Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pocinje serija ozbiljnih pripremnih meceva. Sutra protiv Sarajeva.

    Comment


    • Dakle, ode Danko Lazovic.



      Tuzno...

      Izgubili smo fudbalera koji je mnogo znacio na terenu i van njega. U ligi u kojoj se protiv nas igra bunker, Danko je bio taj koji uvek zna kako asistirati, kako dati gol, ili nekako ''umvati'' loptu iza golmanovih ledja. Sam je Nikolic pre neki dan rekao da mu je Lazovic bio desna ruka a, koliko ja znam, on je kanalisao bes mnogih igraca zbog neiplacenih plata, ponekad im davajuci iz svog dzepa. Ni njemu se ocigledno ne svidja nova uprava, ali je vodio racuna o interesima kluba. Pomagao je mladjima, postovao je autoritet i Sase Ilica, jer je neprekivdno podvlacio da je on samo ''nosac trake'' dok je Ilic jedini kapiten.

      Polako se, barem kod mene, formira jasna slika: ova uprava kao da ima zadatak da destabilise klub. Fofana je otisao, Kojic je obicno sidro, Lazovic je nenadoknadiv gubitak, a Skuletic je mislima u Lilu. Potreban nam je novi napadac, ali ni to nije jedini problem. Nikolic neprekidno insistira na pojacanjima u napadu, ali nista od toga. Trazio je da se Danku produzi ugovor, ali je uprava odbacila tu mogucnost.

      Obdrana se polako formira, ocekujem da na sredini igraju Brasanac ili B. Ilic sa Drinom, desno Grbic, u napadu Skuletic + eventualno, ali sve nerealnije pojacanje, a levo kapiten ili Ninkovic koji sve vise dobija sansu na pripremama. Koliko vidim, sa Babovicem je pokusano desno, ali nista od toga. Mozda bi se, pri promeni sistema, za njega naslo mesto na sredini, iza usamljenog napadaca, ali Nikolic ne igra cesto sa jednim spicem.


      Da stvari ne budu toliko crne, intervju sa Igorom Duljajem:



      ''Nikada me niko nije cuvao toliko dobro, a da nije imao nameru da me povredi, kao Igor Duljaj''. - Zinedin Zidan
      Last edited by Bogi; 10-02-15, 12:15.

      Comment



      • Sazetak utakmice od subote.
        Ovo je Arsenal, a ne ono Å¡to je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Sarajevo daleko bolji rival, gol je primljen nakon greske u odbrani, ali itekako zasluzena pobeda.

          Prosle godine smo mi slavili identicnim rezultatom, ali smo ove nadigrani.

          Comment


          • Prosle godine je Partizan izveo kombinovan sastav i opet su nas dobili,doduse mi sad imamo dosta bolji sastav i znatno boljeg strucnjaka na klupi nego lani.
            Ovo je Arsenal, a ne ono Å¡to je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Skuletic Lokomotiva. Rusenje iznutra. Trazili ste

              Comment


              • Ne secam se da sam trazio rusenje iznutra.

                Comment


                • Pa ja ne znam sta si ocekivao ipak je ovo Srbija, a ovo sto se sad desava mi lici bas na to.
                  Bas rizikuju, sve su to mogli i na kraju, kao da se trude da vec sad puknu titulu

                  Comment


                  • Ljuba i ja smo davno objasnjavali da ce doci jos gori od Djurica, nije niko slusao.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma znao sam ja da ce se ovo desiti, samo nije da sam to i trazio

                      Samo neka pisaju po klubu, ja sam oguglao...

                      Comment


                      • Ovaj mali Bogosavac "Ridji" sto je dao gol je najbolji levi bek u drzavi licno sam ga gledao ako mi neko ne veruje dajem mu majku na 5 dana.

                        Inace to sto rade Vucelic, Ciric i ekipa je smesno sta se radi u Partizanu. Danas sam bio na konferenciji za Skuletu i verujte ljudi tu se ne zna sta ko prica evo novinari se krstili. Jedan jedno drugi drugo. Vucelic i valjda Gligorijevic to je smejurija. Ovaj kaze "stavili smo titulu na kocku" ovaj drugi "sigurno osvajamo titulu". Ovaj kaze "dacemo sansu Saponjicu" ovaj kaze "lakse ce Saponjic da dise na klupi sad kad odlazi Petar". Ovaj kaze Tumbakovic je znao za odlazak Skuletica ovaj drugi kaze TUMBAKOVIC NIJE ZNAO NISTA OD TOGA.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment




                        • Kapiten i Babovic vrlo dobri, cini mi se da je obojici ovo bio prvi start na pripremama...

                          Comment


                          • Uvek me zacudi kada vidim da je neko napisao nesto na F.K. Partizan
                            Ljudi divim se vasoj snazi, svaka vam cast - ja vise za njih nemam ni to a ni reci.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Vrlo dobra igra protiv Djera, kontrolisali smo loptu i protivnika. Odlican sprint Ninkovica kod 4. gola. Sta god se pricalo o dolasku Babovica, Nikolic je zadovoljan njegovim igrama. Vrlo je verovatno da cemo igrati sa jednim spicem u nastavku prvenstva, mada postoji mogucnost da Ninkovic bude nesto kao poluspic koji ce se rutinski ubacivati u zavrsnici, nesto slicno ulozi koju je Iliev imao kod Stanojevica.

                              Uprava je odradila ono sto je ocigledno bilo planirano jer ja, a verujem ni vecina ljubitelja fudbala, nije videla da se klub lisi tri najbolja napadaca u jednom roku a ne dovede zamene. Izgubili smo najbolji tandem u domacoj ligi, a otisao je i Fofana, jedini koji se sa njima do sada rotirao. Ne samo da smo ostali bez tri kvalitetna napadaca, nego ce nam napad predvoditi Kojic i Saponjic koji su u posednjih godinu dana potpuno van ritma. Uz to, ostali smo i bez pravog mira u svlacionici.

                              Tesko nas prolece ceka, ali treba raditi na treninzima i boriti se na svakoj utakmici kao da ce ona odluciti ishod trke za sampiona zemlje.



                              Originally posted by AIRBORNE View Post
                              Uvek me zacudi kada vidim da je neko napisao nesto na F.K. Partizan
                              Ljudi divim se vasoj snazi, svaka vam cast - ja vise za njih nemam ni to a ni reci.
                              To je razumljivo. Narocito nakon dogadjaja u poslednje 2-3 godine...
                              Last edited by Bogi; 14-02-15, 09:38.

                              Comment




                              • Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X