Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tek je prvo kolo proslo, a pocetak ne obecava. Polako...
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Johnny View Post
      Tek je prvo kolo proslo, a pocetak ne obecava. Polako...
      Opusteno salim se malo, mada koliko god smo mi losi oni su 3 puta gori trenutno najaci tim jagodina pa onda mi ili cuka
      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

      Comment


      • Odlična Jagodina, dobije ih Puškaš akademija iz Mađarske na pripremama, pao ja na kladži to, gledao meč, ljudi šansu nisu stvorili, a ako ti je za takav zaključak merilo Kluž i LE, onda je crnjak to komentarisati.

        Btw. ne "najači" već najjači.

        Comment


        • Kakva crna Jagodina

          Originally posted by cleoo View Post
          Opusteno salim se malo, mada koliko god smo mi losi oni su 3 puta gori trenutno najaci tim jagodina pa onda mi ili cuka
          I to si zakljucio posle prvog kola ?
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Johnny View Post
            Kakva crna Jagodina



            I to si zakljucio posle prvog kola ?
            Jagodina je jedini tim koji nije u minusu, nekom je kriterijum kad ga neko baci na kladzi u pripremnoj utakmici, necu vise da se raspravljam sa ljudima koji su jna ili marakanu samo videli na tv-u, izacite malo napolje da vidite kako izgleda beograd nocu ja odoh a vi samo nastavite
            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

            Comment


            • Originally posted by cleoo View Post
              Jagodina je jedini tim koji nije u minusu, nekom je kriterijum kad ga neko baci na kladzi u pripremnoj utakmici, necu vise da se raspravljam sa ljudima koji su jna ili marakanu samo videli na tv-u, izacite malo napolje da vidite kako izgleda beograd nocu ja odoh a vi samo nastavite
              Sto se odmah ljutis

              ---------------------------------------------------------------------------------------------------

              Nego, je l' nam to opet nije dosudjen penal ?
              Last edited by Mr. Wolf; 10-08-14, 19:49.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by cleoo View Post
                Jagodina je jedini tim koji nije u minusu, nekom je kriterijum kad ga neko baci na kladzi u pripremnoj utakmici, necu vise da se raspravljam sa ljudima koji su jna ili marakanu samo videli na tv-u, izacite malo napolje da vidite kako izgleda beograd nocu ja odoh a vi samo nastavite
                Ako mi veruješ bacili su me i juče u prvenstvenoj, tukao ja 1 u pinbet-u 1.55 kad ono tvrdi Lučani.

                Nzm da li je ovaj deo za JNA i Marakanu bio upućen meni, no dodao bih da mnogo lično shvataš ove diskusije, niko te ne napada, opusti se, život je lep, a i Beograd noću.

                Comment


                • Mislim Brajki da je i tebi i meni upuceno

                  Btw, slazem se sa Brajkom da je Beograd lep nocu.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Evo Kondicija živ svedok da sam ih igrao, bio juče kod njega u Kraljevu pićarili i igrao Marsej i Jagodinu u dublu, obe pao. Nebitno, poenta je da ta Jagodina je tim za 4. ili 5. mesto u ligi.

                    Comment


                    • Je l' ste videli kako je Sale gledao Luku nakon sto je fudbaler u pokusaju sutnuo ka golu ?

                      Najbolji momenat meca

                      EDIT: Na 1:39:53

                      Last edited by Mr. Wolf; 11-08-14, 13:21.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Evo Kondicija živ svedok da sam ih igrao, bio juče kod njega u Kraljevu pićarili i igrao Marsej i Jagodinu u dublu, obe pao. Nebitno, poenta je da ta Jagodina je tim za 4. ili 5. mesto u ligi.
                        Nemoj mene da mesas u tvoje poduhvate Jeste istina to, necu da lazem ali samo da iskoristim priliku da jos jednom pljunem Maricevog Nikolica Mirotocivog, neznalicu jednu i coveka zvanog Alibi...najbolji drug mu je Aleksandar Jankovic, sram ih bilo.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          Nemoj mene da mesas u tvoje poduhvate Jeste istina to, necu da lazem ali samo da iskoristim priliku da jos jednom pljunem Maricevog Nikolica Mirotocivog, neznalicu jednu i coveka zvanog Alibi...najbolji drug mu je Aleksandar Jankovic, sram ih bilo.
                          Nikolić i Janković su odlični, a to što ih frustrirano stado sa tribina ne voli ne bi trebalo da ih brine

                          Comment


                          • Originally posted by CicoIZeko View Post
                            Nikolić i Janković su odlični, a to što ih frustrirano stado sa tribina ne voli ne bi trebalo da ih brine
                            Nz po cemu su odlicni, ono juce je najgori Partizanov mec ko zna otkada, ni I od igre nismo imali.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Ćofi, ironija brate.

                              Comment


                              • Cekam samo Marica da se vrati iz Rima da vidim sta ce da kaze za doktora Nikolica, da mu nije mozda kriva situacija u klubu i kiksevi Trajkovica :/ Markane pokaj se!
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X