Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    Jesi ti slusao jednu od ovih nazovi emisija, ako su tebi ovi izrazi koje onaj nayovi novinar upotrebljava a sve u svrhu omalovazavanja drugog kluba u redu, onda stvarno ne znam sta da ti kazem vise.
    Naravno da sam gledao. Covek samo reaguje na provokacije i zbivanja sa druge strane brda. Na patkometriju odgovara patkometrijom, jer drugacije ne moze u Srbiji. I ja i ti i svako ovde zna (ili bi bar trebalo da zna) da iako i Partizan i Zvezda imaju isti broj titula, da je Zvezda klub koji se forsira pogotovo sa ovom vlascu. Da je Zvezda klub broj 1, a da Partizan opstaje iskljucivo zbog Zemunela i mogucosti zarade kroz prodaju igraca. Partizan nema nikakav Gasprom, niti Terzica koji moze da odbije 10+ miliona za igrace i da dovede 20 igraca za prelazni rok i smanji dug za nekoliko miliona™. On pokusava nejednakosti da gura kroz pritisak kroz medije, posto u Srbiji to sasvim dobro prolazi. Ima i on naravno svojih gafova i hiperbola, ali ja ga apsolutno ne mogu usvrstati u lose novinare. Pogotovo ne danas, kada apsolutno svaka susa moze da bude novinar ili bar tako sebe nazove.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Mnogo mi hvališ dotičnog gospodina, držao mi je vežbe svojevremeno na fakultetu, ok tipus, ali za istog kruže pojedine glasine da je nastran....

      Sad koliko ga hvališ i uvažavaš, dovodiš me u situaciju da svašta pomislim.


      Jel ovaj lik neki moderator ovde ili samo uticajni clantm?

      Bilo kako bilo, zaista ne mozes / umes bolje od prematuralnih insinuacija da bih opstio sa Gospodinom Vladimirom Vuleticem, koga sam prvi put na ovom forumu pomenuo?

      Osim sto svakome sa iole pristojnim IQ-om ove "Dnevna doza lepog" posalice predstavljaju podsmeh autoru, ti batice nemas ni dovoljno materijala da iskonstruises pomenutu posalicu.

      Ajde, istresi sta imas, nemoj da ti je glupo, vidis kako Valter moze.

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        Naravno da sam gledao. Covek samo reaguje na provokacije i zbivanja sa druge strane brda. Na patkometriju odgovara patkometrijom, jer drugacije ne moze u Srbiji. I ja i ti i svako ovde zna (ili bi bar trebalo da zna) da iako i Partizan i Zvezda imaju isti broj titula, da je Zvezda klub koji se forsira pogotovo sa ovom vlascu. Da je Zvezda klub broj 1, a da Partizan opstaje iskljucivo zbog Zemunela i mogucosti zarade kroz prodaju igraca. Partizan nema nikakav Gasprom, niti Terzica koji moze da odbije 10+ miliona za igrace i da dovede 20 igraca za prelazni rok i smanji dug za nekoliko miliona™. On pokusava nejednakosti da gura kroz pritisak kroz medije, posto u Srbiji to sasvim dobro prolazi. Ima i on naravno svojih gafova i hiperbola, ali ja ga apsolutno ne mogu usvrstati u lose novinare. Pogotovo ne danas, kada apsolutno svaka susa moze da bude novinar ili bar tako sebe nazove.
        Cekaj, a ko se forsirao sa prethodnom vlašću, znaš onih 6 uzastopnih u decenija i voše u košarci. Legendarna tvrdnja Zvzeda se forsira a mi ugrozeni ipak ustajemo i uzimamo trofeje. Nema Gasprom ali ima celu Sns upravu i vladajuću stranku u opoziciji. Večito neke priče o guranju a Zvezda dovedena na rub propasti dok , čak jedne godine nismo ni Aba ligu izborili dok vi danas u košarci bez prodaje igrača imate uvek tim za plej of aba lige, odakle ako nikog ne prodate. I još nešto kazes opstajemo kroz Zemunelo nemamo Gasprom a ko je izgradio Zemunelo, neka druga drzava mozda ili Mirko Marjanović, seti se toga pre priče da drzava gura Zvezdu.

