Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    To ce antifudbal da bude. Vi izduvani posle velikog uspeha, a mi posle ove tekme takodje zadihani i bez Djuke. 0-1-og gola je poklon igra za tu utakmicu.
    Pa videcemo, jesmo mi dosta emotivno pre svega ispraznjeni, ali opet derbi je derbi, ima dosta mladih igraca koji ce da ginu na obe strane, ako se nama oporave ova trojica od veceras, bice tvrdo to je sigurno.

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Igra Đuka derbi. I rupi se oprašta od crno-belog dresa.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
      Ako ce da pruzi 200% onda sam za, a ako ce da se steka, nek igra Djole bolje. Uostalom i da igra i da ne igra, hvala mu na prosoj sezoni i za sve sto je uradio. Nek zabode neki ugovor i napokon nek pokaze malo stofa i van drzave.
      sigpic

      Comment


      • Hvala mu za titulu i včrs za dva zgoditka i asistenciju Sumi. Imam špurku da će i u nedelju naterati Borjana da plače.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Partizanovci sve cestitke na prolasku u LE
          Spoiler
          jao rodjace Radoje Smiljanicu kako jedva cekam da te vidim posle ovog poraza od tvog omiljenog kluba

          Comment


          • Cestitike na prolazu, po meni em zaluzeno em ocekivano. Mislim Videoton, Madjarska

            Comment


            • Koga biste voleli da vidite kao pojacanja i na kojim pozicijama?

              Ja bih Rajkovica definitivno na stoperu, pa da zaokruzimo sasvim pristojnu zadnju liniju, a da Miletic (fudbaler, ne onaj otpadak od levog beka) bude prvi igrac sa klupe. U veznom redu bih voleo da vidim nekog Matica za siromasne, koji ce da spoji zadnju liniju sa veznim redom, jer nam tu duva opasno. I napadac neki umesto Djuke (iskreno se nadam da ne racunaju zaista ozbiljno na otpadak koji nije mogao ni u Rijeki da igra makar sa klupe). Mada bih tu apsolutno podneo da se potpuna sloboda da malom Djoletu. Decko je biser.

              Elem, sve pohvale za Stojkovica. Da je Kljajic branio, pitanje je kako bi sve proslo. Stojke je neverovatno pouzdan golman i stvarno uliva dodatno samopouzdanje i sugurnost zadnjoj liniji.
              Last edited by colke995; 25-08-17, 00:12.
              sigpic

              Comment



              • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by colke995 View Post
                  Koga biste voleli da vidite kao pojacanja i na kojim pozicijama?

                  Ja bih Rajkovica definitivno na stoperu, pa da zaokruzimo sasvim pristojnu zadnju liniju, a da Miletic (fudbaler, ne onaj otpadak od levog beka) bude prvi igrac sa klupe. U veznom redu bih voleo da vidim nekog Matica za siromasne, koji ce da spoji zadnju liniju sa veznim redom, jer nam tu duva opasno. I napadac neki umesto Djuke (iskreno se nadam da ne racunaju zaista ozbiljno na otpadak koji nije mogao ni u Rijeki da igra makar sa klupe). Mada bih tu apsolutno podneo da se potpuna sloboda da malom Djoletu. Decko je biser.

                  Elem, sve pohvale za Stojkovica. Da je Kljajic branio, pitanje je kako bi sve proslo. Stojke je neverovatno pouzdan golman i stvarno uliva dodatno samopouzdanje i sugurnost zadnjoj liniji.
                  Antonov, Rajkovic, Bambi Tosic, i za napad nemam ideju.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Verovatno Ozegovic.
                    Lepo je sto smo usli u grupe al uz ovakvu upravu je to maks. To i drugo mesto u ligi. Eh...da je zdrava drzava i sport, do sad bi uz one visemilionske prodaje, koje ne bi bile pokradene bili na nivou onog Sahtjora npr.
                    Tuga da te obuzme.

                    Comment


                    • Last edited by Mr. Wolf; 25-08-17, 11:53.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Suspenzija u najavi, osim ako nam prva pred praznim stadionom ne bude bas protiv Skenderbega
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Bolje da bude,vec mirise na dron...ali realno dobili ste grupu za proci,sportski

                          Comment


                          • Mladi momci su velika koska. Ako prvu igrate u Beogradu bez navijaca i Skenderbeg je koska.

                            Comment


                            • Da, grupa koju mozemo da prodjemo. Samo da se ova govna u upravi otvore za pojacanja.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Da, grupa koju mozemo da prodjemo. Samo da se ova govna u upravi otvore za pojacanja.
                                Zvezda diktira pojacanja u Partizanu i obrnuto. Bice pojacanja obostrano.

                                Comment

                                Working...
                                X