Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PARTIZAN FC

    Imali ste i vi bisera,nemoj da krenem da kacim,trokirace stranica

    Comment


    • Odg: PARTIZAN FC

      Fljmurtari . e takav niko nikada. #%d*
      Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

      madden balkanska liga

      Comment


      • Odg: PARTIZAN FC

        Ni u jednom jedinom derbiju u istoriji se nije desilo da jedna ekipa zavrsi mec bez i jednog suta na gol.Do sada.Zvezda je( naravno)ipak uspela u tome.E to je BRE BRUKA! &*#GI(] Rado bih ja uzeo i Flamurtari i Dinamo i Tikvu u zamenu za to.A i za onih 1:7. &+I}\
        A kad ste vec tako "veliki" sto vam igraci beze na aerodrom (podsecanje)
        http://www.pressonline.rs/sr/vesti/sport/story/62813/PARKER+I+ISAH+HTELI+DA+POBEGNU+IZ+ZVEZDE!.html *T_*@SR

        Comment


        • Odg: PARTIZAN FC

          veruj da sramota kao sto je Fljamurtari evo ne bledi 23godine. znao bi da si u to vreme pratio fudbal kao oni 40 hiljade franjevaca koji su bili na stadionu.
          jedan sut ili ne na nekom derbiju ce vec sledeci derbi da pokrije. naravno i one ciste penale koji nisu sudjeni. tako je za ovih 55 godina pikanja fuce izmedju zvezde i partizana.
          ja se secam jednog derbija bas te 87 kada je zvezda povela 3-0 vec u 18minutu.
          ovako bi mogao danima posto pratim te duele vec 30godina.
          u zemlji gde 40% nema posla a jos 30% ima minimalnu zaradu , bekstvo dva crnca nije strasno.
          Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

          madden balkanska liga

          Comment


          • Odg: PARTIZAN FC

            [quote author=dr.dule link=topic=1076.msg130601#msg130601 date=1273707752]
            Fljmurtari . e takav niko nikada. #%d*
            [/quote]


            Nazalost, slazem se #%d*

            Comment


            • Odg: PARTIZAN FC

              TITULA TITULA TITULA '65slif '65slif '65slif '65slif '65slif '65slif
              Tamo gde joj je i mesto &+I}\

              p.s. Prica se da ce Zvezda sutra izdati saopstenje kako ne priznaje poraz od BSK h5g6k8

              Comment


              • Odg: PARTIZAN FC

                [quote author=milanche link=topic=1076.msg130705#msg130705 date=1273784661]
                TITULA TITULA TITULA '65slif '65slif '65slif '65slif '65slif '65slif
                Tamo gde joj je i mesto &+I}\

                p.s. Prica se da ce Zvezda sutra izdati saopstenje kako ne priznaje poraz od BSK h5g6k8
                [/quote]
                ха ха ха хахахахха
                http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                Comment


                • Odg: PARTIZAN FC

                  danas smo pustili BSK a sutra Spartak. tako se odradjuje posao za sutrasnji dan.

                  cestitam na tituli. sa ambiciom kojom ste poceli sezonu niste trebali cekati poslednja kola.

                  inace vasa ekipa je nesto najbednije i najadniji skup ljudi koji je ikada uzeo titulu.
                  naravno velike zasluge ima i onaj manijak sto je pucao a i ona gomila likova koji igraju u mojoj zvezdi ali sta da radim uz njih sam kakvi takvi su.
                  ako se nesto ne popravi SP u JA ce mozda biti zadnje prvenstvo u kojoj smo mi kao Srbija igrati za dugo vremena.
                  ceracemo se mi od avgusta . doduse Suki ce vas odrati sa stadion , budite uvereni u to.

                  evo malo secanje na vas letosnji obilazak Kipra

                  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AK0eqIPqwdE&feature=related[/youtube]
                  [youtube][/youtube]
                  Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                  madden balkanska liga

                  Comment


                  • Odg: PARTIZAN FC

                    [quote author=dr.dule link=topic=1076.msg130743#msg130743 date=1273791455]
                    danas smo pustili BSK a sutra Spartak. tako se odradjuje posao za sutrasnji dan.

                    cestitam na tituli. sa ambiciom kojom ste poceli sezonu niste trebali cekati poslednja kola.

                    inace vasa ekipa je nesto najbednije i najadniji skup ljudi koji je ikada uzeo titulu.
                    naravno velike zasluge ima i onaj manijak sto je pucao a i ona gomila likova koji igraju u mojoj zvezdi ali sta da radim uz njih sam kakvi takvi su.
                    ako se nesto ne popravi SP u JA ce mozda biti zadnje prvenstvo u kojoj smo mi kao Srbija igrati za dugo vremena.
                    ceracemo se mi od avgusta . doduse Suki ce vas odrati sa stadion , budite uvereni u to.