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Naravno da sam gledao. Covek samo reaguje na provokacije i zbivanja sa druge strane brda. Na patkometriju odgovara patkometrijom, jer drugacije ne moze u Srbiji. I ja i ti i svako ovde zna (ili bi bar trebalo da zna) da iako i Partizan i Zvezda imaju isti broj titula, da je Zvezda klub koji se forsira pogotovo sa ovom vlascu. Da je Zvezda klub broj 1, a da Partizan opstaje iskljucivo zbog Zemunela i mogucosti zarade kroz prodaju igraca. Partizan nema nikakav Gasprom, niti Terzica koji moze da odbije 10+ miliona za igrace i da dovede 20 igraca za prelazni rok i smanji dug za nekoliko miliona™. On pokusava nejednakosti da gura kroz pritisak kroz medije, posto u Srbiji to sasvim dobro prolazi. Ima i on naravno svojih gafova i hiperbola, ali ja ga apsolutno ne mogu usvrstati u lose novinare. Pogotovo ne danas, kada apsolutno svaka susa moze da bude novinar ili bar tako sebe nazove.
          A znaš šta mi nije jasno u celoj priči, otkud Partizanu Zemunelo?
          inače se slažem sa tobom, Zvezda je jedan lopovski klub koji je nameštao u exyu i u evropi tog doba. Uvek kad mi neko kaže za periode 1991-2014 Zvezdu gurala vlast, ja kažem jebem ti tu vlast kad nisi bio uvek prvi i kad si se zadužio.

          Ja da ti kažem, ista ovakva tema je bila na KKP pre 2-3 godine, a ova će biti kao ona tamo za 2-3 godine.

          Comment


          • Prelazni rok je i zvanično završen. Mislim da smo napravili jedan dobar tim. Jači smo od Zvezde na papiru ali to ništa ne znači. Mogli bi baš međusobni da odluče jer smo trenutno i mi i oni druga dimenzija u odnosu na ostale ekipe iz Super lige pa se neće puno prosipati bodova na manjim utakmicama.

            Comment


            • Ja nisam ni pominjao period od 91'. Cak i da nas jesu gurali, vama se Djura frizura nudio apsolutno svake godine. Jer poslovanje koje je bilo za njegovo vreme je bilo apsolutno sramotno. Za 10 godina unazad smo zaradili 125 miliona na transferima, a pojacanja smo dovodili iskljucivo kao slobodne igrace. Da je tu bio neko normalan, odvojili bi se od vas da 10 godina ne bi mogli da nas stignete. A taj mutavi Djura je opet bio klasa za sve vase uprave, koliko god to retardirano zvucalo, ali je surova istina. Demokrate su bile na vlasti od 2000. Ali ne secam se bas da smo dominirali 12 godina, a da ste vi proigrali tek nedavno. A setite se i kad vam je Gasprom dosao, tj koje godine i ko je tada grejao drzavnu fotelju.

              Basket je prica za sebe, ali necu da duzim posto se ne tice ovog sporta. Ali samo mucni glavom i seti se da li vas je za tih 13 godina iko ikad ucenjivao da odustanete od nekog takmicenja zarad neke crkavice od drzavnog sponzora.

