Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije tačno da sam banovan. Doduše kolega Zizu jeste, to se važi pola.

    Manoly, au prijatelju...

    Comment


    • Još jedan igrač na poziciji napadača ciganina u Partizanu. Mada i nije neki ciganij, sad se radovao golu kad je dao protiv Zvezde u kupu.

      rečnik ??? - odnosi se na obrisanu rečenicu -
      Last edited by Constantin; 31-08-17, 12:52.

      Comment


      • Originally posted by kendrik View Post
        Gospodin Vladimir Vuletic je otputovao i ulozice zalbu na suspenziju stadiona na dve utakmice (jedna vec odradjena). Da si zaista odslusao ovaj sjajan Partizanov vesnik, cuo bi i taj detalj, kao i razne primere i argumente koji idu u korist Partizana.
        Mnogo mi hvališ dotičnog gospodina, držao mi je vežbe svojevremeno na fakultetu, ok tipus, ali za istog kruže pojedine glasine da je nastran....

        Sad koliko ga hvališ i uvažavaš, dovodiš me u situaciju da svašta pomislim.

        Comment


        • Nije to sve koliko sam čuo. Ognjenova promocija je u 15:30. Pored njega se priča kako će doći još pojačanje ili dva...

          Navodno je kontaktiran Sporting kako bi se raspitali o mogućnosti da Raća dođe na pozajmicu. Sve u svemu meni je ovo pozitivno sve tj. upgrade u odnosu na prošlu sezonu.

          Stojković bolje rešenje od Kljajića ili Stevanovića. Najbolji domaći golman i generalno najbolji nama dostupan.
          Antonov bekčina u odnosu na Miletića, Subića i El-Monira.
          Mitrović sumnjam da može biti gori od Ćirkovića ili čak ovog drugog Miletića (koji je jelte bolji od Ćirkovića takođe).
          Ostanak Evertona je idealan i ubrajam to u pojačanja takođe.
          Zoran Tošić koji je bio standardan tolike godine u Rusiji pa je suvišno i bilo šta govoriti.
          Sumi treba vremena. Leonardu je takođe trebalo par meseci da uđe u ritam...

          Pored toga čak i da ne dođe niko više nakon Ognjena ja mislim da je ovo sve i više nego dobro odrađeno, a vreme će pokazati da li jeste...

          Comment


          • Za relativno mali novac (500 000e), za klub takvog renomea, doveli ste odlicnog igraca,samo nek nastavi gde je stao.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Mnogo mi hvališ dotičnog gospodina, držao mi je vežbe svojevremeno na fakultetu, ok tipus, ali za istog kruže pojedine glasine da je nastran....

              Sad koliko ga hvališ i uvažavaš, dovodiš me u situaciju da svašta pomislim.
              Je l misliš nastran sa studentkinjama? ako na to misliš čuo sam. Koks zabave sa studentkinjama. Ako nisam pomešao sa nekim drugim.

              Ne znam koja mi je rečenica obrisana i koji rečnik Konstantine, pošalji mi u pm, ne mogu se setim šta sam napisao.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Je l misliš nastran sa studentkinjama? ako na to misliš čuo sam. Koks zabave sa studentkinjama. Ako nisam pomešao sa nekim drugim.

                Ne znam koja mi je rečenica obrisana i koji rečnik Konstantine, pošalji mi u pm, ne mogu se setim šta sam napisao.
                Ех да су студенткиње у питању, па да и разумеш

                Comment


                • Nisu na žalost studentkinje. Više neka suprotnost.

                  Comment


                  • Originally posted by kendrik View Post
                    Vidim da nije bilo... 110. po redu, jos jedan sjajni, fenomenalni Partizanov vesnik!

                    Gospodin Zeljko Pantic analizira aktuelna zbivanja u i oko kluba, incident u Grimaldi forumu i na konferenciji za medije posle derbija, pojacanja, oprostaj od Djuke grobara...

                    Ne propustite!

                    Kakav bolesnik, u rangu najvecih naci propagandi, skloni ovo stvarno prlja forum i vrati na avangardu.

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      A sta je lose okacio? Stavio covek emisiju koja vec izlazi 110. Put i tice se naseg kluba.

                      A to da se na b92 nista ne kaznjava, to je posebna prica. Pola ljudi banovano sa teme stalno, a razlozi presmesni. Najgori "politicki korektan" forum koji postoji.
                      Jesi ti slusao jednu od ovih nazovi emisija, ako su tebi ovi izrazi koje onaj nayovi novinar upotrebljava a sve u svrhu omalovazavanja drugog kluba u redu, onda stvarno ne znam sta da ti kazem vise.

                      Comment


                      • Al je ispizdeo Iliev na promociji



                        Last edited by Mr. Wolf; 31-08-17, 15:59.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Je l misliš nastran sa studentkinjama? ako na to misliš čuo sam. Koks zabave sa studentkinjama. Ako nisam pomešao sa nekim drugim.

                          Ne znam koja mi je rečenica obrisana i koji rečnik Konstantine, pošalji mi u pm, ne mogu se setim šta sam napisao.
                          Ma kakve bre studentkinje....

                          Pravi on turnire u malom fudbalu na faksu od kada je njega, zove se Liga Šampiona i onda mi studenti pravimo ekipice i dajemo im imena učesnika LŠ, ima i on ekipu i ta ekipa je, naravno, najjača. Nebitno to..... i tako on kao organizator prati taj ceo turnir i etu posle svake tekme ulazi u svlačionicu navodno da pokupi pare za termine u balonu.

                          No ok, njegova stvar, mene plaši Kronos.....

                          Comment


                          • Пантић приватизује ТВ Партизан. Чисто сумњам да је став Партизана да је доктор особа којој висење на лустеру животни позив.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Ma kakve bre studentkinje....

                              Pravi on turnire u malom fudbalu na faksu od kada je njega, zove se Liga Šampiona i onda mi studenti pravimo ekipice i dajemo im imena učesnika LŠ, ima i on ekipu i ta ekipa je, naravno, najjača. Nebitno to..... i tako on kao organizator prati taj ceo turnir i etu posle svake tekme ulazi u svlačionicu navodno da pokupi pare za termine u balonu.

                              No ok, njegova stvar, mene plaši Kronos.....
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Brisace se svi patkometrijski postovi, a ponavljanje povlaci banju!!!!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X