Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lukacev gol 100%...

    Hteo je da uhvati ali mu pobegla.Da je hteo da boksuje,valjda bi negde na stranu izbio,ne bi boksovao 2 metra ispred sebe...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ne ide nikako. Ovi nisu slučajno izbacili Majnc i uzeli bod u Turskoj. Dali su loptu Partizanu, ali drže formaciju i udaraju kontre. Ako se ovde uzme bod biće ko kuća.

      STANKOVIĆ

      Svaka lopta koju da je naložen saigrač. Ali svaka...
      Last edited by White Hart Lane; 02-10-14, 20:48.

      Comment


      • mora fofana ako ocemo bod

        Comment


        • Sramota!

          Comment


          • Pun mi vise Voje i Vove. Daj dovedite bilo koga u januaru umesto njih dvojice, znaci iz trece lige igraci su bolji.

            Bice ovde 4-0.

            Comment


            • Ajde sto igraju ocajno,nego sto nema nimalo borbenosti.Mrtvi ljudi totalno.Rekao bi covek da Partizan vodi 2-0,a ne da je obrnuto.Klasican srpski mentalitet...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Fale Skuleta, Drina, pa cak i Brasanac...ali ovo je u svakom slucaju toliko jadno izdanje da ja nemam reci.
                Veceras sam se definitivno poslednji put ponadao da FKP moze da uradi nesto u Evropi...

                Comment


                • Mnogi nedostaju u timu, ali mi nije jasno šta radi ovaj Saša Ilić, čovek je statista, ne pomera se posmatrač na terenu hvata zjale... Nikolić ga je poštedio obaveza jer je umesto Drinčića vratio Pantića nazad da igra sa Brankom Ilićem, ali šta taj čovek radi to je neverovatno samo stoji pomeri se par koraka napred nazad levo desno i to je sve učinak apsolutna nula.
                  A tek što poklanja lopte na 30m od Lukača pa onda ovaj spašava živu glavu, jedan od retkih koji je solidan večeras.

                  Sramoti se na kraju karijere, bolje da se igra sa 10 igrača neka on stoji pored terena...
                  Last edited by White Hart Lane; 02-10-14, 21:54.

                  Comment


                  • Hvale ga jer je covek najveca legenda FKP. Ili jedna od najvecih...
                    Problem je sto i ove sezone igra mnogo vise minuta nego sto moze. A i tako iscedjen je imao vise dobrih poteza (ne veceras) nego mnogo mladji Lazovic npr. I dalje moze jednim potezom da resi utakmicu, sto je vec radio ove sezone.

                    Nista on nije kriv za veceras. Kriva je naravno uprava jer nam je rotacija ocajna. Nemamo cestitu zamenu ni za koga iz prve postave. Imamo najgoreg stopera u istoriji fudbala, a i drugog najgoreg levog beka (Petrovic je najgori).

                    Comment


                    • Pratim Partizan tamo negde od sredine 80-tih kad sam jos bio klinac i odgovorno tvrdim da je ovo najgori tim koji sam ikada gledao... bar do sledece godine jer taj ce biti jos gori od ovog. Nesto mora da se menja iz korena jer ovo je bruka da se razni timovi koji su do juce bili treceligasi sprdaju sa Partizanom. Ovo za mene nije Partizan nego Teleoptik, cak nije ni to.

                      Comment


                      • Sramotna igra. Tuga.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Hvale ga jer je covek najveca legenda FKP. Ili jedna od najvecih...
                          Problem je sto i ove sezone igra mnogo vise minuta nego sto moze. A i tako iscedjen je imao vise dobrih poteza (ne veceras) nego mnogo mladji Lazovic npr. I dalje moze jednim potezom da resi utakmicu, sto je vec radio ove sezone.

                          Nista on nije kriv za veceras. Kriva je naravno uprava jer nam je rotacija ocajna. Nemamo cestitu zamenu ni za koga iz prve postave. Imamo najgoreg stopera u istoriji fudbala, a i drugog najgoreg levog beka (Petrovic je najgori).
                          Apsolutno se slazem.