              EDIT: Sto se prelaznog roka tice, ocena 4 od 5. Prvenstveno sto se nije sve odradilo na vreme, ali dobro. Pokrpljene su manje vise sve kriticne rupe na terenu i verujem da ce svi, sem Ozegovica biti dobar upgrade u odnosu na prethodnih mesec dana. Za Antonova i Bambija tvrdim da ce sigurno imati odlicnu sezonu, dok za Mitrovica ne znam, mada imam pozitivan osecaj oko njega, jer covek je fizicki spreman, konstantno igrao sve vreme, u najboljim je godinama za stopera, a verujem da je bolji od celavog Miletica, jer ioako je pristojan igrac, prlicno je limitiran. Ako bude iznad ocekivanja, verovatno ce i Ostoja biti na nivou od prosle godine, jer on ipak nije taj tip niti kvalitet stopera koji ce sam drzati odbranu. Za Ozegovica ne znam sta da mislim. Da ce dati dosta golova, u to verujem sigurno, ali ne vidim da je njegovo razigravanje bolje od Djoletovog. Djole bi ove nase livade pokorio sa svojih 18 godina samo tako. Jedino ako ovi nasi misle da ce Ognjen doprineti bolje u LE. A imali bi i tog Solomona, a i Tawambu da ga zamene u nekim situacijama. Po meni potpis koji ne menja puno toga. Smatram da je bolje na kraju bilo da smo se isprsili za nekog Matica za siromasne nego ovako, ali otom potom. Videcemo da li sam bio upravu.
              Last edited by colke995; 01-09-17, 05:03.
              sigpic

              Comment


              • Vucic pomaze i Zvezdu i PArtizan onoliko koliko mu je potrebno za politicke stvari,taj je drzavu izdao kakvo crno navijanje za nekog i pomoc zbog toga.Prostom logikom se da videti da za vreme njegove vladavine Partizan ima vise titula od Zvezde, uz to je Zvezda izbacena ,posle jedne od dve titula,iz evrope po prvi put u svojoj istoriji(zarad licnih interesa upravo vlasti).Dakle svako ko ima preko 2g mozga moze da zakljuci neke stvari,e sad ovi sto imaju manje od tih 2 i dalje furaju pricu da je jedan klub jaci od cele drzave i da uprkos svemu uspevaju da uzmu titule dok su svi protiv njih.

                Comment


                • Pazi...

                  Problem je što uopšte država pomaže sportske klubove na taj način. Ja sam više za preusmeravanje novca u manje sportove.

                  Šta je država uradila u zadnjih godinu dana za ova dva kluba?

                  * Partizanu omogućila da igra Evropu
                  * Crvenoj zvezdi otpisano poprilično dugova

                  To je ono što znam (a možda sam i nešto zaboravio). Može se videti kako je i Terzić krenuo na Kokezu ali se odjednom nešto utišao... sada ga u retkim situacijama samo površno pomene. Partizan je sada recimo pristojno zaradio i tek će pa se nadam da će nešto od tog novca ići i na sanaciju dugova...

                  Comment


                  • Originally posted by ОлимпиакараМосква View Post
                    Vucic pomaze i Zvezdu i PArtizan onoliko koliko mu je potrebno za politicke stvari,taj je drzavu izdao kakvo crno navijanje za nekog i pomoc zbog toga.Prostom logikom se da videti da za vreme njegove vladavine Partizan ima vise titula od Zvezde, uz to je Zvezda izbacena ,posle jedne od dve titula,iz evrope po prvi put u svojoj istoriji(zarad licnih interesa upravo vlasti).Dakle svako ko ima preko 2g mozga moze da zakljuci neke stvari,e sad ovi sto imaju manje od tih 2 i dalje furaju pricu da je jedan klub jaci od cele drzave i da uprkos svemu uspevaju da uzmu titule dok su svi protiv njih.


                    Sve sve, ali...

                    Comment


                    • Originally posted by Front View Post
                      Pazi...

                      Problem je što uopšte država pomaže sportske klubove na taj način. Ja sam više za preusmeravanje novca u manje sportove.

                      Šta je država uradila u zadnjih godinu dana za ova dva kluba?

                      * Partizanu omogućila da igra Evropu
                      * Crvenoj zvezdi otpisano poprilično dugova

                      To je ono što znam (a možda sam i nešto zaboravio). Može se videti kako je i Terzić krenuo na Kokezu ali se odjednom nešto utišao... sada ga u retkim situacijama samo površno pomene. Partizan je sada recimo pristojno zaradio i tek će pa se nadam da će nešto od tog novca ići i na sanaciju dugova...

