Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za nekog se sviraju i dva penala u jednom poluvremenu na večitom derbiju a neko čitavu večnost čeka na najstrožu kaznu.
    Najgore od svega što gejlije sad prave neregularne uslove i trabunjaju na sav glas. Oni koji su na svakom meču imali penaltik i igrača više pride. Oni koji su davali golove duboko iz gol-auta. Ee takvi sad traže regularne uslove. I da nas je pustio Stolica i trebaa. Bio je i naš igrač a i u stručnom štabu. Malo da vidite kako je. A odakle vam pravo da se bunite kad vas svaki derbi odučimo od fudbala. Sakrijte se u mišju rupu i još više novca tražite od Gasproma i države Srbije. Ceo budžet nek ide u rupu.

    Comment


    • Svakakvih trabunjanja sam se naslusao, ali ovo je ubedljivo najgluplje. Kakav crni Stolica, kakvi bakraci.
      Ono sto uvek treba razgraniciti jeste odnos dva originalna kluba i odnos originalnih navijaca vecitih rivala, sa ovom situacijom u klubu koji je mafijin.
      Tu sporta odavno nema a pradigma takvog stanja je skandalozno terzicevo obracanje novinarima.

      Comment


      • Na danasnji dan pre cetiri godine je Milos Jojic, usavsi u igru, izvrsio atentat na pauka. Na taj nacin, Partizan je zakoracio ka tituli.



        Ko ce docekati nedelju?

        Comment


        • Nikada u istoriji Partizana titula nije osvojena na ovako spektakularan način. To veoma hrabri pred start kvalifikacija za Ligu šampiona.

          Comment




          • Veliko hvala majstoru!

            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • А сви спрдали Илиева када је најављивао бомбе

              Comment


              • Veliki, veliki Partizane, hvala ti na radostima! Ovo je nasledje Spica, Bobeka i Moce...

                Igracima i strucnom stabu hvala na tituli u partizanskom maniru, na 31 mecu bez ligaskog poraza, na upaljenom Parnom valjku i majstorijama kojima smo svedocili.

                Ambijent na JNA bio je dostojan proslave titule.



                Bice vremena za analizu, u cijem centru paznje moraju biti Nikolic, Ostojic, Everton, Leo, Djuka, pa i Kosovic...

                Comment


                • Pokidali !!





                  Djurdjevic i Leonardo sigurno ostaju najmanje do kraja kvalifikacija za Ligu sampiona u to budite sigurni ;) Ne zaboravite da smo vec uzeli 5 miliona od Blekija.....
                  Udjemo li u LE moze da se razmisli o njihovoj prodaji ali ako udjemo u LS oni ce sigurno ostati...Nikolic i Iliev su vec pokazali da sa ovom ludom druzinom mogu da naprave cudo.....
                  Last edited by tamonajugu; 23-05-17, 00:54.

                  Comment


                  • https://youtu.be/BJGX0hR9jLE

                    Bakljada na avalskom tornju, slavi se i dalje
                    https://www.youtube.com/c/krkipfc

                    Comment


                    • Sto se naseg prvenstva tica mi narednu seoznu mozemo da izguramo na prvom mestu i sa ovim sastavom i to bez Blekija (stavljanjem Cirkovica u tandemu sa Ostojicem) medjutim sto se Evrope tice stvar je logicno mnogo komplikovanija jer ne samo sto nas ocekuju teze utakmice vec ce zbog toga Nikolic menjati sistem iz 4-4-2 u 4-2-3-1 sto znaci da nam na stoperskoj poziciji pored dovodjenja kvalitetnijeg igraca od Cirkovica treba i ofanzivni vezista kojeg nemamo od kako je otisao Moreira jer Sale vec dugo ne moze 90min da odigra
                      To su dve kljucne pozicije koje ce nam faliti naredne sezone gde ako dovedemo prave igrace mozemo drasticno da ojacamo ekipu, a evo cime ukupno raspolaze Nikolic i koje sve opcije ima:



                      Boldovano i uokvireno su igraci iz prvih 11 (znak pitanja pored igraca znaci da bi mogao biti prodat ili pusten na free)
                      U zagradi su igraci van onih pozicija na koje Nikolic racuna na njih, a koji u nekoj rotaciji mogu da pokriju i tu poziciju

                      Imamo 4 stranca od mogucih 6 i to je lep prostor od 2 mesta koji bi mogli da popune dva kvalitetna stranca....mozda neke nove bombe naseg Boska Buhe Ilieva

                      Nema govora o prodaji kljucnih igraca (Djurdjevic i Leonardo...dok Everton sigurno ostaje najmanje do zime) pre kraja evropskih kvalifikacija, postignut je nacelni dogovor sa njima i njihovim menadzerima i taj dogovor moze da poremeti samo neka nadrealno dobra ponuda za te igrace...sto se nece desiti. Medjutim, ako udjemo u grupu LS ili LE ostace nas najbolji tandem najmanje do zime....

