Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovakvih retarda ima u svakom klubu u Srbiji(a i regionu), steta sto ne mozemo da ih izvozimo zato sto ih ima previse.Da se coveku smuci domaci sport koliko se muva tu ljigavaca .

    Comment


    • Nazalost mislim da ovo vise nije onaj partizan kojeg su sa tribina bodrili cika dusko radovic i bora todorovic, ovo vise nije onaj partizan za koji je mance ginuo na terenu, ovo je neki novi partizan koji nema niceg sto pravi partizan treba da ima.
      Upravi neka je na cast sto su unistili takav jedan klub za samo 3 meseca, zadnjih deset godina razni ljudi su nas dovodili do dna ali je ovo sad dno dna, ovakvo ponasanje uprave ne pristaje partizanu.
      Borba sampionsku titulu me uopste ne zanima kad smo mi izgubili bitku sa zdravim razumom.
      Reci jos nesto na ovu temu bi bilo suvisno jednostavno ovkakvo ime teme ne zazluzuje da se vise kvari pa nemam vise potrebu da pisen na temu pfc dok ovakav pfc postoji.
      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

      Comment


      • Originally posted by cleoo View Post
        Nazalost mislim da ovo vise nije onaj partizan kojeg su sa tribina bodrili cika dusko radovic i bora todorovic, ovo vise nije onaj partizan za koji je mance ginuo na terenu, ovo je neki novi partizan koji nema niceg sto pravi partizan treba da ima.
        Upravi neka je na cast sto su unistili takav jedan klub za samo 3 meseca, zadnjih deset godina razni ljudi su nas dovodili do dna ali je ovo sad dno dna, ovakvo ponasanje uprave ne pristaje partizanu.
        Borba sampionsku titulu me uopste ne zanima kad smo mi izgubili bitku sa zdravim razumom.
        Reci jos nesto na ovu temu bi bilo suvisno jednostavno ovkakvo ime teme ne zazluzuje da se vise kvari pa nemam vise potrebu da pisen na temu pfc dok ovakav pfc postoji.
        Evo jos jednog sa ovakvim stavom, tj. JA !
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • U svakom slučaju čovjek je bolji trener od ćele.
          Ja sam svim srcem želio da ćelo ostane :-).
          Sada bar dobiste kakvog takvog trenera, a nama i dalje ostade Lalat. Biće ovo ozbiljna trka invalida :-)

          Comment


          • Kada zabelezi neki zapazen evropski rezultat, a ne luta po nasim livadama moze se reci da je bolji trener od cele.Ispao sa Arisom u Grckoj Superligi, to se celi vec ne bi desilo.

            Ja kada sam gledao njegove ekipe, to je bio veoma ruzan fudbal koji je vise usredsredjen na odbranu.Dobar takticar, ali ekipa mu ima problema sa realizacijom.Nece se ni on dugo zadrzati, mozda vec od leta Partizan trazi novog trenera.

            Comment


            • Kapiten nas finom asistencijom i slabijom nogom resava. Ugovor do 45, sasvim realno za nase livade.
              Last edited by Bogi; 05-04-15, 01:19.

              Comment


              • Rutinski do finala kupa, svaka cast malom Saponjicu za prvenac

                https://youtu.be/CEPkGgIk2Oc
                https://www.youtube.com/c/krkipfc

                Comment


                • Prvo poluvreme danas je bilo najbolje u ovoj sezoni. Brza, agresivna igra, pokazana zelja. Drugo nesto slabije ali i dalje iznad proseka.

                  Babovic nije bio u startnih 11.

                  Comment


                  • odlicno prvo poluvreme. u derbiju isti sastav , samo drina da zaigra. i mirna bosna

                    Comment


                    • 26 TITULA
                      Svaka cast zokiju milinkovicu koji je u teskom trenutku preuzeo tim osporavan od svih pa i od mene prvog, takticki ubio lalatovica i zasluzeno eve partizan vec 3 meca ne zna poraz protiv zvezde.
                      Babovicu daleko ti lepa kuca, ZIVKOVIC I ANDIRIJA I ZIVKO KLASA.
                      Last edited by rope; 25-04-15, 19:45.
                      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                      Comment


                      • Imamo dobre sanse da osvojimo titulu ali ne treba se radovati pre nego sto Sasa podigne pehar. Nije gotovo.

                        Ponovo smo mogli da slavimo, imali smo dovoljno dobre prilike ali ih nismo iskoristili. Prvo poluvreme je bilo jedno od boljih na derbijima koje pamtim, potpuno smo ih izolovali i udaljili od naseg gola. To i nije bio neki zadatak, ali to vec lici na Partizan. Sa takvim pristupom u narednim mecevima mozemo da se nadamo pobedama.


                        PS Cestitke nasem dragom Partizanovcu, Slavisi Jokanovicu!

                        Last edited by Bogi; 25-04-15, 23:21.

                        Comment



                        • Penal je sigurno bio ali ne verujem da bi on odlucio prvenstvo, partizan jeste trebao da dobije bio je bolji celu tekmu, ali mislim da ovakva zvezde ne moze ni u snu da stigne 5 bodova prednosti.
                          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                          Comment


                          • Lalatović ni sa ekipom iz '92, pojačanom lično Acom Kurjakom na terenu ne bi stigao ni 2 boda.

                            Comment


                            • Solidna igra juce. Teske su bile noge, ali je vezni red delovao pristojno. Ni Babovic nije zadrzavao loptu previse. Fino se rotira ova trojka ispred defanzivnih veznjaka: i dalje, nakon svega, moguce je barem na trenutak videti obrise postulata koji su osnova Partizanove skole fudbala. Jagodina, tim u teskoj finansijskoj krizi, sa vrlo, vrlo interesantnim rezultatima ove sezone, protiv nas pokazuje veliku zelju i elan u totalnoj ofanzivi. Nama je falio zavrsni pas, ali i malo drskosti na bocnim pozicijama. No dobro, s obzirom na to da se mec igrao u ovom terminu, 3 boda su 3 boda.

                              Sasa Markovic je na poslednjim mecevima odradjivao dobar deo posla na sredini. Fizikalijama definitivno odskace od proseka lige. Zgodno je imati i jednog dobrog sutera u uslovima igre protiv ''bunkera''. Inace, juce je uputio jedan topovski udarac ka golu ali je lopta pogodila Babovica u glavu - odmah su usledili aplauzi sa istocne i zapadne tribine.

                              U prvom poluvremenu je igrac Jagodine rukom namerno zaustavio loptu koja je isla ka golu ali sudija, kao ni njegovi pomocnici, nisu pokazali na belu tacku.

                              Trebalo bi nastaviti ovim tempom.

                              Uzgred, kad smo vec kod Jagodinaca - fotografija nastala pre pola veka:

                              Comment


                              • Dobro odradjen posao sudija u zadnjem derbiju
                                http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...ic-suspendovan
                                Veceras svi u Novi Sad na proslavu titule.
                                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                                Comment

                                Working...
                                X