Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.shelfsidespurs.com/forum...-7#post-992519

    We have idiots in board sram ga bilo za ovo ....

    ovo je preblaga rec za nas board
    Oni ladno misle da ce imati problem sa nama. Na JNA mozda pruzimo neki pristojan otpor ako izadju sa kombinovanim timom, ali se njihova pobeda ne dovodi u pitanje.

    Sve mi se vrti nesto da mozemo da odigramo X kod kuce , i onda klasicna nasa greska pada koncentracije i da nas dobiju golom razlike

    Comment


    • Totenhem nikad nije davao 2 pare na Ligu Evrope. Kapiram da će i ove sezone biti ista priča. Kako god, slažem se sa tobom da i sa kombinovanim timom mi nemamo šta da tražimo sa Totenhemom. Nije da će nam napraviti neki debakl, ali bi trebalo da dobiju obe tekme. Od Totenhema se ne cimam toliko koliko od Bešiktaša. Ne volim te turske ekipe nikako.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Ma sta ste se iscimali od pilićara . Smesna ekipa uvek bila i ostala

        Comment


        • Ma, nije ova grupa bas toliko teska... Naravno, potrebno je da se i Partizan bar malo pojaca, jer pod trenutnim okolnostima svaka grupa izgleda preteska.

          Sto se tice nekog mog misljenja...

          Gledao sam Asteras u oba meca protiv Mainz-a. Uzasno, ali uzasno iritantna ekipa, uostalom bas kao i svi ostali grcki timovi. Jednostavno Grci nit' potcjenjuju protivnike, nit' precjenjuju sopstvene mogucnosti. Upravo zato su i nezgodni, i na klupskom i na reprezentativnom nivou, jer se zaista ne opustaju, bez obzira kako to na prvi pogled izgleda na terenu. Dovoljno je prisjetiti se meca izmedju CZ i Arisa, kada je 75 minuta izgledalo da Zvezda ima potpunu kontrolu meca, a onda pad koncentracije i ovi uvaljase 3 komada do kraja meca.

          Asteras je jos u prvom mecu protiv Mainza mogao izvuci pozitivan rezultat, ali onaj njihov kapiten(zaboravio sam kako se zove) je promasio tesku ziceracu, sto definitivno ulazi u konkurenciju za "promasaj godine". Partizan najlosiji na lijevoj strani terena, a Asteras upravo tu ubjedljivo najjaci, s obzirom na to da su ove sezone doveli ovog mladog reprezentativca Belgije - Badibangu(desno krilo/napadac). Lik je uzasno brz, prodoran i odlican s loptom. Malo je reci da je "vozao" igrace Mainza, pa su ga cak i navijaci Mainza ispratili aplauzom kada je izlazio s terena. Klasicna domacinska ekipa. Ove godine u kval. za EL na svom terenu su razbili sve protivnike, prosle godine u prvenstvu tukli i PAOK i Panathinaikos i Olympiakos. Bez obzira na sve, moze Partizan bez problema da se bori za svih 6 bodova protiv njih.

          Tottenham ce vjerovatno rotirati, ali su i dalje prvi favorit grupe.

          A Turci k'o Turci...Dovedu par skupo placenih pojacanja, dok je ostatak tima popunjen cesto prosjecnim turskim igracima. Zato svake prestupne godine imaju tek jednu ekipu koja napravi iole opipljiviji rezultat. S obzirom da turski timovi cesto ulaze u meceve sa potcjenjivackim stavom, ne bih iskljucio mogucnost da Partizan izvuce par bodova protiv Besiktasa.

          Comment


          • Originally posted by Mladen View Post
            Od Totenhema se ne cimam toliko koliko od Bešiktaša. Ne volim te turske ekipe nikako.
            Ako je istina to sto se prica za Bilica, gledace bas maksimalno da ih napali protiv nas.

            Mi kad smo imali iole fudbalski pismenu postavu, ni Arsenal ni Sahtjor nam nisu davali vise od 3 komada. Lukac i Vule su jedini koji mogu da igraju u ozbiljnim ekipama. Andrija je jos zelen, Skule je lav ali prosek za ovaj nivo takmicenja, Sale ne moze vise od pola sata, Danko nece a Branko nije onaj iz Betisa. To su oni koji nesto znaju. Ovo ostalo osim Pantica koji je jos enigma je fudbalski nepismeno. Ne mozemo mnogo jebi ga, samo nek pokazu muda i karakter kao do sad.
            sigpic

            Comment





            • Sale kralj
              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

              Comment


              • Skuntelar
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Babović se vraća kući?



                  Jedna od najzanimljivijih priča prelaznog roka u domaćem fudbalu mogao bi da bude Stefan Babović.


                  Dete Partizana, Stefan Babović bi mogao da dobije 'treću sreću' za 'hepiend' u Humskoj.

                  Prvi rastanak sa Partizanom je bio obojen zlom krvlju, vraćao se u Humsku još jednom Babović, pre nego što se oprobao u Saragosi i Voždovcu.

                  Poslednjih meseci se u kontekstu ovog fudbalera govorilo iz ugla Crvene zvezde, pričalo se da je i sam Babović imao veliku želju da obuče dres crveno-belog tima, od toga se ipak ništa nije dogodilo.

                  I sada, u smiraj prelaznog roka donekle i iznenađujuće informacije o njegovom povratku u redove Partizana.

                  Babović je slobodan igrač, stoga je njegovo dovođenje znatno olakšano u odnosu na Milana Smiljanića, koji će otići kod svog oca u Napredak.

                  Partizan ne mora da žuri danas, prelazni rok za slobodne agente traje duže, ali crno-beli imaju rok do utorka kada treba predati spisak licenciranih igrača za Ligu Evrope. Partizan upravo toliko ima vreman i da izgladi mišljenja unutar samog kluba, obzirom da Sport javlja da je rukovodstvo podeljeno kada je mogućnost povratka Babovića u pitanju.

                  Navijači su takođe podeljeni, eventualni dolazak Babovića neće umiriti pristalice crno-belih koji nisu dobili željena pojačanja pred start evropske odiseje.


                  http://www.sportske.net/vest/domaci-...ci-192922.html
                  Last edited by Sara; 01-09-14, 12:41.
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • ДОЛАЗИ НАМ ХАЛ ОФ ФЕЈМ ВОЖДОВЦА!
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Ne diraj mi moj Voždovac, Uroše.
                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • http://youtu.be/Bx81OjcBb24?t=10s

                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Poštedeću te davanja negativne reputacije.
                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • Originally posted by Урош94 View Post
                            ДОЛАЗИ НАМ ХАЛ ОФ ФЕЈМ ВОЖДОВЦА!
                            To je to. Pocinjem da navijam za Jagodinu...

                            Comment


                            • Izgleda da ostaje Drina jos 6 meseci, sa Bobovicem se pregovara, a od Lole nema nista.

                              Comment


                              • Ocekujem dogodine debelog Tomica, Misu Mihajlova i Malbasu ako nije u penzizji.
                                Gadi mi se nasa uprava.

                                Jednog jebenog IGRACA dovedite. Samo jednog, jednom!

                                Comment

                                Working...
                                X