Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stojke
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Dobro nije lose - bod u gostima ko kuca.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Ja bih ovaj rezultat potpisao pre utakmice. Ali bolji smo. Verujem da mozemo dalje.
        sigpic

        Comment


        • Solomon u ovakvom meču znači hiljadu puta više od Ožegovića, dobar rezultat, šteta imalo je dosta prostora u drugom poluvremenu, mada nas je Stojke izvukao u par situacija.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Steta sto nismo dobili ove indijance, bolji smo bili u drugom poluvremenu.

            Solomon je izgledao dobro, pravio razliku napred, mozda bi bilo drugacije da je on poceo, ali sta je tu je

            Idemo dalje

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Dobro nije lose - bod u gostima ko kuca.
              Bod u gostima i tri kod kuće donose titulu ako nisi u JSL.[emoji16]

              Šta je sa onim Mitrovićem? Jel i on nespreman kao Suma kad je došao, nabijem ih, sve profesionalci do mojega.

              Comment


              • Sto se vas tice mislim da ako se ne izglupirate sa Albancima prolazite,realno ovo je bio najbitniji mec ,prakticno H2H ko ce dalje,niste izgubili uz dati gol

                Comment


                • Znači Kijev uzima svih 18 bodova, a Skenderbeg ostaje na 0.

                  Suviše uprošćena matematika.

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    Znači Kijev uzima svih 18 bodova, a Skenderbeg ostaje na 0.

                    Suviše uprošćena matematika.
                    Nisam to rekao ,vise sam mislio na direktne duele vas YB i Skendera,gde ste vi vec u odlicnom polozaju u odnosu na YB arealno favoriti se protiv Albanca veliki...a sto se tice Kijeva,moze svako da strpne bod ko i vi i to mozda vi ponajpre,a Albanci su tu vec u minusu...a sto tice Skendera nebitno je sta ce oni uraditi sa YB,ako vi njih dobijete i zato sam napisao da je to kljuc za prolazak grupe,a ne da ce oni sve izgubiti
                    Last edited by 61563; 15-09-17, 02:18.

                    Comment


                    • Originally posted by goku View Post
                      Bod u gostima i tri kod kuće donose titulu ako nisi u JSL.[emoji16]

                      Šta je sa onim Mitrovićem? Jel i on nespreman kao Suma kad je došao, nabijem ih, sve profesionalci do mojega.
                      Pa gde piše da Mitrović ako je doveden odma mora u startnu postavu.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment



                      • Danas s`s Meraklije?
                        Iz postovanja prema mom starom prijatelju Constantinu da ih pobedimo s` 1 razlike.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Antonov mora da počne danas.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post

                            Danas s`s Meraklije?
                            Iz postovanja prema mom starom prijatelju Constantinu da ih pobedimo s` 1 razlike.
                            Hvala na poštovanju, ali sa polovinom vašeg viška igrača i trenerom pionira, plašim se katastrofe. Mada, fudbal je to....nikad ne znaš koja će "sila" da se umeša...
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Stojković - ćela Miletić, Mitrović, Ostojić, Antonov - Everton, Radin, Janković, Tošić - Solomon i Tavamba.

                              Đukinih 11 zaduženi za pospremanje Nišlija.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by goku View Post
                                Bod u gostima i tri kod kuće donose titulu ako nisi u JSL.[emoji16]

                                Šta je sa onim Mitrovićem? Jel i on nespreman kao Suma kad je došao, nabijem ih, sve profesionalci do mojega.
                                Donosi 100% ako je u igri samo dva kluba, pa procenat opada kako se broj timova povecava. Pitaj Barselonu da li je osvojila titulu sa 4-1 omerom u medjusobnim mecevima.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X