                    evo malo secanje na vas letosnji obilazak Kipra

                    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AK0eqIPqwdE&feature=related[/youtube]
                    [youtube][/youtube]
                    [/quote]

                    Verovatno mislis na zvezdino uzimanje kupa (%fsd%&j
                    Kakvi smo takvi smo ali smo od vas 7x bolji (sto smo i videli 2 puta ove godine) tako da ne prdi.
                    PARTIZAN U SRCU!!!! &^@4(

                    Comment


                    • Odg: PARTIZAN FC

                      imam utisak da ekipa koja tri puta sutne na gol po utakmici ne moze biti bolja od nikog 7 puta tako da Milance ne preteruj.
                      vasa ekipa je najgori tim koji je uzeo sampionsku titulu za ovih 30 godina koliko ja gledam fucu u ovoj zemlji.
                      titulu ste uzeli zato sto su ostali nesto grdji olos i sto ima te sluge poput Dzombe u pola timova lige. a o uticaj Toleta i ostalih bitangi u savezu necu da pricam kada zatreba.
                      sada vas pustam da slavite , zajedno sa onim vasim sljamovima od igraca...ipak ide pravi fudbal u narednom periodu a i pravi fudbaleri.
                      Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                      madden balkanska liga

                      Comment


                      • Odg: PARTIZAN FC

                        [quote author=dr.dule link=topic=1076.msg130826#msg130826 date=1273824420]
                        imam utisak da ekipa koja tri puta sutne na gol po utakmici ne moze biti bolja od nikog 7 puta tako da Milance ne preteruj.
                        vasa ekipa je najgori tim koji je uzeo sampionsku titulu za ovih 30 godina koliko ja gledam fucu u ovoj zemlji.
                        titulu ste uzeli zato sto su ostali nesto grdji olos i sto ima te sluge poput Dzombe u pola timova lige. a o uticaj Toleta i ostalih bitangi u savezu necu da pricam kada zatreba.
                        sada vas pustam da slavite , zajedno sa onim vasim sljamovima od igraca...ipak ide pravi fudbal u narednom periodu a i pravi fudbaleri.
                        [/quote]

                        Vi imate jos vise tih "sluga" pa nam opet ne mozete nista.
                        Mozete samo da se secate... Kao kakva baba koja u zanosu brblja o secanjima (dok joj pritom povremeno ispada zvalava proteza) kakva je bila kada je bila devojka... Ali povratka nema.
                        Krstajic,Fejsa,Petrovic,Moreira itd su sami bolji nego cela vasa ekipa sljamova (da upotrebim tvoj izraz) od igraca na celu sa najvecim sljamom u skorijoj istoriji Lukicem.
                        Samo vi pisite saopstenja,to vam je jedino i ostalo.
                        Volimo mi da citamo vasa saopstenja.
                        Mozda uskoro objavite i knjigu pod naslovom "Sabrana saopstenja propale samozvane institucije srpskog fudbala"

                        P.s. I to bi bio kraj sto se tice mojih postova na ovu temu do kraja SP a onda u pohod na 4. uzastopnu titulu.Do 11. jula necu vise ni citati ovaj deo foruma (kao ni teme ostalih domacih klubova). ^%@7f

                        Comment


                        • Odg: PARTIZAN FC

                          urucujem trofej sampionima.



                          samo se vi divite ovim vasim a usput cestitam na izboru igraca koje ces gledati sledecih nedelja. da podsetimo Stojkovic, Lukovic, Vidic, Stankovic, Milijas, Zigic, Pantelic, Ivanovic, Kolarov, Krasic, Jovanovic,Subotic...

                          malog secanja na uspeh protiv Intera. pukla samo trojka

                          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bagOJG0Q10E[/youtube]
                          Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                          madden balkanska liga

                          Comment


                          • Odg: PARTIZAN FC

                            Аџићу реагуј. хахахахахаах
                            http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                            Comment


                            • Odg: PARTIZAN FC

                              Tuzni su ovo pokusaji da se tudjim neuspesima iz proslosti isteraju sadasnji licni neuespesi.

                              Comment


                              • Odg: PARTIZAN FC

                                osvajanje mafijasko bratske lige smatrati uspehom je to za one koji ne znaju za bolje. pa kako da znaju kada im je jedan Fljamurtari pokazao gde im je mesto...samo se vi radujte . jos jedan poklon

                                Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                                madden balkanska liga

                                Comment

                                Working...
                                X