Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PARTIZAN FC

    [quote author=phenom link=topic=1076.msg150808#msg150808 date=1280350993]
    Ono bi bre i moj drugar koji nema blage veze o fudbalu pogodio,ono sto su oni finci promasivali....sad ce da udju u LS i onda ce da smaraju kako su zajebani ili ne znam sta ja...kako ce mi biti drago kad nalete kao na Drogbu 2003.
    [/quote]


    $JS}| ma bre imali jednu jedinu pravu sansu i to na poklon zbog kiksa Jovanovica... &+I}\

    Inace,odusevio me Ilic,igra strasno kvalitetno i inteligentno a Petrovic deli lopte kao rukom.Nadam se da ce i Smiljanic biti na svom nivou a Kleo... Nemam reci za tog momka.svaka mu cast!! Moreira se vraca u staru formu a Iliev je pokazao da ce biti i vece pojacanje nego sto su mnogi mislili. Krstajic standardno dobar. '65slif '65slif '65slif Prvo poluvreme tj veci deo istog je bilo vrhunsko ali brine me sto nisu odrzali ritam do kraja ali dobro ,ne treba trositi previse energije na usputne stanice...

    Comment


    • Odg: PARTIZAN FC

      e iako nisam grobar , mnogo volim Radosava... jos onda kad je onog nemca izvrteo u blizu naseg gola h5g6k8 stvarno je steta sto ce da ode iz partizana... ali bolje za zvezdu h5g6k8

      Comment


      • Odg: PARTIZAN FC

        [quote author=g_denvernuggets link=topic=1076.msg152180#msg152180 date=1280879731]
        e iako nisam grobar , mnogo volim Radosava... jos onda kad je onog nemca izvrteo u blizu naseg gola h5g6k8 stvarno je steta sto ce da ode iz partizana... ali bolje za zvezdu h5g6k8
        [/quote]

        Nece on otici jos nego na zimu najverovatnije...

        Comment


        • Odg: PARTIZAN FC

          Partizan ce ga prodati ako udju u LS,ili u LE,taman ce malo da mu se podigne cena,i prodace ga...

          Comment


          • Odg: PARTIZAN FC

            Pa rekli su da će ga prodati na kraju avgusta &+I}\
            A i ne bi dovodili Smiljanića da cele sezone sedi na klupi...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Odg: PARTIZAN FC

              Pa to i kazem,kraj avgusta,kraj kvalifikacija...
              A i prodajom Race ce dobiti pare,a stavljanjem Smiljanica u igru iskustvo i jacinu u veznom redu...

              Comment


              • Odg: PARTIZAN FC

                Navijam za "Partizan".
                Ali nemogu da ih pratim i imam strasno lose misljenje o nasem fudbalu u celini.
                Tako da ne bih iznosio svoja zapazanja.

                Navijam da svi nasi prodju, ako je ikako moguce.
                A najpre OFK-a &8@^J

                Comment


                • Odg: PARTIZAN FC

                  gledao sam utakmicu od 15og do 85 minuta i nijedan gol partizana nisam video #%d*

                  al svaka cast za prolazak sad ce biti tesko u play-offu jer su ipak protivnici mnoogo ozbiljniji...

                  Comment


                  • Odg: PARTIZAN FC

                    Izjavili su nasi da EL nije cilj.
                    EC je puna kapa, jer donosi 3,5 miliJona jevreja, a mozes mnogo bolje rezultatski da prodjes nego da se pravdas nakon punjenja u najjacem evropskom takmicenju TM

                    Comment


                    • Odg: PARTIZAN FC

                      E ovaj Cleo nije normalan...
                      Pa sto nisi igrao ovako dobro i u Zvezdi... #%d*Mi prodajemo talente kada ce to prestati??? +-*^%*
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Odg: PARTIZAN FC

                        Moguci partizanovi protivnici.
                        NOSIOCI: Bazel (Švajcarska), Anderleht (Belgija), Kopenhagen (Danska), Hapoel Tel Aviv (Izrael), Sparta Prag (Češka).
                        DRUGI ŠEŠIR: Rozenborg (Norveška), Salcburg (Austrija), Partizan (Srbija), Žilina (Slovačka), Šerif (Moldavija).
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Odg: PARTIZAN FC

                          Evo,u koje pare da ce u petak da izvuku Hapoel Tel Aviv,videcete.Ako ne izvuku njih,to ce biti Sparta.

                          Comment


                          • Odg: PARTIZAN FC

                            Najbolje bi bilo Kopenhagena najgore Andrlekt.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: PARTIZAN FC

                              [quote author=mr.gold link=topic=1076.msg152322#msg152322 date=1280945257]
                              Izjavili su nasi da EL nije cilj.
                              EC je puna kapa, jer donosi 3,5 miliJona jevreja, a mozes mnogo bolje rezultatski da prodjes nego da se pravdas nakon punjenja u najjacem evropskom takmicenju TM
                              [/quote]

                              Ne secam se kada je neko od velikana napunio Partizana i Zvezdu a igrali su protiv Reala 2 puta (Partizan) i sa Bayernom (Zvezda) sto se nesto novije istorije tice, pa nisu doziveli nikakav debakl,naprotiv to su bile neizvesne utakmice.Srpski mentalitet.Mene vise plase manje zvucni timovi.Ista prica evo i repka na SP dobijemo Nemce koji su bili posle Spanaca najbolja ekipa a izgubimo od pisljive Australije...

                              Comment


                              • Odg: PARTIZAN FC

                                Tada kada su igrali sa Realom,igrali su i sa Marsejom,pa im je Drogba dao 3 komada... l5'%9

                                Comment

                                Working...
                                X