                          Sasa Ilic sa svojih 36 godina i dalje drzi ovaj tim, i drzao ga je poslednje 3 godine. Ceo tim, a narocito vezni red je nezamisliv bez njega jer je kvalitetan i iskusan fudbaler, veliki Partizanovac i profesionalac koji je uvek obavljao svoj zadatak na terenu. Od povratka je igrao na levom boku, igrao je kao centralni vezni a najmanje je igrao na svojoj prirodnoj poziciji. I pored toga, pokazao je da je majstor fudbala. Van terena nikada nije pravio problem, nikada nije palio vatru, nikada nije upirao prstom zbog toga sto je njegova reprezentativna karijera nepravedno bila i ostala kakva jeste - a mogla je i morala biti daleko bogatija.

                          Ko redovno gleda nas klub, narocito onaj ko zna malo vise, ko je eventualno bio u kontaktu sa igracima - dobro zna da je Sale Ilic pravi kapiten, i po igrackom i po psiholoskim kvalitetima srce i dusa ovog tima.

                          Naravno, mi smo krivi sto se i dalje zavisimo od njega, sto on ne moze da zavrsi karijeru barem igrajuci na mestu u timu na kojem je najvise pokazivao, ali on taj teski zadatak obavlja besprekorno i bez pogovora. Da nije ovakvo stanje u zemlji i da nismo pali ovako nisko sto se fudbala tice, Sasa Ilic bi bio jos vise uvazavan. U svakoj normalnoj zemlji se iskusni fudbaleri neguju i postuju, dok kod nas, kada igrac predje 30-tu - ''ma gotov je, staro gvozdje, dajte neke mlade, vadite igrace iz mladjih selekcija''. Sto otkriva mnoge druge slabosti i zatucanosti nasih fudbalski shvatanja, ali imacemo vremena za tu temu.

                          Dakle, ne branim ja Sasu samo ih sentimentalnih razloga. Ponavljam, ne znam kako ce neko dokazati da je vezni red i uopste cela ekipa bolja bez Sase na terenu. Svako ima pravu da zakaze, ali nas Ilic i ako je nekada zakazao to nije uradio zbog manjka inspiracije.

                          I sto je najvaznije, jesmo li mi zaboravili sta znaci Partizanova skola fudbala? Zasto je nas klub stekao toliko simpatije od svog osnivanja? Znamo li mi postulate igre Partizana, prenosene od Spica i Bobeka, preko igara Milutinovica, Moce Vukotica i ostalih legendi do danasnjih dana? Koliko god da smo fubalskih majstora ''stvorili'' u poslednjih 20-ak godina, Ilic je po igrackim i ljudskim kvalitetima najbolji primer onoga sto bi trebalo da predstavlja fudbaler ovog kluba. Takticki i tehnicki besprekoran, izuzteno lucidan, timski igrac i covek odmerenog karaktera kojeg i vecina protivnickih navijaca postuje.


                          U svakom slucaju, vrlo slaba igra sinoc. Zao mi je zbog toga sto smo dobro otvorili takmicenje u LE - ovaj poraz bi mogao da ima demoralisuce dejstvo na nase dalje igre u ovom takmicenju. A LE je jedina Evropa koju mozemo da igramo. Zato ovo takmicenje treba postovati. Smatram da je Branko mnogo bolje funkcionisao sa igracem koji je po vokaciji zadnji vezni, a to je Drincic. Vec se vise puta potvrdilo da je stavljanje stopera na mesto usamljenog defanzivnog veziste velika kocka. Crnogorski reprezentativac i Skuletic su nam dosta falili, ali tako je kako je. Okrecemo se domacem sampionatu, moramo nastaviti sa dobrim igrama.
                          Last edited by Bogi; 03-10-14, 08:45.

                          Comment


                          • sretan nam rodjendan

                            Comment


                            • Skuleta otac!!!

                              Comment


                              • Jbt, je l' normalan ovaj Volkov.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X