Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Potvrđeno: Stanković kapiten Partizana
    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • http://www.drakulastream.eu/football...ing-video.html
      http://www.sports-x.net/

      Comment


      • Војислав капитен?
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Урош94 View Post
          Војислав капитен?
          Ne nego Vojа
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • Nista posebno nismo odigrali, ali dobro... 3:0 je neki ocekivan rezultat.
            Raduje sto je Danko dao 2 komada, znacice mu to

            Comment


            • Ma rutina ovo, Marko je dovoljno dobar da ove levate lagano resava. Al' isto tako nije neki cudotvorac koji moze da izbaci Seltik i ostale jace ekipe sa ovim timom.
              sigpic

              Comment


              • Moram da pohvalim Pantica. Decko je bruka talenat!
                A Vulicevic je u posle Drine nas najbolji igrac. Bas me odusevljava...
                Kako on nije otisao iz ove lige nikad mi nece biti jasno...

                EDIT: Da se ispravim - ako se ludom Danku bude igralo bice nas najbolji igrac. Deluje mi motivisano
                Levi bek je pod must, ali kapiram da nema nista od toga.

                EDIT 2: Odlicni dresovi

                Comment


                • Dosta bledunjavo bilo dok Zivkovic nije usao, onda krenuli da igraju fudbal. Kada se uzme sve u obzir, ja zadovoljan.

                  Jel zna neko da li ce biti novih dresova ili ce od cetiri sezone sa adidasom da tri sezone imamo iste dresove sa minimalnim razlikama?

                  Comment




                  • Dobar ovaj sivi

                    Comment


                    • Kad se samo setim rasprave o modernim stadionima i gde se kao argument protiv naših stadiona isticalo da nemamo moderne svalčionice, kako to meni smešno bilo, obični ormarići

                      Evo sada to imaju i Zvezda i Partizan, da li automatski imamo i moderne stadione, ili čak polumoderne

                      Comment


                      • Prezimena pocinju malim slovom na ovim ormaricima, znaci da svlacionica nije moderna

                        Comment


                        • Velika legenda bez njega Partizan ne bi bio ovo sto je danas, za tacno mesec dana obelezava se 30 godina od smrti Duska Radovica.
                          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                          Comment


                          • Ovo jednostavno mora u drugom postu:
                            U fudbalskom klubu Partizan danas će se uvežbavati spasonosna kombinacija: ovako, pa ovako, pa ovako i – gol. To je najjednostavnije i najefikasnije.
                            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                            Comment


                            • Ako uskoro (daj Bože) prodamo Volkova mi moramo, moramo i moramo uzeti Andriju Vukčevića, ukoliko ga neki evropski tim ne pokupi pre nas.

                              Kako se moj drug danas sprdao sa Omonijom nejakom, u jednom sprintu pretrči tri njihova igrača, prijemom proturi loptu protivničkom igraču kroz noge a centaršuti... Volkov od kada je došao kod nas nije uputio ukupno pet takvih. I ta želja i borba, na svaku loptu do koje može da dođe on uklizava i bori se, ide kost u kost sa protivnikom a ne da uzmiče kao balerina.

                              Mnogo bih volela da ga vidim u našem dresu!

                              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                              Comment


                              • Sivi dres je odlican!

                                Comment

                                Working...
                                X