                      Pa to je to,pomaze i jednom i drugom klubu tacno onoliko koliko im je potrebno zbog politike,Terzic vs Kokeza je smesna prica ali da ne duzim sad o tome.Zatvorili si i jedni i drugi prosle godine celu ligu,samo sto je Zvezda kiksnula na jednoj od retkih utakmica koje nije uspela da zatvori,a Partizan na primer nije(Nis,derbi..)i zato ste uzeli titulu.Nesto slicno nas ceka i ove godine ,videcemo sa kakvim ishodom.Ja samo pricam o tome kolika je glupost konstanto pricati da Zvezdu gura Vucic do titule i onda ta Zvezda kiksne 3 kola pre kraja na Vozdovcu.Pa da je stvarno gura cela drzava nema sile ni da bi Real MAdrid bio sampion pored nas a ne PArtizan.

                      Comment


                      • Originally posted by colke995 View Post
                        Ja nisam ni pominjao period od 91'. Cak i da nas jesu gurali, vama se Djura frizura nudio apsolutno svake godine. Jer poslovanje koje je bilo za njegovo vreme je bilo apsolutno sramotno. Za 10 godina unazad smo zaradili 125 miliona na transferima, a pojacanja smo dovodili iskljucivo kao slobodne igrace. Da je tu bio neko normalan, odvojili bi se od vas da 10 godina ne bi mogli da nas stignete. A taj mutavi Djura je opet bio klasa za sve vase uprave, koliko god to retardirano zvucalo, ali je surova istina. Demokrate su bile na vlasti od 2000. Ali ne secam se bas da smo dominirali 12 godina, a da ste vi proigrali tek nedavno. A setite se i kad vam je Gasprom dosao, tj koje godine i ko je tada grejao drzavnu fotelju.

                        Basket je prica za sebe, ali necu da duzim posto se ne tice ovog sporta. Ali samo mucni glavom i seti se da li vas je za tih 13 godina iko ikad ucenjivao da odustanete od nekog takmicenja zarad neke crkavice od drzavnog sponzora.

                        EDIT: Sto se prelaznog roka tice, ocena 4 od 5. Prvenstveno sto se nije sve odradilo na vreme, ali dobro. Pokrpljene su manje vise sve kriticne rupe na terenu i verujem da ce svi, sem Ozegovica biti dobar upgrade u odnosu na prethodnih mesec dana. Za Antonova i Bambija tvrdim da ce sigurno imati odlicnu sezonu, dok za Mitrovica ne znam, mada imam pozitivan osecaj oko njega, jer covek je fizicki spreman, konstantno igrao sve vreme, u najboljim je godinama za stopera, a verujem da je bolji od celavog Miletica, jer ioako je pristojan igrac, prlicno je limitiran. Ako bude iznad ocekivanja, verovatno ce i Ostoja biti na nivou od prosle godine, jer on ipak nije taj tip niti kvalitet stopera koji ce sam drzati odbranu. Za Ozegovica ne znam sta da mislim. Da ce dati dosta golova, u to verujem sigurno, ali ne vidim da je njegovo razigravanje bolje od Djoletovog. Djole bi ove nase livade pokorio sa svojih 18 godina samo tako. Jedino ako ovi nasi misle da ce Ognjen doprineti bolje u LE. A imali bi i tog Solomona, a i Tawambu da ga zamene u nekim situacijama. Po meni potpis koji ne menja puno toga. Smatram da je bolje na kraju bilo da smo se isprsili za nekog Matica za siromasne nego ovako, ali otom potom. Videcemo da li sam bio upravu.
                        Nije, pošto nismo ni uspevali da se plasiramo ni u Aba ligu a kamoli u Evropu, razmisli jeste li ikad imali za vreme ove vlasti tim kao što je Zvezda imala recimo pod Uvalinom, drugi je sport ali je poenta o tom famoznom guranju vlasti. Elem, nešto si izbegao temu Zemunelo, još mi ide u oči tvoja recenica Zvezdu vlast gura a mi se izdrzavamo od Zemunela kao da je to sa neba tu palo a svi znamo odakle tu. Cela sns i sps uprava vam je u klubu a vlast gura Zvezdu, da videli smo prošle sezone kako nam donesoše titulu koja je kao još od avgusta bila obezbedjena za Zvezdu, to su priče za malu decu i jedan i drugi klub su drzavni samo što Vučić zbog svojee zvezdaške prošlosti sad naginje na drugi stranu zbog manije da ga vole svi.

