Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Crno-bela budućnost: Partizanovi klinci pobedili Real predvođen Zidanom /video/
    http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...-Zidanom-video

    Svaka čast klincima
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Вели Б92 да је велики Валери Божинов близу Хумске. Ако потпише то би био уговор на две године.

      Ај и ово да видим.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Izgleda da je gotovo sto se tice Bozinova,veceras promocija ako je verovati mozzartu
        http://www.mozzartsport.com/vesti/pa...humskoj/108161

        Comment


        • Protiv Dila Gori iz Gruzije u drugo kolo kvalifikacije, prva se igra na JNA.

          Comment


          • Догодине напад Партизана ће предводити Шапоњић, Божинов и...

            Абубак Оумару.

            Дођи.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Meni licno kurton od igraca.

              Comment


              • Bude li resetao Andjus i Ziva ce praviti vanredne emisije.

                Ja zadovoljan, imacemo pokretljiv napad bez sifonjera. Ako bratko ne bude lelemudao on i Abu ce se posprdati sa ovom ligom + u Evropi mozes uraditi nesto na kontre(Kiza nece igrati drugacije). Od SNS uprave nisam boljeg ocekivao tako da mi je i ovo do jaja.

                Imamo krater na levom beku i golu, trazi se jos jedan zadnji vezni. Opcije Medojevic i Bane Jovanovic.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Casiraghi View Post
                  Od SNS uprave nisam boljeg ocekivao tako da mi je i ovo do jaja..
                  Управо то. Овај трио је врхунски. А Абубакар за домаћу лигу је песма.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Nikad necu zaboraviti kada je otresao ivanova kao slinu, a ivanov je klasa za nasu ligu.
                    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment


                    • Na papiru mozda i ne izgleda lose tim. Ali ovaj brazilac, golman, levi bek, zadnji vezni i klasican spic (iliti nedostatak istog) su veliki znaci pitanja. Bojinov jos veci. Ne bih se brinuo da nemamo sramotno loseg trenera.

                      Veeeeeeeliki plus je ostanak Zileta. Mislim da ce da razbija.
                      Samo da kuronja nema zagarantovano mesto u 11 i bicu zadovoljan.

                      Moze sve ovo da izadje na dobro, jer stvarno tu ima interesantnih igraca i rotacija je vise nego ok...ali ipak da se ne lozimo jos. Kiza je ipak... pa Kiza.

                      Comment


                      • Ma nista posebno nismo ali mislim da sa ovim timom ne gubis od Tuna i Samroka.

                        Samo sto se bojim onoga da je ova uprava ono sto je ciganima bio Toplica Spasojevic i ekipa.
                        sigpic

                        Comment


                        • Abubakar potpisao za Partizan

                          Comment


                          • Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Suska se po medijima da zelimo da angazujemo Jovicica iz Amkara.

                              Imao sam priliku da odgledam 5-6 meceva Amkara, i to mahom protiv jakih protivnika, i moram da kazem da se radi o vrlo agilnom, hitrom, veznjaku sa osecajem za prostor koji odlicno cita igru i pokazuje zavidan nivo borbenosti. Bilo bi odlicno ako bismo ga doveli.

                              Comment


                              • Pre svega da se nadovezem na prethodni post: velika steta za Jovicica. Trebalo je da realizujemo taj posao, mnogo bi nam doneo na sredini...

                                Andrija.

                                Spoiler


                                Evo i novih dresova.

                                Spoiler


                                MTS ocigledno ne zeli da nam izadje u susret sto se tice boje logoa, ali sta da se radi. Nosili smo i crvene brojeve osamdesetih, nista strasno.

                                Inace, dres podseca na onaj iz prosle sezone , samo sto ispod rukava ima vise crne boje. Inace, ledja su bela, sto nisam ocekivao. Za trenutak mi je zalicio na dres iz sezone 12/13, ali taj je ima vise crne boje i potpuno crna ledja. Mislim da ce biti potrebno da se nosi kombinacija sa crnim sortsem i belim stucnama. Mozda cak i sa belim sortsem i crnim stucnama, koja se nosila, ako dobro pamtim, u sezonama 08/09 i 09/10.

                                Sutra ocekujem ovako nesto.

                                Spoiler


                                Danas u stampi najavljuju vezni red Barasanac - Babovic - Ninkovic ali mi je to isuvise otvoreno. Mada me ne bi cudilo da bude ova varijanta koju sam ja naveo, ali sa Ninkovicem umesto Babonje. Onda bi se Ninkovic izvlacio na levo krilo, sto smo praktikovali puno puta u poslednje dve sezone, dok bi Abu mogao da se priblizi spicu.
                                Last edited by Bogi; 13-07-15, 09:40.

                                Comment

                                Working...
                                X