbija..a i to je upitno ponekad...I Dinamo i Keln igraju jace utakmice od jucerasnjih skoro svaki vikend...
            Pa da, od toga sve polazi. Ocajna nam je liga. Prosle godine smo svi mislili da je Ostojic korektan stoper, onda izadjes u Evropu i vidis da je ustvari smesan. Nema ko u domacoj ligi da te pritegne, i onda sve izgleda bajno, a ustvari smo truba.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Ovakvim idiotskim klipovima zaista nije mesto na ovom forumu...za mandrile sa navijackih foruma dusu dalo...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Za ovo mora trajni ban.
                Last edited by Constantin; 29-09-17, 18:27.

                Comment


                • A sto je dao gol, to nikom nista to se zaboravlja

                  Comment


                  • Za ovo ne postoji teritorijalmo ogranicenje - 1 mesec od mene sefte, kolege sa fudbala nek` dodaju koliko misle da treba
                    Last edited by Constantin; 29-09-17, 18:27.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • A što ne obrišete taj post i sve koji su ga citirali

                      Comment


                      • Originally posted by torpedo View Post
                        A što ne obrišete taj post i sve koji su ga citirali
                        Ovakve stvari se kaznjavaju zestoko, bez obzira na reon i navijacko opredeljenje.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Za ovo ne postoji teritorijalmo ogranicenje - 1 mesec od mene sefte, kolege sa fudbala nek` dodaju koliko misle da treba


                          Obrisano...
                          Last edited by Constantin; 29-09-17, 18:29.
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Ovakve stvari se kaznjavaju zestoko, bez obzira na reon i navijacko opredeljenje.
                            Nisi me razumio, nemam ništa protiv kažnjavanja nego sam protiv da se takve stvari vuku po forumu i nakon banovanja.
                            Ok, vidim da je sad obrisano, obrisati i ova moja dva komentara, nepotrebni su.

                            Comment


                            • Originally posted by torpedo View Post
                              Nisi me razumio, nemam ništa protiv kažnjavanja nego sam protiv da se takve stvari vuku po forumu i nakon banovanja.
                              Ok, vidim da je sad obrisano, obrisati i ova moja dva komentara, nepotrebni su.
                              Apsolutno si u pravu i zato sam ih obrisao. Tvoji komentari ne smetaju, ali ako insistiraš....tu sam.
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by A P
                                Kod Partizana se ustvari nista nije promijenilo.

                                U tako smijesnoj grupi, sanse da prodju grupnu fazu ostale su potpuno iste, tacnije ogromne. Cak je i bolji sad ovaj poraz, da se prizemlje i ne dozvole iznenadjenja protiv na primjer Skënderbeu . A to je vec slijedeca utakmica, tacnije slijedece 2.

                                Frustracija je sigurno velika, u situaciji kad su imali i igru i rezultat, sve prosuti bez veze ali ponavljam da se nista nije promijenilo.
                                Molim te, nemoj dolaziti ovde da kazes kako je "jos I bolje" sto smo izgubili meč koji smo vodili 2:0 na poluvremenu. Ne znam kako bih okarakterisao to nego kao provokaciju. A isto ne znam sta si pokusao sa ovim na primer Fljamuntarijem, ali je za moj ukus jadno, mada mozda samo ja imam los ukus.
                                Last edited by Constantin; 29-09-17, 18:41.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X