                        Comment


                        • Kada godinama ne mozes da prodas igraca za jedan euro iluzorno je ocekivati smanjenje bilo kakvog duga. U toj situaciji dug koji je na trzistu relativno staticna kategorija, postaje dinamicna a ta dinamika poprima razmere galopa. Prirodno stanje Zvezde nije da ne moze da proda igraca u nekoliko vezanih prelaznih rokova, da igraci odlaze za dz. Zamislite 3-4 prelazna roka bez priihoda u Partizanu na sta bi Partizan licio. Tako da ta famozna prica o tome da drzava smanjuje Zvezdin dug okacite macku o rep. (sad kada Zvezdini igraci imaju cenu na trzistu, kada postoj isistem i hemija, naravno da ce se igraci prodavati za solidan novac i samim tim se stvaraju uslovi da dug krene na dole.) Zvezdin dug je nerealno visok imajuci u vidu visinu kamata koje se prilikom aranzmana otpisuju, i pre svega po banke jako los posao i zarobljena sredstava, pa se banke odlucuju na otpis dela duga.
                          Last edited by suptil; 01-09-17, 11:04.

                          Comment


                          • Zbog godisnjeg odmora a i zbog toga sto mi ovi kronosovi nisu sredili komp bicu ograniceno dostupan narednih 20 dana.
                            Last edited by Constantin; 01-09-17, 16:40.

                            Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              Naravno da sam gledao. Covek samo reaguje na provokacije i zbivanja sa druge strane brda. Na patkometriju odgovara patkometrijom, jer drugacije ne moze u Srbiji. I ja i ti i svako ovde zna (ili bi bar trebalo da zna) da iako i Partizan i Zvezda imaju isti broj titula, da je Zvezda klub koji se forsira pogotovo sa ovom vlascu. Da je Zvezda klub broj 1, a da Partizan opstaje iskljucivo zbog Zemunela i mogucosti zarade kroz prodaju igraca. Partizan nema nikakav Gasprom, niti Terzica koji moze da odbije 10+ miliona za igrace i da dovede 20 igraca za prelazni rok i smanji dug za nekoliko miliona™. On pokusava nejednakosti da gura kroz pritisak kroz medije, posto u Srbiji to sasvim dobro prolazi. Ima i on naravno svojih gafova i hiperbola, ali ja ga apsolutno ne mogu usvrstati u lose novinare. Pogotovo ne danas, kada apsolutno svaka susa moze da bude novinar ili bar tako sebe nazove.
                              Moram da reagujem na ovo, iako je jos par forumasa reagovalo. Tesko nama svima u Srbiji, ako bilo ko od navijaca zvezde ili partizana ili nekoga treceg ovako razmislja. Pa nije ni cudo sto razne vlasti opstaju toliko dugo iako je stanje u drzavi katastrofa, kada se gleda sve sa ostrascene i subjektivne navijacke strane. Necu komentarisati detalje, da se ne bih ponavljao sa drugim forumasima koji su reagovali na ovo.

                              Comment


                              • Originally posted by kendrik View Post


                                Jel ovaj lik neki moderator ovde ili samo uticajni clantm?

                                Bilo kako bilo, zaista ne mozes / umes bolje od prematuralnih insinuacija da bih opstio sa Gospodinom Vladimirom Vuleticem, koga sam prvi put na ovom forumu pomenuo?

                                Osim sto svakome sa iole pristojnim IQ-om ove "Dnevna doza lepog" posalice predstavljaju podsmeh autoru, ti batice nemas ni dovoljno materijala da iskonstruises pomenutu posalicu.

                                Ajde, istresi sta imas, nemoj da ti je glupo, vidis kako Valter moze.
                                Na stranu seksualna opredeljenja.

                                Žalba maestra odbijena, bolje da se drži "Zakona 12 tablica" i Rimskog prava.

                                http://mondo.rs/a1037453/Sport/Fudba...z-publike.html

                                Comment

                                Working...
                                X