                      Comment


                      • Utisak je bio da cemo ih i danas savladati. Ne pamtim da je ambijent na JNA bio u ovoj meri lisen tenzije. Takmicarska je postojala, ali rezultatska ne.

                        Duga je sezona za nama...Kao sto pesma kaze, sve se zavrtelo.

                        Jos jedanput, hvala strucnom stabu i igracima na majskim radostima. Sportski sektor bio je i ostao poslednja brana pred odredjenim pojedincima i grupacijama.
                        Last edited by Bogi; 27-05-17, 21:54.

                        Comment


                        • Zasluzio celavi ovo kao niko.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kako su Leo i Djurdjevic zbog sebicluka usrali malo mec. Bilo bi bas onako rutinski. Al dobro, oprasta im se zbog cele sezone.

                            Svaka cast celom timu
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Valja li sto taj Partizan,mozete li nam pruzit koliko toliko neki otpor?

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Valja li sto taj Partizan,mozete li nam pruzit koliko toliko neki otpor?
                                Može li Terzić da bude na slobodi?

                                Evo šta je Božinov poručio Leu

                                – Leo, molim te pusti sve, igraj molim te, Grobari te vole i ti to znaš, ali ja želim da ti zajedno sa ekipom uđeš u Ligu šampiona. To može da se desi ako ti budeš igrao kako znaš, naravno, ne samo ti, svi to možete. Siguran sam u to i verujem u tebe i tim. Moraš da se koncentrišeš, budi gospodin Leo, budi iznad svih. Znam šta ti je, pričali smo dugo, rekao sam ti neke stvari. Vidi, ako ti povedeš Partizan u Ligu šampiona i ako Bog da da se uđe, ti ćeš biti heroj kao Saša Ilić. Leo, Partizan je veliki klub i uvek će se menjati igrači i treneri, ostaje istorija, a ako ti uvedeš Partizan u Ligu šampiona, to će pamtiti i tvoja deca. Veruj mi, pre svega budi gospodin. Pričali smo juče, sam si video šta je Partizan i šta su Grobari, najjači su, verni do groba, napisao je Božinov.

                                valeribojinov86LEO MOLIM TE PUSTI SVI IGRAJ MOLIM TE NAVIJACI GROBARI VOLE TE I TI TO ZNAS ALI JA JELIM DA TI ZAJEDNO SA EKIPA ULAZITE U LIGA SHAMPIONA A MOZE TE AKO TI IGRAS KAKO ZNAS NARAVNO NE SAMO TI SVI VI MOZE TE JA SAM SIGURAN I VERUJEM U TEBE I EKIPA ALI MORAS SE SKONCENTRISAS BUDI GOSPODIN LEOO BUDI IZ NAD SVI ZNAM STA TI JE PRICALISMO SINOC DUGO REKAO SAM TI NEKI STVARI VIDI AKO TI PO VEDES PARTIZAN U LIGA SAMPIONA I AKO BOG DA DA SE ULAZI TI CES BITI HEROJ KAO SASA ILIC LEO PARTIZAN JE VELIKI GLUB I UVEK CE BITI DA MENJA JU SE LJUDI IGRACE TRENERA ALI TO STO CE DA OSTANE JE ISTORIA A TO DA TI URADIS TAKO DA PARTIZAN JE U LIGASAMPIONA TO CE SE PAMTI I TVOJE DECA VERUJ MI BUDI PRE SVEGA GOSPODIN MOLIM TE PRICALIS MO JUCE TI I SAM SI VIDEO STA JE PARTIZAN I SAM SI VIDEO STA SU GROBARI NAJ JACI SU I VERNI DO GROBA @leozim42_oficial ❤❤❤

                                Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X