Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne vadi !

    Comment


    • Sve smo ovo zasluzili naravno ali sada nas kenja i kad ne zelimo Ova sedmica je stvarno... prostacki receno "Pisanje po sirotinji".
      Nismo "u nikakvom dodiru sa njima" jos nije ni derbi bio... al` zadajemo im udarce. Roki kada je lupao Ivana Dragu, to je nista sta je ovo.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • U sredu samo hrabro protiv stare dame, to ce biti pravi fudbalski praznik za navijace oba kluba samo se nadam da ce proci bez ikakvih incidenata.
        Mi smo partizan za nas je remi neupeh. Tako da samo hrabro i da uzivamo u igri zileta i ostalih
        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

        Comment


        • Jel se zna koliko smo tacno u dugovima?
          >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

          Comment


          • Odgledao sam BATE-Dinamo Minsk.
            Rekao bih da nam je vise potreban defanzivni vezni nego levi bek, ali da dovedemo mi i obojicu.Potreban nam je def. vezni koji ce sprecavati protivnicke napade i zatvarati igracima BATEa sut van 16, svaki put kad su imali i malo prostora oni su sutirali.
            Ocajno napadaju na postavljenu odbranu i nisu opasni posle prekida. Stoperi su im previse bavni, levi bek takodje slab gde ce mozda nas Zile najvise to iskoristiti, bar se nadamo
            Imaju vise iskustva od nas, to je sigurno, samo da ih svatimo ozbiljno i da igramo kao protiv Steaue, poklon ce doci

            Comment


            • sloboda ili ništa

              Comment


              • Vratili smo Marka Lomica po treti put, svakako ce biti upgrade u odnosu na Petrovica...

                Dobrodosao Mare

                Comment


                • Malo podsecanje na jednog naseg bivseg igraca...

                  Jedna od najludjih glava u nasem dresu, jos tada vokado, Milan Djurdjevic. Covek koji je posle odlaska iz Partizana, igrao za PAOK, a sada je u grckom zatvoru zbog iznude. Luda glava

                  Hajduk Split - Partizan 0:2 2 x Djurdjevic

                  https://www.youtube.com/watch?v=7kYyYEaRjB4

                  Olimpija - Partizan 0:1 Gol Djurdjevica

                  https://www.youtube.com/watch?v=lqo3HAP1iTk
                  https://www.youtube.com/c/krkipfc

                  Comment


                  • Danas je jedan od onih dana kada ce svako kome je crno-bela boja u srcu da iscekuje 20:45 i duel u kome ce parni valjak da igra za ulazak u sam krem evropskog i svetskog fudbala.
                    Igraci treba da znaju da nemaju nikakav pritisak da moraju da pobede, jer je i ovo veliki uspeh. Samo hrabro i pozitivan rezultat dolazi.
                    Pa nek nam je sa srecom.
                    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment


                    • Много се плашим одбране...
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • za ovu utakmicu ne može ništa da se prognozira.. Bukvalno svakav ishod može da se desi. Ali ja se nadam da Parni Valjak neće izneveriti i ovaj put

                        Comment


                        • Idemo Grobari !

                          Comment


                          • Danas može i 1:1 što se mene tice, 2:2 još bolje .

                            Samo da damo gol i da ne izgubimo. Nadam se pobedi , naravno.

                            Idemoooo 😈😈😈

                            Comment


                            • Samo da ne bude gresaka u odbrani kao protiv Vose
                              i mislim da prolazimo
                              NAPRED PARTIZAN,PARNI VALJAK SE PALI
                              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                              Comment


                              • Hoće prenositi neko tekmu ?
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X